Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Opinie, sugestie i pomysły związane z naszym serwisem.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Post by Byly »

Proponuje by Admin zablokował, tego forumowicza o nicku "letnik" Ten człowiek "zabił" Forum Żarek Letnisko. Tutaj na tym forum nie ma już nikogo, oprócz Pani Polak, reszta nie chcę się narażać na hejt ze strony "letnika" proszę przejrzeć jego teksty na najdziwniejsze tematy, które nic nie mają wspólnego z Żarkami Letnisko. Napisane jest w regulaminie, czy w tytule, że forum dotyczy spraw związanych z Żarkami Letnisko. Co nas obchodzi, Rewolucja Francuska, narkomania w PRL, Hipisi w Polsce, muzyka i sex, rewolucja seksualna w Rosji Carskiej i pewnie setki innych informacji. Jeżeli mieszkaniec, czy wczasowicz z Żarek Letniska będzie chciał dowiedzieć się o hipisach w Polsce w 1971 roku to sobie poszuka w internecie. Letnik nie jest mieszkańcem naszej miejscowości, czyli o wieściach które dotyczą nas zwykłych mieszkańców nie wie nic. On nas traktuje jak swoich uczniów, uczy nas tego co on uważa za istotne. Osobiście, ja to odbieram jako obrażanie mnie. Mnie już uczono, miałem mnóstwo nauczycieli i teraz nie życzę sobie by jakiś nawiedzony człowiek mnie pouczał.
Jeszcze raz powtórzę, „letnik” zniszczył to FORUM. Na dole w stopce można przeczytać, że najwięcej uczestników na forum Żarki Letnisko było 154 osoby online, teraz pewnie jest jedna, może dwie. Panie Administratorze, proszę przeanalizować tę propozycje. Ja też rezygnuję z tego forum, bo zamiast dzielić się uwagami, spostrzeżeniami co wydarzyło się na Żarkach Letnisku, tylko się wkurzam.
Pozdrawiam wszystkim mieszkańców Żarek Letniska.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Post by zg »

Niestety Były ma w 100% rację. Może nie w tym sensie, że letnik próbuje innych pouczać ale na pewno zniszczył to forum, zaśmiecając je nikomu nie potrzebnymi treściami. Może to być nudzący się rencista lub emeryt, ( posty o rożnych godzinach , nieraz po kilka dziennie ) prawdopodobnie mieszkający w Poraju, który "dorwał" się do komputera z internetem i nauczywszy się jego obsługi postanowił się lansować. Żeby pisał choć własne teksty ( i na temat ) a nie wklejał spam zaciągnięty z sieci. Tacy ludzie zaśmiecają internet, dawniej nazywano ich trollami.
Nie zniechęca się pomimo, że od kilkudziesięciu dni nikt mu nie odpisuje. A można założyć swojego bloga i tam liczyć na poklask. Aż dziwię się, że na Twój post nie odpowiedział, bo mnie zapewne zmiesza z błotem, nazwie komuchem lub tp. oraz będzie udowadniał, jako to ja jestem głupi i nie rozumiem zasad demokracji. Ale trudno, liczę na to ,ze inni forumowicze się też odpowiedzą na Twój apel i da to Adminowi do myślenia.
pozdrawiam forumowiczów.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Re: Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Post by ZDZICHU »

Mieszka w Poraju . Nie jest NOWICJUSZEM w nowoczesnych technologiach. Wszyscy radni go doskonale znają , ponieważ systematycznie uczęszcza do UG , a zwłaszcza na sesje. Jest upierdliwy . Wszyscy mają gościa "dość ". No poza panią radną z powiatu. Nasza CARYCA miała z gościem trzy światy . Rozwieszał jakieś plakaty . Nawet doszło do szarpaniny. :cry: Na forum ludziska nie piszą ,bo i nie ma o czym ? Większość woli pisać na Życiu Poraja. Letnika zostawmy w spokoju, niech chłopina sobie pisze. Nie wchodzić na WIEDZĘ SPOŁECZNĄ i nie czytać , wtedy letnik zrezygnuje sam . :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Post by widz »

A ja apeluję, żeby Byłego usunąć z forum bo kłamie i opluwa innych.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Post by zg »

Nie wiem czy sam zrezygnuje bo wtedy odbierał by to jako osobistą porażkę. Pomimo, ze od ponad miesiąca nikt mu nie odpisywał ( bo pewnie nikt tego nie czyta) tez się nie zniechęcił. Niech sobie chodzi na sesje Rady Gminy. Jeśli tam dzieje się coś ciekawego lub coś co dotyczy naszej miejscowości, to chętnie poczytam jego posty. Chodzi o to, żeby ten pan zrozumiał. że każdy człowiek jeśli go coś interesuje to sam sobie znajdzie informacje w sieci. A przeklejanie elaboratów z internetu do naszego forum jest zupełnie niepotrzebne i powoduje zaśmiecanie forum oraz przeładowanie sieci.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Post by zielony »

Z powodu letnika, też rzadko zaglądam na to forum, minęły czasy, gdy byłem gruboskórny i jakaś krytyka w wobec mojej osoby spływała po mnie jak deszcz po kaczce. Myślę, że sugestia Zdzicha jest w porządku. Kto chce dyskutować z letnikiem, niech zagląda na jego WIEDZĘ SPOŁECZNĄ. Niech tam dyskutują, kłócą się, przezywają się od komuchów, Marksów i Engelsów, nie będzie mi to nic a nic przeszkadzać :lol: :lol: :lol:
letnik

Re: Apel o usunięcia z forum osoby o nicku "letnik"

Post by letnik »

Bardzo przykro mi się zrobiło, gdy usunięto moje pozdrowienia dla naszych bojowników o wolność słowa i demokrację. Czyżby pisowska dyktatura zawitała na nasze forum?
Post Reply