Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by Zdzisława Polak »

Najbliższa Sesja Rady Gminy Poraj już w czwartek tj, 26.04.2018 r godz 9:00. Ogłoszenia o Sesji na tablicy ogłoszeń nie ma - jak zwykle.
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by kinga98 »

Bo sołtysowi za to nie płacą. Zbiera tylko podatki bo z tego ma kasę.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by widz »

A czy to jest obowiązek Sołtysa?
fruzia
Ekspert
Posts: 122
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by fruzia »

Ależ oczywiście, sołtys jest m.in. do kontaktów z gminą i przekazywania informacji do UG i z UG.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by zg »

niestety ogłoszenia wieszane na tablicy ogłoszeń w ŻL (szczególnie te gminne ) ktoś zrywa czyniąc tym samym szkode dla mieszkańców...
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by widz »

ZG- skąd taka pewność, że ogłoszenie wisiało? Czy ty go tam wieszałeś? I ty wiesz, że zostało zerwane? A może ty zrywasz? :D :D
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by zg »

pogratulować widzowi logiki myślenia...powiesiłem ogłoszenie a później sam poszedłem je zerwać...
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by Igor »

Widz alias Dzidzia Polak jak zawsze oskarża wszystkich o wszystko.
memento
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by widz »

Igor jak zwykle strzela jak kulą w płot i oskarża.
ZG- Znowu nie zrozumiałeś ja poddałem pod wątpliwość wiarygodność twojego stwierdzenia , że" ktoś zrywa ogłoszenia gminne". Żeby mieć taką pewność to trzeba to widzieć lub samemu to zrobić. Inaczej to są tylko przypuszczenia i gdybania.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by zg »

Nie są to żadne gdybania, w zaszłym roku sam osobiście wieszałem w ŻL na tablicy z logo gminy i na słupach ogłoszeniowych, ogłoszenia dotyczące np. montażu solarów czy też zbiórki tzw " gabarytów" ( stare meble itp). Ogłoszeń powieszonych w sobotę ok w godz. dopołudniowych , w niedzielę już nie było. Przytwierdzone taśmą i zszywaczem chyba same się nie oderwały... Nie były to żadne bzdury, reklamy czy materiały polityczne, zwykłe ogłoszenia wieszane dla powiadomienia mieszkańców, komuś jednak przeszkadzały.
fruzia
Ekspert
Posts: 122
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Zawiadomienia o Sesji Rady Gminy brak

Post by fruzia »

TO zrobić porządną , zamykaną tablicę ogłoszeń i po sprawie, a można również poprosić dyrekcję szkoły i przedszkola o wywieszenie ogłoszenia na drzwiach wejściowych w/w placówek oświatowych, na pewno nie odmówią.Trzeba tylko chcieć!
Post Reply