Blokowanie drogi przed remizą

Dyskusje na temat lokalnego OSP.
Post Reply
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Blokowanie drogi przed remizą

Post by niebieski »

Mam pytanie do szanownego osp.na jakich prawach zamykacie drogę Publiczną przed remizą wieczorami podczas jakichś ćwiczeń. macie na to pozwolenie? Macie z tyłu remizy kawał placu to se rubta tam co chceta a nie na drodze publicznej. Następnym razem nie zawróce tylko zadzwonię na policję.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by kobek »

Ćwiczenia odbywają się jak co roku. Zamykana jest droga ze względu na bezpieczeństwo trenujących. Ćwiczenia zostały zgłoszone i jednostka OSP Żarki Letnisko posiada stosowne pozwolenie.

Zarząd OSP Żarki Letnisko
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Byly »

Uważaj niebieski, jak zadzwonisz po policje, to oni ci jeszcze mandat wlepią, lub co gorsza przelecą cię paralizatorem :twisted:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Amelka »

były...u nas nie jest tak źle......2 dni temu, zapierdzielam MALCZANEM przez PORAJ ( byłam na zakupach w WAFELKU), a tu nad zalewem stoją , oczywiście machają :cry: na liczniku 80 , no to już po AMELCE ...no i co wyhamowałam, PIĘKNY UŚMIECH od ucha do ucha.... :lol: :lol: żałuj , że nie widziałeś jego miny.....dostałam tylko pouczenie 8)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Klara »

Amelka ...... ale z Ciebie szczęśliwa emerytka :lol: nawet policja ......przymyka OKO ..... nie do wiary !!!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Amelka »

Klaro...to chyba przez ten PIĘKNY uśmiech (z protezą) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by niebieski »

Ok
Spoko dzięki za info :-)
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Byly »

Nie nadążam za młodzieżą 8) Malczan to może Matiz, czy coś innego?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Amelka »

jaka młodzież :cry:
http://demotywatory.pl/91641/Malczan..ten jest ODLOTOWY :mrgreen: :mrgreen:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Amelka »

były ...pewnie lepszą FURĄ jeździsz :?: to dlatego nie znasz terminu malczan :lol: :lol: mnie nie stać na lepszego , bo mam koty, małe żarłoczne potwory :mrgreen:
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Igor »

Amelka jak zwykle sprowadza dyskusję na manowce, a to zamykanie ulicy jest naprawdę irytujące i nie ma tu nic dorzeczy to, że strażacy mają zgodę policji.Mają duży plac za remizą, wystarczy go tylko uporządkować, i tam przenieść ćwiczenia
memento
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Byly »

Przecież chyba nie zamykają tej ulicy co tydzień, nie narzekajcie na strażaków. Strażacy to chyba ostatnia grupa ludzi którzy niosą pomoc wszystkim bez wyjątku. Kiedyś wierzyłem w dobroć policji, nauczycieli, księży, lekarzy, teraz inaczej to postrzegam.
Do Amelki;
Amelka domyślam się że zamieściłaś swoje zdjęcie z dzieciństwa (tiu, tiu, tiu taki fajny bobasek) bardzo jestem ciekaw jak teraz wyglądasz :wink: może wstaw bardziej aktualną fotke :|
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Klara »

Amelka .... Tobie pomogła proteza :lol: :lol: :lol: ja żałuję , że jeszcze nie mam ! chociaż mój uśmiech też jest niezły , ale mandat muszę zapłacić ! Ale Twoja proteza chyba była droższa niż mój mandat !!! :D
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Amelka »

Zobaczył, starą BABINKĘ za kółkiem i chyba to zadecydowało...fajny gość , bo ma SZACUN dla starszej AMELCI :mrgreen:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Amelka »

były....."Do Amelki;
Amelka domyślam się że zamieściłaś swoje zdjęcie z dzieciństwa (tiu, tiu, tiu taki fajny bobasek) bardzo jestem ciekaw jak teraz wyglądasz :wink: może wstaw bardziej aktualną fotke :|

no teraz , to chyba jestem PODOBNA ...pozdro byly , to dla Ciebie
a teraz Ty wrzuć swoją FOTĘ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi_Ki
Mieszkaniec
Posts: 39
Joined: 28 Dec 2016, 13:54

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by Mi_Ki »

Ciekawa jestem czy jak będzie Boże Ciało, i ulica przy remizie też będzie zamknięta, to czy będziecie się pytać księdza, czy ma na to pozwolenie?!
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Blokowanie drogi przed remizą

Post by zg »

Nie róbcie burzy w szklance wody, ulica przy remizie to nie arteria typu Marszałkowska, można ją bardzo łatwo objechać.
Post Reply