Sprzedam działkę

Sprzedam dzialki budowlane na nowym osiedlu w Zarkach Letnisku. 

kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Tel:   602-624-743

Czytaj więcej...

Kupie działkę w Żarkach Letnisku

Kupię działkę budowlaną w Żarkach-Letnisko. Oferty proszę kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kupię działkę w Żarkach Letnisko

Kupię działkę w Żarkach Letnisko. Oferty proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  telefon  506-566-558

************************************************************

Żarki Letnisko - pielęgnacja drzew

Wycinka i podcinka drzew, ŻARKI LETNISKO i okolice, wycinka i podcinka drzew na placach i w lasach, usługi zwyżką do ścinania i podcinania drzew, czyszczenie działek z krzaków -samosiejek, usługa rębakiem do rozdrabniania gałęzi, czyszczenie działek pod budowę, równanie działek koparką, itp; tel.731-865-506  wystawiamy fakturę VAT

************************************************************

Zwierzęta to nasza pasja

Pupil Zarki Letnisko

 

Zapraszamy Wszystkich do naszego sklepu Pupil. Zwierzęta to nasza pasja, dlatego służymy pomocą w doborze karm oraz akcesoriów dla Twojego pupila. Oferujemy nie tylko fachowa pomoc, ale i korzystne ceny. Pomożemy dobrać karmę przy specjalnych dietach. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do Nas, a postaramy sie pomoc."

Czytaj więcej...

Prywatny transport medyczny

irmed 1

Żarki Letnisko: Prywatny transport medyczny 

Transport sanitarny IRMED - transport medyczny - przewóz chorych - Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Czytaj więcej...

Sprzedam działkę budowlaną

Mam do sprzedania działkę budowlaną w Żarkach Letnisko o pow. ok. 1200 m2,media w drodze. Teren równy i suchy, ulica cicha i spokojna. Cena do uzgodnienia.Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 509 403 286

************************************************************

Żarki Letnisko: Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam przepiekna dzilake budowlana nr 747/19 w cichej okolicy. Dzialka jest o pow. 1000m2, zalesiona drzewami sosnowymi, ogrodzona. Cena 55,000zl. tel.: 607 834 594

************************************************************

Szukam domu całorocznego do wynajęcia w Żarkach Letnisku

Szukam domu całorocznego do wynajęcia w Żarkach Letnisku. Szukam domu na dłuższy okres czasu, minimum rok, z CO oprócz kominka, lub z piecem gazowym. Szukam domu przytulnego i z klimatem, zadbanego. Szukam ciszy i spokoju, a miejscowość dobrze znam i uwielbiam.

Dom może być malutki, byleby niezależny, bez właścicieli. Szanuje czyjeś mienie i dbam o ogród

Małgorzata 609 996 337 

************************************************************

Wycinka i podcinka drzew, usługi zwyżką, czyszczenie działek z krzaków-samosiejek.

FIRMA-MARCIN. TEL 660-167-266 oferuję; Wycinka i podcinka drzew,usługi zwyżką,  Faktura VAT   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma-MARCIN oferuje; wycinkę i podćinę drzew na placach i w lasach, usługi zwyżką do ścinania i podcinania drzew, czyszczenie działek z krzaków -samosiejek, usługa rębakiem do rozdrabniania gałęzi, czyszczenie działek pod budowę, równanie działek koparką, itp; wystawiamy fakturę VAT.

************************************************************

Wycinka Drzew Usługi zwyżkami Żarki Letnisko

Firma Alpistar zajmuje się utrzymaniem czystości terenów zielonych:

AlpiStar

-Przycinanie gałęzi

-Wycinka drzew pochylonych nad budynkiem

-Koszenie trawy

-Wycinka na terenach bagiennych

-Przycinka żywopłotów

-Formowanie korony drzewa

-Skracanie konarów głównych

Czytaj więcej...

Żarki Letnisko: wycinka drzew

HeniRob

Oferujemy wycinkę podcinkę korektę drzew zagrażających bezpieczeństwu.cięcie metodą alpinistyczną oraz ze zwyżki. Tel.507550862  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

************************************************************

Żarki Letnisko: Wynajme dom

Wynajme caloroczny dom /domek w Zarkach Letnisku.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

************************************************************

Sprzedam działkę budowlaną - Masłońskie

dzialka maslonskie 1

Sprzedam działkę budowlaną. Całkowita powierzchnia to 1164 mkw. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Masłońskie bezpośrednio przy ul. Letniskowej. Media - prąd, woda 6m od działki. Więcej info pod nr telefonu 510 242 005, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

************************************************************

Napisali o nas

WOŚP 2020 w Poraju

WOSP 2020

Dziękujemy, że jesteście. Drodzy wolontariusze, to Wy jesteście najważniejszym filarem WOŚP.

