życzenia

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Post Reply
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

życzenia

Post by zg »

Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim Paniom z forum najserdeczniejsze życzenia.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

W imieniu wszystkich kobiet
- serdecznie dziękujemy za pamięć i życzenia .
Pozdrawiam
ZP
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Pani Polak ..... w czyim imieniu , były te życzenia ? Proszę pisać w swoim imieniu a nie ?"wszystkich kobiet " bo to nieetyczne !!!
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

ja również życzę naj, naj...lepszego :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=FQfWrOoQQYs
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Dzięki Ci Zdzichu za życzenia i piosenkę na cześć BAB. Wysłuchałam z przyjemnością cieplutko myśląc o nieznajomym ZDZICHU.
Dziękuję również za wsparcie jakie mi okazałeś na forum.
Jesteś mądrą i obiektywną Osobistością.
ZP
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

dziękuję i jeszcze raz życzę wszystkim "kobitkom" wszystkiego najlepszego :wink:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Droga Klaro, życzenia składałem sam w swoim imieniu a Pani Polak podziękowała za . nie. Z tego co widzę, Ty życzeń nie przyjmujesz i nie składasz podziękowań...Twoja wola, ale nie psuj tego pięknego święta.....
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Kto to ta - ten Klara, by pokłócić się o życzenia w dniu Święta Kobiet. To chyba szczyt głupoty w ostatnich dniach na tym forum :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

zg .... dziękuje w swoim imieniu za życzenia , nikt mnie nie musi wyręczać w tym :)
Były .... a kto tu się kłócił ? nie Twoje święto ...... nie Twoja sprawa , a to kim jestem ... też nie Twoja sprawa :shock: :shock:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Klara od niedawna jest forumowiczką i nie podaje czy jest z ŻL, lecz na forum jest świetnie zorientowana i czuje się jak " ryba w wodzie ". Widocznie jest ktoś ze stałych bywalców występujący pod nowym nickiem......
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

zg .... nie czuję się jak "ryba w wodzie " po prostu poczytałam posty i mam jakie - takie wyobrażenie o osobach które tu piszą :D
Nie mieszkam w Żarkach ,ale blisko i dość często jestem jestem tu i znam trochę ludzi .... wystarczy tyle wiadomości ? :lol: :lol: :lol:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no to tak jak ja...jedną nogą w ŻL, a drugą w Poraju :lol:
Post Reply