ZAGINĄŁ CZARNY KOT

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Wioleta
VIP
Posts: 306
Joined: 05 Jun 2010, 21:37

ZAGINĄŁ CZARNY KOT

Post by Wioleta »

WCZORAJ, 30.10.2014 W GODZINACH WIECZORNYCH W OKOLICACH ULICY ZIELONEJ ZAGINĄŁ CZARNY KOT Z BIAŁYMI SKARPETKAMI NA TYLNYCH ŁAPKACH I SZCZĄTKOWYMI BIAŁYMI KROPKAMI PRZY PAZURKACH NA PRZEDNICH ŁAPKACH. MA BIAŁY KRAWAT. WABI SIĘ JUTUŚ. MA NA SOBIE SZELKI Z IDENTYFIKATOREM, A DO NICH PRZYPIĘTĄ 4-METROWĄ SMYCZ. PRAWDOPODOBNIE ZAPLĄTAŁ SIĘ I NIE MOŻE SIĘ UWOLNIĆ.
ZNALAZCĘ PROSZĘ O KONTAKT 600 960 160
WIOLETA KOWALIK; UL. ZIELONA 45, ŻARKI LETNISKO.
CZEKA NAGRODA
Wioleta
VIP
Posts: 306
Joined: 05 Jun 2010, 21:37

Post by Wioleta »

Z wielką radością chcę poinformować, że mój kotek odnalazł się. Wczoraj, w czwartek, w godzinach wieczornych, po całotygodniowej nieobecności w domu został odnaleziony na ul. Widnej. Jest bardzo wystraszony i wygłodniały, ale powolutku dochodzi do siebie.
Bardzo dziękuję Panu Romanowi Nawarze z ul. Widnej 12 i jego żonie, za uratowanie go i poinformowanie mnie. Mój kot został znaleziony na opuszczonej działce na ul. Widnej/Sosnowej, zaplątany w krzakach przez smycz, z którą powędrował. Bez jedzenia i wody najprawdopodobniej przebywał tam od paru dni.
Pragnę w tym miejscu podziękować także wszystkim przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy zaangażowali się w pomoc w znalezieniu mojego ukochanego kotka Jutusia.
Post Reply