Kupię działkę w Żarkach Letnisko

Kupię działkę w Żarkach Letnisko. Oferty proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  telefon  506-566-558

************************************************************

Żarki Letnisko - pielęgnacja drzew

Wycinka i podcinka drzew, ŻARKI LETNISKO i okolice, wycinka i podcinka drzew na placach i w lasach, usługi zwyżką do ścinania i podcinania drzew, czyszczenie działek z krzaków -samosiejek, usługa rębakiem do rozdrabniania gałęzi, czyszczenie działek pod budowę, równanie działek koparką, itp; tel.731-865-506  wystawiamy fakturę VAT

************************************************************

Zwierzęta to nasza pasja

Pupil Zarki Letnisko

 

Zapraszamy Wszystkich do naszego sklepu Pupil. Zwierzęta to nasza pasja, dlatego służymy pomocą w doborze karm oraz akcesoriów dla Twojego pupila. Oferujemy nie tylko fachowa pomoc, ale i korzystne ceny. Pomożemy dobrać karmę przy specjalnych dietach. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do Nas, a postaramy sie pomoc."

Czytaj więcej...

Zagubione pieski

 piesek

ZNALEZIONO  PIESKA , mały , kudłaty , koloru beżowego ,  kontakt  tel. 505 565 469

************************************************************

Prywatny transport medyczny

irmed 1

Żarki Letnisko: Prywatny transport medyczny 

Transport sanitarny IRMED - transport medyczny - przewóz chorych - Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Czytaj więcej...

Sprzedam działkę budowlaną

Mam do sprzedania działkę budowlaną w Żarkach Letnisko o pow. ok. 1200 m2,media w drodze. Teren równy i suchy, ulica cicha i spokojna. Cena do uzgodnienia.Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 509 403 286

************************************************************

Żarki Letnisko: Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam przepiekna dzilake budowlana nr 747/19 w cichej okolicy. Dzialka jest o pow. 1000m2, zalesiona drzewami sosnowymi, ogrodzona. Cena 55,000zl. tel.: 607 834 594

************************************************************

Szukam domu całorocznego do wynajęcia w Żarkach Letnisku

Szukam domu całorocznego do wynajęcia w Żarkach Letnisku. Szukam domu na dłuższy okres czasu, minimum rok, z CO oprócz kominka, lub z piecem gazowym. Szukam domu przytulnego i z klimatem, zadbanego. Szukam ciszy i spokoju, a miejscowość dobrze znam i uwielbiam.

Dom może być malutki, byleby niezależny, bez właścicieli. Szanuje czyjeś mienie i dbam o ogród

Małgorzata 609 996 337 

************************************************************

Wycinka i podcinka drzew, usługi zwyżką, czyszczenie działek z krzaków-samosiejek.

FIRMA-MARCIN. TEL 660-167-266 oferuję; Wycinka i podcinka drzew,usługi zwyżką,  Faktura VAT   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma-MARCIN oferuje; wycinkę i podćinę drzew na placach i w lasach, usługi zwyżką do ścinania i podcinania drzew, czyszczenie działek z krzaków -samosiejek, usługa rębakiem do rozdrabniania gałęzi, czyszczenie działek pod budowę, równanie działek koparką, itp; wystawiamy fakturę VAT.

************************************************************

Wycinka Drzew Usługi zwyżkami Żarki Letnisko

Firma Alpistar zajmuje się utrzymaniem czystości terenów zielonych:

AlpiStar

-Przycinanie gałęzi

-Wycinka drzew pochylonych nad budynkiem

-Koszenie trawy

-Wycinka na terenach bagiennych

-Przycinka żywopłotów

-Formowanie korony drzewa

-Skracanie konarów głównych

Czytaj więcej...

Sprzedam dzialki budowlane w Zarkach Letnisko bez posrednikow.

dzialka w Zarkach Letnisku

1. Dzialka budowlana o pow. 1,300m'2 o wymiarach 35m x 43.5m prostokatna, ogrodzona, zalesiona lasem kilkunastoletnim na nowym osiedly przy ul. Porajskiej i Szymanskiego. Media w ulicy.

