Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Dyskusje na temat tutejszej parafii
Post Reply
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by zielony »

Czytam i nie dowierzam, że to prawdziwa wypowiedź :shock:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 7,79cfc278
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by kobek »

Agitacja polityczna w kościele to nic dziwnego, a jej forma nie jest ważna aby prowadziła do celu.
Macie głosować na tego kogo wam wskażemy. W kościele katolickim to norma, nie dziw się.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by Zdzisława Polak »

Kobek

Muszę stanąć w obronie Kościoła i prawdy , dlatego stwierdzam - to co Kobek tutaj napisał, to jedno wielkie kłamstwo. Do kościoła chodzę( nie wymawiając) w każdą niedzielę i święto( i nie tylko) i nigdy nie słyszałam, aby w kościele ksiądz mówił o polityce. Ponadto uważam, że wszyscy katolicy uczęszczający do kościoła powinni zapoznać się dokładnie z programami wyborczymi kandydatów na Prezydenta Polski i sprawdzić, który program wyborczy jest niezgodny z zasadami wiary katolickiej i dokonać właściwego wyboru.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by kobek »

Pani Radna o Pani niezłomnej i gorliwej wierze wie całe sołectwo a nie wiem czy nie cała gmina. Musi Pani wiedzieć że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Bzdury Pani opowiada , proszę mnie nie nazywać kłamcą, kościół jest od wiary a nie od polityki i tyle. To że nasz proboszcz nie agituje z ambony to nie znaczy że inni postępują tak samo. Na szybko mogę Pani pokazać przykłady jak to plebani pokazują paluchem na kogo głosować.
A najgorsze w tym jest to że przykład idzie z samej góry od biskupów.
To jakie ma Pani pisowskie poglądy niech zostawi Pani dla siebie. Pani standardy nie są standardami dla wszystkich.
letnik

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by letnik »

Jak widać z powyższych wpisów niektórym wiejskim aktywistom tęskno za tęczowym Kościołem i marzą o tęczowych księżach??? Potępiają tych księży, którzy zgodnie z wyznawaną wiarą przestrzegają przed sodomią. Czy jak lewica zdobędzie władzę, zrobi nam z kościołów kluby gejowskie?
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by kobek »

Tak temu kościołowi ta lewica przeszkadza teraz? Ale jak w 98r. Kwaśniewski ratyfikował konkordat to im lewica nie przeszkadzała.
Pozostałych stwierdzeń tu wypowiedzianych nie będę komentował. Zbyt duża jest różnica w poziomie intelektu i kultury. A ja nie zamierzam się zniżać aż tak nisko.
letnik

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by letnik »

Wydmuszka intelektualna rzeczywiście buja wysoko.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by kobek »

A jednak jest jeszcze niżej niż myślałem.
letnik

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by letnik »

Usunięto mój wpis jak za PRL. Czy to objaw inteligencji i kultury?
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Głosowanie na Trzaskowskiego to grzech ciężki?

Post by Bruner »

Ambona to obok TVP-PiS to kolejne medium do prania mózgów baranków.
Post Reply