DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Krotochwilny
Bywalec
Posts: 22
Joined: 17 Nov 2014, 11:55

DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Krotochwilny »

Dziś w Myszkowskiej niezła PETARDA na temat naszych radnych ...
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

to nie petarda, tylko GŁUPOTA......matka, ojciec......umieją pisać , więc powinni złożyć podpisy OSOBIŚCIE .....no cóż , nie przewidział KONSEKWENCJI i FINAŁU w SĄDZIE ... nawet mi go szkoda , bo sympatyczny ten nasz radny, ale niezaradny 8)
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by BARBARA »

Kowal zawinił, cygana powiesili. Młody ambitny dał się uwieść doświadczonej manipulantce.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

p.Basiu...skromny i tak prawdę powiedziawszy DOBRY , SWOJSKI CHŁOP Z NIEGO ....i po co redaktorek robi z tego AFERĘ :oops:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Byly »

Może wreszcie ktoś napisze, kto to podpisał się zamiast rodziców? Klimek I, czy Klimek II?
domyślam się, że Klimek I. Klimek II, gdzieś tam czytałem, prowadzi firmę, to pewnie wie, że za podrobienie podpisu, grozi powyżej trzech lat :evil:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

kup sobie gazetę :( szkoda mi tych ludzi , bo naprawdę chcieli ratować 100 las. Ja nie podpisałam , bo podobał mi się pomysł p. Dionizego. Oni chcieli LAS , a my OSIEDLE . No cóż , takie są ŻARKI :twisted: Ludzie nie umieją się dogadać i jeden drugiemu podkłada ŚWINIĘ .
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by BARBARA »

Może i jedni chcieli ratować las, nie bardzo wiadomo przed czym, ale inni ubijają swój prywatny interes, a ty jesteś bardzo tolerancyjna Amelko. Ciekawa jestem czy gdyby ktoś wykorzystał twoje dane i sfałszował twój podpis, a potem wyczyścił ci konto czy wziął sowity kredyt, to też byłoby ci go żal.Nie wiem czy pan Klimek jest skromny i dobry, ale uczciwy na pewno nie. Głośno plotkowano o jego "STRATEGII" wyborczej, a teraz potwierdził, że jest nieodrodnym synem PiS-u, w którym prawo i sprawiedliwość zastąpiło oszustwo i manipulacja.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

p.Basiu.....no wreszcie powiedziano prawdę , nie o RADNEGO tutaj chodzi , lecz o partię :mrgreen: :mrgreen:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

No.no ..znam taką CZARNĄ MAŁPĘ , co nabrała kredytów ,podrobiła podpisy...ludzie za nią spłacają jej długi...a ona na odchodne dostała pochwałę i nagrodę i nie była z pisu....dziadostwo po niej nadal tuszują i ukrywają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Igor »

Ale ty Amelka odkręcasz kota ogonem, według ciebie to afery nie zrobił fałszerz podpisów tylko ten kto o tym napisał. To zapytaj cholera ludzi, których ciągał prokurator
czy też tak głaszczą po główce fałszerza. Zaraz napiszesz, że to nagonka na PiS. :oops:
memento
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Antoni »

W wywiadzie w gazecie r. Z. Polak twierdzi, że nie wiedziała o fałszowaniu podpisów ani o akcji ich zbierania - co jest całkowitym kłamstwem. Z rozmów z mieszkańcami wynik ,że jej mąż A. Polak namawiał i zbierał podpisy od mieszkańców - co jest dziwne żeby o tym nie wiedziała r. Polak ,sądzę że działał na jej polecenie.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

Za bezmyślność zapłacił wysoką cenę....nadal uważam, że robi się aferę po to , by DOKOPAĆ innym 8)
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by jasiek »

Antoni wrote:W wywiadzie w gazecie r. Z. Polak twierdzi, że nie wiedziała o fałszowaniu podpisów ani o akcji ich zbierania - co jest całkowitym kłamstwem. Z rozmów z mieszkańcami wynik ,że jej mąż A. Polak namawiał i zbierał podpisy od mieszkańców - co jest dziwne żeby o tym nie wiedziała r. Polak ,sądzę że działał na jej polecenie.
Czasami żona nie wie jak mąż ma kochankę :wink: lub odwrotnie, mąż nie wie, że żona ma kochanka :wink:
Jednak w tym przypadku Zdzicha na pewno wiedziała o zbieraniu podpisów przez męża, ale pewnie jej nikt nie udowodni, że wiedziała :|
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by BARBARA »

A Amelka "idzie w zaparte"i używa eufemizmów, żeby tylko oszustwa nie nazwać oszustwem. To jest taka POLSKA tolerancja dla działań sprzecznych z prawem.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

I takie teksty pisze OSOBA, która jest UCZCIWA i nigdy nikogo nie oszukiwała :lol: :lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