2. Dzialka budowlana o pow. 1,900m'2 wymiarach 24m x 80m prostokatna, ogrodzona, zalesiona lasem kilkunastoletnim, przy ul. Podlesnej. Media w ulicy.

Cena do uzgodnienia z kupujacym.

Telefon:   602-624-743 E-mail     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

************************************************************

Żarki Letnisko: wycinka drzew

HeniRob

Oferujemy wycinkę podcinkę korektę drzew zagrażających bezpieczeństwu.cięcie metodą alpinistyczną oraz ze zwyżki. Tel.507550862  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

************************************************************

Żarki Letnisko: Wynajme dom

Wynajme caloroczny dom /domek w Zarkach Letnisku.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

************************************************************

Sprzedam działkę budowlaną - Masłońskie

dzialka maslonskie 1

Sprzedam działkę budowlaną. Całkowita powierzchnia to 1164 mkw. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Masłońskie bezpośrednio przy ul. Letniskowej. Media - prąd, woda 6m od działki. Więcej info pod nr telefonu 510 242 005, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

************************************************************

Działka budowlana Żarki Letnisko

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1569 m2 położona w miejscowości Żarki-Letnisko (gmina Poraj).

Działka znajduje się na ternach leśnych, niedaleko jezioro,rzeka. Oddalona od centrum około 2,5 km. Na terenie działki znajduje się domek/altana około 19 m2 do remontu. Media w drodze z wyjątkiem prądu - podłączony ( jest działający licznik)! pozostałe media w drodze.

Czytaj więcej...

Kupię działkę budowlaną w Żarkach Letnisku

Kupię działkę budowlaną w Żarkach Letnisku do 50 tyś. zł.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Moj numer telefonu : 517 116 831

************************************************************

Napisali o nas

60-letni mieszkaniec Żarek Letniska potrącony w Myszkowie

Dwóch pieszych z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. To efekt wypadków drogowych do których doszło na drogach powiatu w miniony weekend. Przyczyny i okoliczności obu zdarzeń wyjaśniają teraz myszkowscy śledczy. Do pierwszego wypadku doszło w sobotę około godziny 19.00 na ulicy Dąbrówka w Cynkowie. 68-letni kierowca opla jadąc w kierunku Woźnik, najechał na pieszego idącego w przeciwnym kierunku. Natomiast wczoraj około godziny 16.30 w Myszkowie na ulicy Słowackiego kierująca passatem najechała na leżącego na jezdni 60-letniego mieszkańca Żarek Letnisko.
Więcej…

Sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Żarki Letnisko

Dzialka do sprzedania2016

 Wadium należy wpłacić najpóźniej d o dnia 16 grudnia 2016 r. na konto Urzędu Gminy Poraj w banku BPS S.A. oddział Częstochowa nr rachunku: 47 1930 1321 2004 0001 3000 0002 z zaznaczeniem nieruchomości na której zakup wpłaca się wadium.

**********************************

Gmina Poraj chce utworzenia województwa częstochowskiego.Radni byli jednogłośni

Batalia o województwo częstochowskie została zakończona po tym jak ministerstwo rozwoju stwierdziło, że nie widzi sensu w dzieleniu regionów? Nie wszyscy zamierzają składać broń. Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk kontynuuje zbieranie podpisów pod wnioskiem o reaktywację województwa, a do gmin, które chcą się w nim znaleźć w czwartek dołączył Poraj w powiecie myszkowskim. Podczas XXIV sesji Rady Gminy Poraj, która odbyła się w czwartek 27 października, radni jednogłośnie poparli ideę utworzenia nowego województwa.

