Ranking samorządów

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Barbara 1
Stały bywalec
Posts: 63
Joined: 30 Dec 2020, 16:22

Ranking samorządów

Post by Barbara 1 »

Myślę, że niewiele jest osób w naszej gminie, które są zadowolone z działania władz-pani Wójt, radnych i urzędników. Dla mnie wysoka ocena naszej gminy w rankingu samorządów jest dużym zaskoczeniem, dobrze, że pani Wójt samokrytycznie stwierdziła, że jest to przede wszystkim zasługa mieszkańców, a nie władz.A szczególnie jestem ciekawa ile punktów zyskała gmina w kryterium TROSKA O MIESZKAŃCÓW. ( Wczoraj o 17 nadal były nieodsnieżone obydwa chodniki przy Raczyńskiej na odcinku do dworca, w mroku trzeba było iść ulicą ze stacji).
Miej Boże w opiece te gminy, które są w 15 setce tego rankingu.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Ranking samorządów

Post by zielony »

Barbaro, przecież to nie zasługa gminy, że mamy tak piękną zimę w Żarkach Letnisku. Zawsze o takiej marzyłem, pewnie nie było tak pięknie od 20 lat. Na zawsze zapamiętam Pana Maszczyka ze Sportowej, który jeździł sobie traktorem w nocy i odśnieżał ulice. Teraz też tak mamy czysto i biało. Przepiękna zima w Żarkach Letnisku. Zawsze byłem przeciwny posypywania ulic piachem, czy solą i się doczekałem :wink: Podpowiem, że za tak piękną zimę w Żarkach Letnisku możemy podziękować pisowi. To PIS obniżył nam podatki z 19 na 12%, które szły do Gmin, teraz płacimy niższe podatki a Gminy nie maja pieniędzy na odśnieżanie i oświetlenie ulic. Z ciemnych ulic już się tak nie cieszę ale z białej zimy cieszę się bardzo. To jedna z nielicznych spraw która się Pisowi udała. Brawo PIS :mrgreen:
Post Reply