Policja nas ochroni

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 726
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Policja nas ochroni

Post by Byly »

Nie sprawdzałem tego i raczej wg mnie jest to fake news, chociaż TVP jest zdolna do wszystkiego :lol: Przesyłam tak do wiadomosci niektórych by uswiadomili sobie jakie mamy aktualnie kadry. Kiedyś w Żarkach Letnisku mieszkali Szymczyki, mam nadzieję, że to tylko zbieżność nazwisk :roll:
Cytat z Onetu:
Tym prezentem okazał się granatnik. Jak ustalił nieoficjalnie Onet, w kilku niezależnych źródłach związanych ze służbami, do zdarzenia doszło w gabinecie komendanta w chwili, gdy był w nim on sam, wraz ze swoimi współpracownikami. Funkcjonariusze mieli oglądać tę broń. Nasi informatorzy twierdzą, że w pewnym momencie sam Szymczyk wziął granatnik do ręki i skierował w stronę drzwi pomieszczenia socjalnego w swoim gabinecie.

Wszystko wskazuje na to, że przez przypadek odpalił broń, nie spodziewając się, że jest naładowana. Pocisk uderzył w podłogę i prawdopodobnie ją przebił. To sprawiło, że w pomieszczeniu pod gabinetem komendanta skruszył się strop. Na szczęście nie spadł na głowę przebywającego tam pracownika cywilnego komendy. Mimo to przeszedł on badania. Bardziej ucierpiał sam komendant, który na jakiś czas stracił słuch i trafił do szpitala. Teraz sprawę bada prokuratura.
Attachments
TVP.jpg
TVP.jpg (234.71 KiB) Viewed 10190 times
Byly
VIP
Posts: 726
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Policja nas ochroni

Post by Byly »

Teraz przeczytałem, że w Myszkowie trenowano na wypadek podłożonej bomby :lol: :lol: :lol: Ciekawe, czy szkola we wszystkich Komendach Policji?
https://myszkow.naszemiasto.pl/ladunek- ... 15-9134455
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Policja nas ochroni

Post by zg »

Nasza policja najlepiej jest wyszkolona do ścigania ludzi pijących piwo w parku lub na basenie...
Marcin
Ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Policja nas ochroni

Post by Marcin »

Byly, w tym temacie (http://zarkiletnisko.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=1733) zarzucałeś mi wpisy niedotyczące życia codziennego w gminie, a sam zamieszczasz tutaj rzeczy o zerowej wartości mertytorycznej.

Hipokryzja ma się dobrze jak widzę :lol:

PS. Komendant Główny już dawno powinien gnić w areszcie, jednak obecna Polska ma podwójne standardy i pewnie przeniosą go tylko do "innej parafii". Polska to nienormalność.
"Proszę nie siać nieuzasadnionej paniki i nie straszyć ludzi. Rząd pracuje nad kolejnymi dotacjami dla samorządów. Proszę o odrobinę cierpliwości. Jeśli chodzi o bezrobocie, to obecny wskaźnik bezrobocia jest jak nigdy na bardzo niskim poziomie i nic nie wskazuje na jego wzrost."
- Zdzisława Polak, 1 września 2022
Byly
VIP
Posts: 726
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Policja nas ochroni

Post by Byly »

Nie do końca tak. Napisałem, ze w Żarkach mieszkali Szymczykowie i "martwiłem" się czy to nie rodzina :roll: Nie uda się całkowicie odciąć od polityki, napisałem to także by ludzie którzy oglądaja tylko TVPis też to przeczytali. Śledziłem wiadomości i chyba dopiero na 3 dzień w wiadomościach podano krótka wiadomość o jakimś tam nieznaczącym incydencie w KGP. Idę o zakład, że nawet dzisiaj jeszcze wielu ludzi nie wie, że coś takiego się wydarzyło a przecież to zostanie na dziesięciolecia jakiego mieliśmy I policjanta w kraju :lol:
Post Reply