Sprzedam działkę

Sprzedam dzialki budowlane na nowym osiedlu w Zarkach Letnisku. 

kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Tel:   602-624-743

Czytaj więcej...

Kupie działkę w Żarkach Letnisku

Kupię działkę budowlaną w Żarkach-Letnisko. Oferty proszę kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kupię działkę w Żarkach Letnisko

Kupię działkę w Żarkach Letnisko. Oferty proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  telefon  506-566-558

************************************************************

Żarki Letnisko - pielęgnacja drzew

Wycinka i podcinka drzew, ŻARKI LETNISKO i okolice, wycinka i podcinka drzew na placach i w lasach, usługi zwyżką do ścinania i podcinania drzew, czyszczenie działek z krzaków -samosiejek, usługa rębakiem do rozdrabniania gałęzi, czyszczenie działek pod budowę, równanie działek koparką, itp; tel.731-865-506  wystawiamy fakturę VAT

************************************************************

Zwierzęta to nasza pasja

Pupil Zarki Letnisko

 

Zapraszamy Wszystkich do naszego sklepu Pupil. Zwierzęta to nasza pasja, dlatego służymy pomocą w doborze karm oraz akcesoriów dla Twojego pupila. Oferujemy nie tylko fachowa pomoc, ale i korzystne ceny. Pomożemy dobrać karmę przy specjalnych dietach. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do Nas, a postaramy sie pomoc."

Czytaj więcej...

Prywatny transport medyczny

irmed 1

Żarki Letnisko: Prywatny transport medyczny 

Transport sanitarny IRMED - transport medyczny - przewóz chorych - Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Czytaj więcej...

Sprzedam działkę budowlaną

Mam do sprzedania działkę budowlaną w Żarkach Letnisko o pow. ok. 1200 m2,media w drodze. Teren równy i suchy, ulica cicha i spokojna. Cena do uzgodnienia.Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 509 403 286

************************************************************

Żarki Letnisko: Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam przepiekna dzilake budowlana nr 747/19 w cichej okolicy. Dzialka jest o pow. 1000m2, zalesiona drzewami sosnowymi, ogrodzona. Cena 55,000zl. tel.: 607 834 594

************************************************************

Szukam domu całorocznego do wynajęcia w Żarkach Letnisku

Szukam domu całorocznego do wynajęcia w Żarkach Letnisku. Szukam domu na dłuższy okres czasu, minimum rok, z CO oprócz kominka, lub z piecem gazowym. Szukam domu przytulnego i z klimatem, zadbanego. Szukam ciszy i spokoju, a miejscowość dobrze znam i uwielbiam.

Dom może być malutki, byleby niezależny, bez właścicieli. Szanuje czyjeś mienie i dbam o ogród

Małgorzata 609 996 337 

************************************************************

Wycinka i podcinka drzew, usługi zwyżką, czyszczenie działek z krzaków-samosiejek.

FIRMA-MARCIN. TEL 660-167-266 oferuję; Wycinka i podcinka drzew,usługi zwyżką,  Faktura VAT   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma-MARCIN oferuje; wycinkę i podćinę drzew na placach i w lasach, usługi zwyżką do ścinania i podcinania drzew, czyszczenie działek z krzaków -samosiejek, usługa rębakiem do rozdrabniania gałęzi, czyszczenie działek pod budowę, równanie działek koparką, itp; wystawiamy fakturę VAT.

************************************************************

Wycinka Drzew Usługi zwyżkami Żarki Letnisko

Firma Alpistar zajmuje się utrzymaniem czystości terenów zielonych:

AlpiStar

-Przycinanie gałęzi

-Wycinka drzew pochylonych nad budynkiem

-Koszenie trawy

-Wycinka na terenach bagiennych

-Przycinka żywopłotów

-Formowanie korony drzewa

-Skracanie konarów głównych

Czytaj więcej...

