Zaproszenie

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Zaproszenie

Post by zg »

W sobotę 08-10-22 o godzinie 16 odbędzie się w amfiteatrze koncert zespołu Precedance.. Serdecznie zapraszamy wszystkich .
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Zaproszenie

Post by zielony »

Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Zaproszenie

Post by Zdzisława Polak »

ZG - To jak to w końcu będzie ten koncert jutro? Czy nie będzie? Może uzgodnijcie stanowiska i dopiero informujcie mieszkańców.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Zaproszenie

Post by majeczka »

:wink:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Zaproszenie

Post by Zdzisława Polak »

Dzisiaj zwrócił się do mnie pan Łyżwiński , który był organizatorem wczorajszej imprezy w Amfiteatrze w Żarkach Letnisku z pytaniem dlaczego Wójt Gminy Poraj znów nasłała na niego policję, żeby rozgonić tą imprezę. Jeśli ktoś posiada na ten temat informacje to proszę się z nami podzielić.
Amfiteatr jest obiektem publicznym, ogólnodostępnym dla mieszkańców, więc na jakiej podstawie wójt zabroniła zorganizowania tam koncertu i zabawy?
Dodam, że Wojewoda cały ten plac wokół amfiteatru przekazał Gminie Poraj (na skutek mich starań wspartych przez Radę Sołecką i TPŻL) na potrzeby społeczne mieszkańców. Modernizację - budowę amfiteatru prowadzi TPŻL i sprawuje nad nim pieczę, dlaczego więc wójt zabrania organizowania tam nieodpłatnych imprez?
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Zaproszenie

Post by Igor »

Wszyscy wiedzą tylko pani Dzidzia P nie!!! O wszystkim jest pani tak DOBRZE poinformowana???
memento
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Zaproszenie

Post by Zdzisława Polak »

Igor- wiem tylko tyle co przekazał mi Pan Łyżwiński dzisiaj, i słyszałam wcześniej na zebraniu TPŻL słowa Pani Prezes, że będzie koncert w Amfiteatrze i że Pan Łyżwiński to uzgodnił. Czytałam też na tej stronie ogłoszenie Urzędu Gminy Poraj z dnia 07.10.2022 w tym linku powyżej.
Poza tym nic więcej nie wiem na ten temat. Jak coś wiesz to proszę napisz.
Trzeba to przedyskutować, żeby na przyszłość wiedzieć kto może skorzystać z amfiteatru i na jakich zasadach. Przecież ten amfiteatr ma służyć mieszkańcom.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Zaproszenie

Post by zg »

Jak już wcześniej zostało napisane organizatorem koncertu, który miał się odbyć 08-10-22 był jeden z mieszkańców, nie TPŻL. Stowarzyszenie ze swojej strony użyczyło obiektu i nagłośnienia. Nie mamy wiedzy dlaczego do koncertu nie doszło. Przepraszamy wszystkich zawiedzionych.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Zaproszenie

Post by Zdzisława Polak »

ZG- Pani wójt zabroniła swoim zarządzeniem, które jest na BIP-ie Urzędu Gminy Poraj a link do tego dokumentu wkleił Zielony ( nieco wyżej). Z informacji od innych osób wiem że Pani wójt zaangażowała również Policję do rozpędzenia uczestników tego wydarzenia. Dlaczego tak się stało?
Post Reply