Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Post Reply
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by jasiek »

Kto dzisiaj nie idzie na zabawę andrzejkową, może poczytać co radzi zakonnik Ksawery o seksie :wink: Gdy zobaczyłem tytuł, pomyślałem że trzeba "dołożyć" temu księdzu, gdy przeczytałem cały artykuł zmieniłem zdanie, w porządku, ksiądz coś na ten temat wie, wysłuchał setki par, to wie lepiej niż ja. Ja wiem tylko z mojego doświadczenia, a nie nie wiem jak jest u Amelki :wink: Lubie czytać komentarze, jeden ciekawy przeczytajcie np Dyzia :lol:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/kr ... ie/xr6hmzk
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by Amelka »

jasku.....najbardziej, podoba mi się ten fragment :mrgreen: """"..– Nie wolno operować stereotypami. Jeśli seks jest dobry i przyjemny, to wzbogaca związek a dobry związek, w którym ludzie się kochają i dbają o siebie nawzajem raduje Boga. Można więc powiedzieć, że seks cieszy Boga! – przekonuje. Ojciec Knotz lubi nawet porównywać seks chrześcijan do meczu piłki nożnej. Jest ogromne boisko, duża przestrzeń wolności, niewiele ograniczeń. Mecz jest piękny wtedy, jeśli zawodnicy grają zdecydowanie i efektownie, byle tylko unikali niebezpiecznych fauli....." moim skromnym zdaniem , ten KLECHA , nie jest taki ŚWIĘTY ??????????????, ale WNIOSEK jest OK 8) pozdrawiam wszystkich i udanej ZABAWY życzę :wink:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by Bruner »

Jak może mi KUNDEL ( czyt. ksiądz) o seksie gadać, a co on jest, za kogo się uważa, za lepszego od nas. Naziści też tak uważali. Ja tam kundli nie słucham, seks jest ok zawsze był nawet jak jeszcze religii na świecie nie było.
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by Igor »

Jasiek, dlaczego umieściłeś swój post w EDUKACJI, czy to twój sposób na realizację programu EDUKACJI SEKSUALNEJ.
Bruner proponuję ogłosić twój własny program SECESJI od gminy Poraj.
memento
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by jasiek »

Najbardziej mi pasował dział EDUKACJI? Do PARAFII nie dodałem, bo to nie nasz ksiądz napisał tę książkę, jak nasi napiszą to dodam do PARAFII :D
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by Klara »

Brawo ....jasiek ...toż czytanie książek to ....nauka :D
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by Amelka »

Jaśku ..jak tam twoja EDUKACJA SEKSUALNA ...przed andrzejkami... nie czytaj tak dużo , bo " co za dużo , to NIEZDROWO "
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by jasiek »

Amelka, ty potrafisz podpuszczać i udawać :lol: Kiedyś napisałaś, że na zebranie pójdziesz, bo serce nie wytrzyma, a podobno byłaś i serce wytrzymało. Teraz interesujesz się edukacją seksualną, to dobry znak :lol: Ja czytam i uczę się, może kiedyś Ci opowiem, może pożyczę Ci książkę, a może kiedyś przy kawie razem poczytamy :wink: :wink: :wink:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Jedni na Andrzejki drudzy do łózka?

Post by Bruner »

Proponuję Kamasutrę zamiast Biblii
Post Reply