Więcej…

Przedszkolaki poznają zawody

Przedszkolaki Zarki Letnisko 2019

Dzieci z Przedszkola w Żarkach Letnisku w ramach realizacji projektu "Poznajemy zawody" uczestniczyły w spotkania z przedstawicielami ciekawych zawodów.

Więcej…

Jak szukać zaginionego psa, kota

pies bezpanski

„To mi się na pewno nie zdarzy”, „To nie mój problem” – uważa niejeden właściciel psa czy kota. Wzrastająca liczba ogłoszeń dotyczących poszukiwanych ukochanych, czworonożnych członków rodziny wskazuje na to, że ilość przypadków zaginionych psów i kotów stale rośnie.

Więcej…

Próbna ewakuacja szkoły

Zlobek w Zarkach Letnisku

Ewakuacja polega na szybkim i zorganizowanym przemieszczaniu ludności z miejsc, w których przebywanie może zagrażać życiu lub zdrowiu, do rejonów bezpiecznych. Każdy zakład pracy czy szkoła musi posiadać oznaczone drogi ewakuacyjne oraz plan ewakuacji.

Więcej…

Ważne inwestycje kolejowe

pociag PKP
Przejścia podziemne pod torami w Poraju i w Żarkach Letnisku, zmodernizowane, podwyższone perony, wiaty, ławki, oświetlenie, monitoring i system informacji pasażerskiej na stacjach w Żarkach Letnisku i Masłońskim. 
Więcej…

Gucio u naszych przedszkolaków

Gucio z przeczkola 1

Niesamowitą bajkową przygodę przeżyły przedszkolaki z Żarek Letniska. We wtorek 8 października uczestniczyły kolejny raz w spotkaniu z teatrem. Tym razem przedszkole odwiedził Teatr Lalek "Bajka" ze sztuką "Gucio Zaczarowany".

Więcej…

Przedszkole w Żarkach Letnisku

Przedszkole Zarki Letnisko 2019
W Samorządowym Przedszkolu Publicznym w Żarkach Letnisku odbyły się warsztaty muzyczne dla nauczycieli. 
Więcej…

Modernizacja sali w remizie.

Sala OSP 00

Przed paroma laty przeprowadzono termomodernizację remizy w Żarkach Letnisku. Jednak sala bankietowa wymagała niezbędnego remontu. Właśnie kończy się jej gruntowna modernizacja wraz z klatką schodową.

Więcej…

Zwycięstwa i medale „Shoguna”

Shogun Katowice 1

W Katowicach odbył się II Silesian Open- Międzynarodowy Turniej w Ju-Jistu sportowym. Wzięło w nim udział 40 klubów i niemalże 300 zawodników z Europy. Nie zabrakło reprezentantów naszego Klubu Sztuk i Sportów Walki „Shogun” Żarki Letnisko.

Więcej…

Przedszkole w Żarkach Letnisko

Biblioteka Zarki Letnisko 2018Z okazji nadchodzących Świąt Bożonarodzeniowych, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Żarkach Letnisku odbyło się spotkanie przypominające o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych. Biblioteka gościła grupę 6-latków z Samorządowego Przedszkola Publicznego w Żarkach Letnisko wraz z wychowawcą.
Więcej…

Konkurs Piosenki Angielskiej

ZL szkola
W „My Favourite Song” najlepsze uczennice z Żarek Letniska i Poraja. W Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbył się Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej „My Favourite Song” organizowany przez szkołę Podstawową Nr 3 w Myszkowie.

Seniorzy

Spotkanie wigilijne seniorów

Wigilia u seniorow w Zarkach Letnisku 2019

W piątek, 13 grudnia w Klubie „Czarka” – siedzibie seniorów z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żarkach Letnisku, na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym zebrali się członkowie oraz sympatycy żareckich seniorów.

Więcej…

Wielkanoc w Klubie Seniora

Wielkanoc seniorzy 2019

W sobotę 27.04.2019 r. w klubie „Czarka” spotkali się seniorzy na tradycyjnym jajeczku.

Więcej…

Sonda

Jak oceniasz obecnego naszego wójta?

Wirtualny spacer

spacer