Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by Zdzisława Polak »

Na BIP-ie RIO Katowice ukazały się dziś dwie informacje niedobre dla Gminy Poraj.

1. Pod nazwą "1-28 grudnia 2017" informacja w poz.345 i 346, że RIO Katowice wydało dwie negatywne opinie do:
- przedłożonego budżetu Gminy Poraj na 2018 r.
- przedłożonej prognozy finansowej Gminy Poraj.

2. Pod nazwą "1-4 stycznia 2018" RIO informuje, że Uchwała Nr 324/XLII/ 17 Rady Gminy Poraj w sprawie Programu Postępowania Naprawczego
będzie badana w dniu 04 stycznia 2018r z powodu wszczęcia postępowania nadzorczego.
Jak widać robi się coraz trudniejsza sytuacja dla zarządzających Gminą Poraj.
ZP
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by Zdzisława Polak »

I już jest informacja, że RIO Katowice odrzuciło Program Postępowania Naprawczego Gminy Poraj. I co dalej?
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by widz »

No to pięknie !!!!!!!!! Tytanic już tonie. Ale orkiestra w Kurierze Porajskim wciąż gra.
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by jasiek »

Zdzicha, co Ty się tak doczepiłaś tego RIO :cry: Nawet na tej stronie chwalą gminę Poraj, jako najlepszą w powiecie, a ty tylko RIO, RIO, RIO :wink: Przecież wszystkim żyje nam się bardzo dobrze, to po co nas straszyć tym RIO? Widziałaś ile worów ludzie wystawili na ulice po świętach? Jeszcze tyle kolorowych worów ja nie widziałem, nie było to BIO, tylko szkło, plastiki, makulatura. Jednym słowem mamy dobrobyt, patrząc na nasze śmieci.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by Zdzisława Polak »

Jasiek a co Ty tak się doczepiłeś do mnie. Po pierwsze nie piłam z Tobą brudzia a po drugie jak nie chcesz to nie czytaj. Piszę dla tych osób, które są zainteresowane naszą Gminą. Jak widać Ty tylko patrzysz na świat przez pryzmat jedzenia i śmieci.
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by jasiek »

Zdzicha doczepiłem się, bo Cie lubię :wink: Kiedyś słodziłem tutaj Amelce, ale ktoś napisał, że to facet :twisted:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by Amelka »

Jaśku ....kobitka ze mnie , " cholera spod ciemnej gwiazdy " , ale kobitka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Znów negatywna Opinia RIO Katowice dla Budżetu Gminy Poraj i Prognozy Finansowej oraz badanie Programu Naprawczego

Post by Zdzisława Polak »

Opublikowano w końcu opinię RIO Katowice w/s Programu Naprawczego Gminy Poraj oto link:
http://poraj.bip.net.pl/?p=document&act ... ar_id=5277
Post Reply