Po 70 -ce, to doskwiera nam SKLEROZA i nie pamiętamy , jak się podwójnie naliczało składki :lol: :lol: :lol: :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Klara »

Amelka .... to Ty już babinka jesteś po 70 tce i te koty ..... to nie dziwne że skleroza puka :lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

Skleroza ...sklerozą , ale podwójne pokwitowania jeszcze MAM...na pamiątkę zostawiłam.....bo faktycznie pamięć jest krótka :mrgreen: :mrgreen:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by slimak »

Antoni wrote:W wywiadzie w gazecie r. Z. Polak twierdzi, że nie wiedziała o fałszowaniu podpisów ani o akcji ich zbierania - co jest całkowitym kłamstwem. Z rozmów z mieszkańcami wynik ,że jej mąż A. Polak namawiał i zbierał podpisy od mieszkańców - co jest dziwne żeby o tym nie wiedziała r. Polak ,sądzę że działał na jej polecenie.

Panie Antoni rozumiem pańskie rozżalenie, interes nie wyszedł, ale musi się pan pogodzić z tym, że ludzie nie chcą tutaj osiedla. To nic osobistego, po prostu nie pasuje to do specyfiki naszej miejscowości. Może w Kanadzie coś pan wybuduje.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by BARBARA »

Amelka co ty za brednie o mnie piszesz, ja nigdzie składek nie naliczałam. Przyjmowałam składki w TPŻL i nikt tam nie zapłacił podwójnie, a jak masz 2 pokwitowania to jakież to oszustwo, nikt niczego nie SFAŁSZOWAŁ, a pieniądze poszły na jakiś mam nadzieję zbożny cel, choć kto cię wie, na co te składki płaciłaś.To ja już wolę swoją sklerozę niż twój pokręcony umysł.
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Antoni »

W artykule Gazety Myszkowskiej z dnia 19.05.2017 zatytułowanym " GDZIE SĄ ORYGINAŁY PETYCJI " - strona nr 5 , potwierdziły się moje przypuszczenia wyrażone w moim poście w dniu 15.05.2017 ,że o wszystkim wiedziała r. Z Polak . Po przeczytaniu artykułu jest jasne ,że r .Z Polak kłamie w sprawie zbierania podpisów gdyż jak wynika była główną organizatorkom ich zbierana. Po tym dzisiejszym artykule wreszcie nadszedł czas żeby r. Z Polak wreszcie zabrała głos i bez kłamstw /jak dotychczas/ poinformowała mieszkańców jako radna o prawdzie i ujawniła gdzie są oryginały tych list - bo prawda jak sądzę i tak wyjdzie.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Zdzisława Polak »

Nie wiem Antoni co wyczytałeś w Gazecie Myszkowskiej i co było tam napisane bo jej nie czytam. Żeby rozwiać twoje wątpliwości mój anonimie to powiem tak, że o zbieraniu podpisów wiedziałam ale sama ich nie zbierałam, gdzie są oryginały tych list nie wiem bo ich ani nie kserowałam ani nie wysyłałam. Dodam jeszcze, że zbieranie podpisów pod petycją nie jest zakazane. Inicjatywy społeczne zasługują na uznanie i szacunek a nie potępienie i kary. Powinno być wstyd temu kto tych wszystkich ludzi( bez względu na wiek), którzy złożyli swoje podpisy pod petycją skazał na stratę czasu , jazdy do Częstochowy na przesłuchania itp. Tak więc musisz się bardziej sprężyć w poszukiwaniu oryginałów bo kopie to żaden dowód do ustalenia własnoreczności podpisu.
Pozdrawiam
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Klara »

Pani radna Polak zawsze się obroni !!! ma już to wyćwiczone ..... odzywa się wtedy , gdy istnieją ...jakieś dowody ! wiele razy obiecała podać do sądu osoby obrażające ją (w jej mniemaniu ) i jakoś do dzisiaj nic z tego nie wynikło ! PANI RADNA MA PANI JUŻ WPRAWĘ W UNIKANIU ODPOWIEDZI (PRAWDZIWYCH) NA STAWIANE PANI PYTANIA DOTYCZĄCE PANI SPRAW !!! Jest Pani osobą publiczną opłacaną za nasze pieniądze i powinna pani wyjaśniać sprawy zgodnie z prawdą ! w wielu sprawach dotyczących pani można postawić znak zapytania ????????
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Amelka »

Klaro...nie atakuj RADNEJ , dopiero co z wakacji przyjechała :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: DZISIEJSZY ARTYKUŁ W G.MYSZKOWSKIEJ.

Post by Zdzisława Polak »

Klaro - powiem jedno: prawda się zawsze obroni i musisz się z tym zgodzić. I Tobie również życzę spokoju i obiektywizmu w wydawanych opiniach oraz miłego wieczoru.
Post Reply