Więcej…

UCHWAŁA w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Żarki Letnisko

ulica Poranna

**********************************

UCHWAŁA w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie pomocy finansowej Policji

pomoc dla Policji

**********************************

Piknik Rodzinny w Przedszkolu

Wspaniała zabawa, bajka dla najmłodszych w wykonaniu rodziców, darmowe atrakcje dla dzieci, pyszne jedzenie, a także piękna, słoneczna pogoda i wiele innych niespodzianek. Tak wyglądało sobotnie przedpołudnie w Samorządowym Przedszkolu Publicznym w Żarkach Letnisku, gdzie wyjątkowo w dzień wolny od zajęć stawiły się wszystkie dzieci wraz z rodzicami, by uczestniczyć w wielkim Pikniku Rodzinnym.  Coroczny Piknik Rodzinny tym razem został zorganizowany na terenie Przedszkola. Rada Rodziców wraz z dyrekcją i pracownikami placówki zadecydowała o zorganizowaniu imprezy dla wychowanków z rodzinami. Każda grupa przedszkolna miała inne zadanie do wykonania podczas imprezy: jedni zajmowali się grillem, inni pieczonkami, a jeszcze inni byli odpowiedzialni za słodką kawiarenkę, gdzie można było dostać pyszne ciasta i ciasteczka, kawę, herbatę oraz zimne napoje. Wszystko było bezpłatne.

Więcej…

Seniorzy

Spotkanie Wielkanocne Seniorów

Wilkanoc seniorow w Zarkach Letnisku 2017r

Tradycyjnie w pierwszą sobotę po Świętach Wielkiej Nocy spotykają się w swoim klubie seniorzy na  tzw. jajeczku. W tym roku pomimo ciężkiej sytuacji po gwałtownym opadzie śniegu udało się przygotować to spotkanie. W uroczystej kolacji udział wzięli:

Więcej…

Bal Karnawałowy Seniorów

Karnawal 2017 seniorzy Zarki LetniskoW karnawałową sobotę 18.02.2017 r.  w swoim klubie bawili się  Seniorzy.

Więcej…

Spotkanie opłatkowe seniorów 2016

Spotkanie oplatkowe seniorowW sobotę 17 grudnia zarząd koła pod kierownictwem przewodniczącego Józefa Zimoląga zorganizował  w Klubie Seniora uroczystą kolację wigilijną dla swoich członków.

Więcej…

Święto Żareckich Seniorów

Spotkanie seniorow grudzien 2016

W przedostatnią sobotę listopada 2016 r. swoje święto uczcili żareccy Seniorzy bawiąc się w miejscowej OSP. Dostojnym 80-latkom życzenia zdrowia i pomyślności składali: Genowefa Lasecka- Przewodnicząca Koła Powiatowego ZERiI w Myszkowie, Łukasz Stachera- wójt gminy Poraj, Krzysztof Klimek- radny powiatu, Mariusz Karkocha- wiceprzewodniczący Rady Gminy Poraj, 

Więcej…

Żareccy seniorzy w Bieszczadach

wycieczka seniorow w Bieszczady

Duża grupa seniorów pod koniec września pojechała na wycieczkę w Bieszczady. Było tyle chętnych, że biuro Złoty Wiek musiało zorganizować dodatkowy wyjazd. Wycieczka trwała 3 dni. Zwiedzono Hutę Szkła Artystycznego i Gospodarczego „Sabina”, Skansen Budownictwa Ludowego, Sanok, Lesko, klasztor w Komańczy (miejsce internowania Kardynała Wyszyńskiego),

Więcej…

Pieczonki

Pieczonki 1

W pierwszą sobotę tej jesieni seniorzy bawili się na placu za remizą OSP. Pieczonki smakowały wyśmienicie. Do późnych godzin wieczornych do tańca przygrywał pan Romek.

R.K

Więcej…

Wycieczka do św. miejsc blisko Częstochowy

wycieczka seniorow Zarki Letnisko 2016

Na początku lipca  (04.07.2016) Seniorzy udali się na wycieczkę do Sanktuarium Św.Ojca Pio / Święta Górka Przeprośna w Siedlcu g. Mstów k/ Częstochowy.  Po drodze wcześniej zwiedziliśmy kościół w Olsztynie k/ Częstochowy następnie kościół w Mstowie i parafię Niepokalanego Serca NMP w Mirowie.

Więcej…

Wirtualny spacer

spacer

Sonda stara