BUDOWA AMFITEATRU ROZPOCZĘTA

Dyskusje dotyczące Towarzystwa Przyjaciół Żarek Letniska
ODPOWIEDZ
Barbara 1
Gość

BUDOWA AMFITEATRU ROZPOCZĘTA

Post autor: Barbara 1 » 13 wrz 2021, 17:03

Wszystkich zainteresowanych oraz zaniepokojonych informujemy, że budowa amfiteatru została rozpoczęta i jeżeli nie nastąpią znowu tygodniowe deszcze zostanie zakończona do końca września. Zainteresowanych śledzeniem budowy odsyłam do strony internetowej Towarzystwa - hrabina.org

Zdzisława Polak
VIP

Re: BUDOWA AMFITEATRU ROZPOCZĘTA

Post autor: Zdzisława Polak » 15 wrz 2021, 22:19

Faktycznie budowa rozpoczęta. Wykonano betonową scenę w kształcie koła i dwa murki.
Z informacji Zarządu TPŻL wiem, że budowę amfiteatru podzielono na II etapy, w tym roku będzie wybudowany amfiteatr ale bez dachu. Martwi mnie, że wykonanie dachu ma nastąpić dopiero w II etapie czyli na przyszły rok. Wygląda na to, że 200 tys. zł nie wystarczyło na wybudowanie amfiteatru z dachem.
Ciekawi mnie czy wykonawcę wybrano w drodze przetargu czy wyboru ofert? Ile firm zgłosiło swoje oferty?
Dodam jeszcze jedno spostrzeżenie, skoro mamy mało pieniędzy na wybudowanie amfiteatru z dachem - to należy zawnioskować na Zebraniu Wiejskim w Żarkach Letnisku o przeznaczenie całego Funduszu Sołeckiego na budowę amfiteatru.
Zebranie Wiejskie już w najbliższy poniedziałek -20.09.2021 r. godz. 17:00 w Szkole Podstawowej w Żarkach Letnisku.
Zapraszam

zg
VIP

Post autor: zg » 17 wrz 2021, 13:42

Wyłonienie wykonawcy odbyło się zgodnie z procedurą, chętnych do realizacji inwestycji było mało. Robimy co możemy aby wykonać jak najwięcej prac jeszcze w tym roku.

Zdzisława Polak
VIP

Post autor: Zdzisława Polak » 17 wrz 2021, 21:12

A ilu było chętnych i za jakie kwoty? Jeśli można zapytać? A ile ma kosztować ten amfiteatr bez dachu?

ODPOWIEDZ