komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Post by Zdzisława Polak »

Oto link do zawiadomienia o Komisji https://poraj.bip.net.pl/?a=6919
Ciekawi mnie o której godzinie Szanowna Komisja będzie w Żarkach Letnisku aby zobaczyć stan naszych dróg i chodników ( w tym, chodnik do szkoły), przebieg budowy amfiteatru i kanalizacji, degradację basenu kąpielowego i jego otoczenia itp.
Chętnie spotkałabym się z tą Komisją i pokazała potrzeby Żarek Letniska i nie tylko, ale znów zadziałał "PRZYPADEK" , że w tym samym czasie (tj. 26.08.2021 r o godz. 8:30) rozpocznie się również Sesja Rady Powiatu na której moja obecność jest obowiązkowa.
Dlatego proszę mieszkańców Żarek Letniska o udział w tej Komisji i przybliżenie Radnym naszych potrzeb i problemów.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Post by Zdzisława Polak »

Z przedstawionego Porządku pracy Komisji wspólnej wyjazdowej brakuje mi punktu dotyczącego Żarek Letniska, Nie ma też w planie innych sołectw : Masłońskiego, Kuźnicy, Gęzyna i Jastrzębia. Dlaczego jest tylko Poraj i Choroń ?
Dlaczego nasz Radny Pan Marcin Makuch -przewodniczący najważniejszej Komisji ( Budżetu oraz Gospodarki Komunalnej) nie zaplanował przyjazdu do Żarek letniska? Czyżby uznał, że nasze Żarki Letnisko są już przeinwestowane i nie mają żadnych potrzeb?
Kingo 98 zajmij się może raczej tą sprawą.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Post by Zdzisława Polak »

I czekam na odpowiedż zwłaszcza Pana Radnego Makucha, który jako przewodniczący tej wspólnej Komisji wyjazdowej jest współorganizatorem zarówno porządku obrad Komisji jak i ustalenia terminu posiedzenia tej Komisji. Dlaczego wybrał akurat ten termin, który zbiega się z terminem Sesji Rady Powiatu w Myszkowie?
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Post by Zdzisława Polak »

A na ten temat milczenie???
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Post by Zdzisława Polak »

Mam prośbę do Radnych z Gminy Poraj o relacje z dzisiejszej Komisji wyjazdowej po terenie Gminy Poraj.
Które sołectwa zostały odwiedzone i które obiekty gminne? Co Komisja zobaczyła i co ustaliła? Jakie podjęła wnioski ?
Czekamy na informacje w tej sprawie.
A tutaj link do informacji z RIO Katowice. https://riokatowice.bip.net.pl/?a=15446
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Post by Byly »

Dzisiaj to pewnie za wcześnie na wyniki, ale byłoby miło nam mieszkańcom dowiedzieć się co szacowna komisja widziała, co postanowiła zrobić, naprawić, co zaplanowała na lata przyszłe. Myślę że takie informacje nas mieszkańców zadowolą i ocieplą nienajlepsze stosunki URZĘDNIK - mieszkaniec :roll:
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: komisja wyjazdowa Rady Gminy Poraj 26.08.2021r godz. 8:30

Post by Igor »

W Żarkach Letnisku w ogóle Komisji nie było, bo radny z Dzierżna Niejaki Makuch nie wstawił żar4ek Letniska do programu. Bał się, że mieszkańcy błotem go obrzucą w , którym teraz toną nasze ulice lub utopią w jednej z licznych kałuż?????????
memento
Post Reply