Żarki Letnisko: wycinka drzew

HeniRob

Oferujemy wycinkę podcinkę korektę drzew zagrażających bezpieczeństwu.cięcie metodą alpinistyczną oraz ze zwyżki. Tel.507550862  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

************************************************************

Żarki Letnisko: Wynajme dom

Wynajme caloroczny dom /domek w Zarkach Letnisku.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

************************************************************

Napisali o nas

Ważne inwestycje kolejowe

pociag PKP
Przejścia podziemne pod torami w Poraju i w Żarkach Letnisku, zmodernizowane, podwyższone perony, wiaty, ławki, oświetlenie, monitoring i system informacji pasażerskiej na stacjach w Żarkach Letnisku i Masłońskim. Każdy kto dojeżdża koleją do Częstochowy i w kierunku Katowic może obserwować trwające od ponad roku intensywne prace na tym odcinku kolejowej trasy. Roboty rozpoczęły się we wrześniu ubiegłego roku od odcinków Częstochowa – Poraj i Myszków – Zawiercie.
Więcej…

Gucio u naszych przedszkolaków

Gucio z przeczkola 1

Niesamowitą bajkową przygodę przeżyły przedszkolaki z Żarek Letniska. We wtorek 8 października uczestniczyły kolejny raz w spotkaniu z teatrem. Tym razem przedszkole odwiedził Teatr Lalek "Bajka" ze sztuką "Gucio Zaczarowany".

Więcej…

Przedszkole w Żarkach Letnisku

Przedszkole Zarki Letnisko 2019
W Samorządowym Przedszkolu Publicznym w Żarkach Letnisku odbyły się warsztaty muzyczne dla nauczycieli. 
Więcej…

Modernizacja sali w remizie.

Sala OSP 00

Przed paroma laty przeprowadzono termomodernizację remizy w Żarkach Letnisku. Jednak sala bankietowa wymagała niezbędnego remontu. Właśnie kończy się jej gruntowna modernizacja wraz z klatką schodową.

Więcej…

Zwycięstwa i medale „Shoguna”

Shogun Katowice 1

W Katowicach odbył się II Silesian Open- Międzynarodowy Turniej w Ju-Jistu sportowym. Wzięło w nim udział 40 klubów i niemalże 300 zawodników z Europy. Nie zabrakło reprezentantów naszego Klubu Sztuk i Sportów Walki „Shogun” Żarki Letnisko.

Więcej…

Seniorzy

Wielkanoc w Klubie Seniora

Wielkanoc seniorzy 2019

W sobotę 27.04.2019 r. w klubie „Czarka” spotkali się seniorzy na tradycyjnym jajeczku.

Więcej…

Święto Seniorów - 2018 rok

Swieto Seniora Zarki Letnisko 2018

W sobotę 17.11.2018 r.  sali OSP swoje święto czcili seniorzy. Życzenia szanownym jubilatom składali : przewodnicząca PZERiI  Genowefa Lasecka,

Więcej…

Zakończenie wycieczek rowerowych w 2018 roku

Rowerzysci Zarki Letnisko 01

W jeden z ostatnich ciepłych dni października zakończyliśmy w tym roku wycieczki rowerowe.

Więcej…

Pożegnanie lata 2018

Zarki Letnisko koniec lata 2018

W sobotę 6.10 .2018 r. seniorzy pożegnali lato i powitali ciepłą złotą Jesień.

Więcej…

Gorące Smaki Lasu

Seniorzy 2018 Zarki Letnisko

4 lipca 2018 w piękny słoneczny dzień seniorzy zorganizowali zabawę. Nowy członek koła - myśliwy zaprosił seniorów na degustację przygotowanego przez jego syna –gulaszu z dziczyzny.
Więcej…

Sobótki-Noc Kupały

W tym roku 23.06 jak i w poprzednich latach nasi seniorzy uczcili święto Nocy Świętojańskiej. Pomimo niesprzyjającej pogody (zimno i deszczowo ) rozpalili by płeć piękna mogła śpiewając i tańcząc puścić na wodę przygotowane wianki.

Więcej…

Wielkanocne Spotkanie Seniorów

Wielkanoc Zarki Letnisko 2018

Jak co roku w pierwszą sobotę po Świętach Wielkanocnych w Klubie „Czarka” seniorzy spotkali się na tradycyjnym jajeczku.

Więcej…

Karnawał Seniorów 2018

Karnawal seniorow 2018 Zarki Letnisko

W ostatnią sobotę stycznia 2018 r. Seniorzy bawili się w klubie „Czarka „. Czas im szybko upływał przy grach, zabawach, jedzeniu, piciu i  tańcach .

R.K

Więcej…

Sonda

Czy Gmina może sprzedawać tereny w Żarkach Letnisku, pod budownictwo indywidualne?

Wirtualny spacer

spacer