Zaczęło się burzenie galerii handlowych.

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Zaczęło się burzenie galerii handlowych.

Post by zielony »

Myślałem, że taka galeria jak już powstanie to będzie stała ze 100 lat. Bardzo się cieszę, że się myliłem :D Nie mogłem dopuścić takiej myśli do głowy, by taką galerię za tak duże pieniądze mógł ktoś zburzyć. Przecież na naszym terenie stoją domki pewnie blisko 100 letnie i raczej nikt nie burzy tylko remontuje. A tutaj taka miła niespodzianka, jak ten świat się zmienia i to na moich oczach :wink: Widziałem kilka lat temu gdy w Sosnowcu wyburzono taka sobie średnią galerię i w to miejsce wybudowano jakiś magazyn czy coś podobnego. Jednak nie wiązałem tego z wyburzaniem prawdziwej galerii. Byłem w lipcu w galerii w Poczesnej i też odniosłem takie wrażenie, że ta galeria w takim stanie nie przetrwa. Pisząc galeria mam na myśli te stoiska ze sklepami, nie ten duży sklep który jest w każdej takiej galerii. Nigdy tam nie wchodzę i nigdy nie biorę wózka na zakupy. Zaglądam tam czasami by kupić sobie jakieś ciuchy, tylko, że w Poczesnej to nic nie kupiłem i musiałem jechać do Silesia City Center. Natomiast gdy chcę kupić sobie coś do jedzenia to idę do Rębaków, Groszka, czy do tego nowego pawilonu. Mimo deszczowej pogody czuję sie dzisiaj wspaniale :lol:

https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... ki/lk5tn7c
Arkowski1981
Mieszkaniec
Posts: 30
Joined: 18 Sep 2020, 23:18

Re: Zaczęło się burzenie galerii handlowych.

Post by Arkowski1981 »

Faktycznie CH w Poczesnej chyli się ku upadkowi. Podejrzewam, że liczba klientów spadła w związku z ogólną drożyzną ale też może przez to, że część ludzi podróżuje autostradą bo szybciej więc i mniej ludzi zagląda do galerii.
Natomiast SCC i Galeria Katowicka kwitną pełnią życia, czasami mijam w drodze do pracy więc widzę ile tam pojazdów zaparkowanych.
Post Reply