Zasięg sieci T-Mobile.

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Post Reply
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Zasięg sieci T-Mobile.

Post by Bruner »

Od kilku miesięcy wojuje z operatorem T-Mobile , od czasu remontu nadajnika co by udostępnić zasięg sieci 3G jakoś czyli siła zasięgu stała się wysoko niezadowalająca . Pytanie w jakim miejscu mniej więcej macie Państwo zasięg wspomnianej sieci? . Moje wysyłki nie skutkują od dawna . A jako ciekawostkę podam to że masz który się mieści na Nadwarciu nie działa ponieważ T-Mobile nie potrafi się dogadać z właścicielem gruntu . Wiadomość potwierdzona przez osoby które są stroną w tym sporze.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Kiedyś T-mobile a dawna Era miała w Żarkach najlepszy zasięg od samego początku istnienia GSM. Gdy T-mobile przejęły Ere wszystko zmieniło się na gorsze....zasięg, oferta, obsługa klienta... żeby nie być gołosłownym przykład 1 szy z brzegu...http://portal-konsumenta.pl/opinie-o/t-mobile
Jeśli ktoś nie ma abonamentu ( lub ma drugi , nieużywany aparat) polecam LycaMobile (poł. w sieci sa za darmo, bez limitu, do innych sieci różne pakiety kwotowe : www.lycamobile.pl ) lub virgin ( poł 19 gr minuta, konto ważne rok po doł. za 5 zł ( na allegro można kupić już od 4,30 , w będąc klubie virgin za każde doł. dostajemy 50% wiecej_) Obie w Zarkach mają dobry zasięg.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

ja mam w Orange, też pogorszył się zasięg, po ubiegłorocznej modernizacji sieci ORANGE :cry: O 3G to ja nawet nie myślę, ustawiłem sobie na GSM - E, czy H, tak by móc rozmawiać gdy jestem w domu, bym nie musiał pędzić na piętro, lub wychylać się przez okno.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Napisałem do T-Mobile , ale oni są oderwani od rzeczywistości . Prawdę mówiąc mają w du...e ludzi mieszkających na prowincji. Dla nich tylko duże miasta się liczą ba tam są korporacje i KASA
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Post by Igor »

Po diabła kupujesz usługi u takiego operatora, są tacy, którzy maja świetny zasięg u nas, chciałeś T-Mobile bo się reklamują jak idioci, to teraz masz.
memento
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

niestety Igor ma racje....
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Najpierw była walka z masztem, który posadowiony był na gminnej dziace w Poraju. Wójt zabronił dalszego ustawiania tam masztu, więc teraz
mamy kłopoty z zasięgiem. Był to błąd władz. Bo nie można" zjeść ciacho i mieć ciacho".
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widz..... zorientowany we wszystkich sprawach .... he he
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Gdy kupowałem usługi wszystko działało , dopiero po rzekomych usprawnieniach nadajników które miały dać zasięg sieci 3G przestało to wszystko funkcjonować.
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Zgadza się.
Technologia zamiast się u nas rozwijać to cofa się w rozwoju.
Ja mam zasięg "4 sieci" a z ledwością można gdzieś zadzwonić, w drugą stronę dodzwonić się do mnie to już trzeba mieć nie małe szczęście. Na zewnątrz jest lepiej, ale przecież w zimę nie będę siedział na dworze i marzł.
Post Reply