Forum już prawie działa

Informacje od moderatorów forum.
Post Reply
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Forum już prawie działa

Post by admin »

Prosimy o testowanie nowego forum. Musieliśmy stare bezpłatne forum zmienić na nowsze i powstał problem z migracją do nowej wersji. Pewnie jeszcze jakieś błędy wynikną, proszę więc zgłaszać. Gdyby nie można bezpośrednio na forum, proszę pisać na info@zarkiletnisko.pl To że forum przestało działać, dowiedzieliśmy się od "ślimaka" który przysłał nam informacje na maila. dzięki ślimak:)
Już zauważyłem, że nie ma informacji na głównej stronie o nowym moim poście. Pani Polak też wpisała, że forum działa, a informacja także nie ukazała się na głównej stronie.
No to pora na naprawę :wink:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Forum już prawie działa

Post by BARBARA »

Mus to mus i trudno, ale mnie to nowe forum zupełnie się nie podoba i grafika kiepska, kolor bez charakteru i czytelność pozostawia wiele do życzenia, mam wrażenie, że w ogóle brakuje strony głównej, nie mnie serdecznie pozdrawiam BTS
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Re: Forum już prawie działa

Post by niebieski »

Do moderatora
Problem z otwarciem kilku stron na forum. Zróbcie z tym coś w końcu
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Re: Forum już prawie działa

Post by niebieski »

instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 494: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Tylko ja tak mam czy wszyscy?
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Re: Forum już prawie działa

Post by admin »

Wprowadzamy aktualizacje, przepraszamy za utrudnienia.
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Re: Forum już prawie działa

Post by admin »

Zaktualizowaliśmy nasze forum do najnowszej wersji, teraz powinno wszystko działać bez zastrzeżeń, gdyby były jakieś jeszcze problemy, proszę o informacje.
Korzystając z okazji zbliżających się Świąt, chciałbym wszystkim Forumowiczom, mieszkańcom Żarek Letniska, przyjezdnym, wszystkim znajomym i nieznajomym życzyć Radosnych, Szczęśliwych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszelkich marzeń i postanowień w Nowym 2019 Roku.

Image
Post Reply