Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Post by Zdzisława Polak »

Uwaga;
W Urzędzie Gminy Poraj wyłożony jest do publicznego wglądu projekt zmian w " Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Poraj" do dnia 22.01.2018r. Można zaglądać do tego projektu oraz wnosić do niego uwagi i propozycje. Jest to bardzo ważny dokument, gdyż na jego bazie i w pełnej zgodności z nim tworzony jest następnie Plan Przestrzennego Zagospodarowania Gminy. Ustalajmy wspólnie przeznaczenie danego terenu i co na danym terenie może powstać a co nie może i gdzie ma rosnąć las itp.
ZP
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Post by Zdzisława Polak »

Dokument ten można znależć na BIP Urzedu Gminy Poraj. Koniecznie należy go przeanalizować i sprawdzić jakie zmiany są proponowane w gospodarce przestrzennej Żarek Letnisko. Jeśli z czymś się nie zgadamy to należy wnieść uwagi.
Zachęcam do pracy nad tym bardzo ważnym dokumentem.
Pozdrawiam
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Post by Igor »

Pani Polakowa znowu szuka pani głupich, który wykonają dla pani brudną robotę. :oops:
memento
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Post by Zdzisława Polak »

Igor wytrzeżwiej i napisz po polsku o co Ci chodzi? Nie "czepiaj się mnie". Wyrzuć wreszcie tę zawiść z siebie.
Przekazałam mieszkańcom informację z której mogą skorzystać lub nie. Projekt zmian w Studium... jest wyłożony do wglądu w Urzędzie Gminy i każdy kto chce się zapoznać z proponowanymi zmianami to może. Nikogo do niczego nie zmuszam i o nic nie proszę.
Zastanawia mnie dlaczego Tobie bardzo zależy, żeby mieszkańcy nie zapoznali się z tym projektem? Mogę się domyślać, że masz coś do ukrycia przed mieszkańcami. Wystarczy tylko popatrzyć na zaproponowaną mapkę Żarek Letnisko i widać, że niewiele pozostało koloru zielonego. Zachęcam do sprawdzenia i wniesienia uwag do tego dokumentu.
Mamy demokrację i każdy sam ma prawo do niezależnych wniosków. Pozwól nam na to.
Życzę Ci w Nowym Roku przemiany, spokoju i więcej szacunku do ludzi w tym i do mnie.
Pozdrawiam
ZP
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Post by Byly »

Igor coś nie zrozumiał, faktycznie, może jeszcze mu muzyka gra :wink:
Dla mnie jest to jedna z ważniejszych informacji, jakie zamieściła nasza radna. Sam nie wiedziałem, że są zmiany w projekcie zabudowy. Teraz wiem i sprawdzę czy nie dotyczy moich nieruchomości.
Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Post by BARBARA »

Panie sołtysie, może warto zrobić zebranie wiejskie i przedstawić proponowane zmiany, nie każdy ma ochotę i możliwość jazdy do urzędu.Zamiast protestować protestować PO FAKCIE, i pisać donosy na wójta gdy zmiany będą dla nas niekorzystne, lepiej ocenić je na zebraniu, przed uchwaleniem przez radę gminy.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Planowane zmiany w Studium..... Gminy Poraj

Post by Zdzisława Polak »

Dobra propozycja- Zebranie Wiejskie i omówienie proponowanych zmian dotyczących Żarek L.
Post Reply