Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Rafał
Bywalec
Posts: 21
Joined: 30 Oct 2022, 08:17

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Rafał »

Witam,

Z góry przepraszam za pytanie ale nie jestem w temacie. Czy kanalizacja ma być wykonana w całych Żarkach-Letnisku czy tylko wyznaczone ulice ?

Pozdrawiam
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Zdzisława Polak »

Radni gminni nie odpowiadają a powinni bo pewno mają więcej wiedzy w tej sprawie niż ja. Ale skoro nikt nic nie napisał to ja napiszę co wiem .
Jest to przetarg na trzeci etap kanalizacji w Żarkach Letnisko ( od torów w kierunku wschodnim kilka ulic w tym Kąpielowa , Jasna Grunwaldzka itp) Gmina otrzymała ze środków rządowych dotację w kwocie 4,6 mln zł z przeznaczeniem na kanalizację w Żarkach Letnisku i to jest właśnie ten przetarg.
Do Rafała - kanalizacja planowana jest w całych Żarkach L. i Masłońskim, bo do tych celów wybudowaliśmy oczyszczalnie w Żarkach letnisku kilka lat temu . Jednak kanalizacja ta budowana jest etapami w miarę posiadanych środków.
Rafał
Bywalec
Posts: 21
Joined: 30 Oct 2022, 08:17

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Rafał »

Dziękuję za informację.

Pozdrawiam
Arkowski1981
Bywalec
Posts: 29
Joined: 18 Sep 2020, 23:18

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Arkowski1981 »

Chciałbym podzielić się informacją, którą otrzymałem w Poreco, a mianowicie szczególnie ważną dla mieszkańców ul Kąpielowej, która miała być jedną z nowo skanalizowanych ulic. Jak się jednak okazało ul. Kąpielowa zostanie skanalizowana wyłącznie na odcinku od głównego skrzyżowania do mostku przy Zosieńce więc jedynie pawilony handlowo usługowe :evil: :evil: :evil: a jak zwykle miało być tak pięknie :lol: :lol: :lol:
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Igor »

Pani Polak udziela Pani nieścisłych informacji, kanalizacja planowana jest nie w całych Żarkach Letnisku lecz tylko w tzw.aglomeracji, czyli skanalizowana zostanie jakaś 1/3 obszaru, tego najbardziej zabudowanego.
memento
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Zdzisława Polak »

Igor skoro moje informacje Ci nie odpowiadają to zapytaj ludzi trzymających władzę w gminie Poraj. Dlaczego do mnie masz pretensję? I o co?
Jok
Stały bywalec
Posts: 70
Joined: 08 Aug 2019, 23:04

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Jok »

Wg mojej analizy Igor ma pretensje o to,że udziela Pani nieścisłych informacji.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by Zdzisława Polak »

Jok - Jeśli uważasz, że moje informacje są "nieścisłe", to proszę udziel informacji super precyzyjnych, bo Ty masz do nich bezpośredni dostęp. Z góry dziękuję za wszystkie informacje na temat kanalizacji w Żarkach Letnisku, Masłońskim i w pozostałych nieskanalizowanych miejscowościach naszej Gminy Poraj, które Jok nam udzieli albo warcaby. Czekamy z wielkim zainteresowaniem.
warcaby
Guru
Posts: 208
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Przetarg na kanalizację kto wygrał?

Post by warcaby »

:lol: :lol: :lol:
Post Reply