Wybory w 2014 do rady gminy

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:lol: :lol: W NOCY PORAJ WZIĄŁ SIĘ ZA GŁOSOWANIE 8)
PRZEZ 1 NOC ZDOBYLI 2 MIEJSCE I JUZ MAJĄ PONAD 2300 PKT
FAJNA METODA ..ATAKOWAĆ JAK WSZYSCY ŚPIĄ :roll:
NA SZCZĘŚCIE NIE MOŻNA MIEĆ WSZYSTKIEGO ZA PIENIĄDZE :wink:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

Zdzichu ..odczep się , bo dzięki takim plebiscytom w naszej gminie jest wszystko SUPER :wink:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

NO I MAMY SUPERWÓJTA :shock:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Ale numer? Po trupach a do celu. I tylko nocne kombinacje klikacza i już cel osiągnięty - jest I miejsce. Tylko pogratulować kombinatorom i cwaniakom.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Widzu, to ty już trupy widzisz? a facet jest dobry i umie osiągać cel :D
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

widzu SAMO KLIKANIE NIE WYSTARCZYŁO . TRZEBA BYŁO PŁACIĆ ZA ESEMESY :wink:
CIEKAWE KIEDY BĘDZIE PLEBISCYT NA SUPERWÓJTA Z SUPER DŁUGAMI :lol: :lol:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

a wy czemu się nie cieszycie :?:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

spajdermen..taki sposób osiągania celu owszem jest dobry , ale tylko na krótką METĘ . Ludzie nie lubią cwaniactwa i arogancji.
:cry:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

No to ciebie nie polubią :roll:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

nie narzekam , nie jest tak źle :lol: :lol:
a tak na marginesie ..jestem , jaka jestem i nie zależy mi ,czy ktoś mnie za głupie żarty i szczerość lubi :lol: :lol: jednym słowem mam to gdzieś :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

PRZECZYTAJCIE KOMENTARZ POD FOTOGRAFIĄ

http://bedzin.naszemiasto.pl/plebiscyt/ ... d,kid.html

"Chciałbym się tylko zapytać jak w czasie kilku godzin a mianowicie około 4h można zdobyc ponad 6000 głosów bo nawet wysyłając sms jest to ilość 1220 sms co daje kwote ponad 3000zł a głosów na minute było ponad 120. Nie realne jest wysłać w ciągu minuty 24 sms. No chyba że uczestniczył w tym dobry haker który znał się na rzeczy i administrator tej strony sprawdzi to!!! UWAŻAM ŻE KONKURS NIE PRZEBIEGAŁ FAIR PLAY!!! "
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:?: :cry:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

do SMS haker nie ma nic wspólnego. jeżeli nie jest w stanie wysłać tylu SMS jedna osoba, to mogą to zrobić dwie, pięć, dziesięć lub więcej osób.
Ten konkurs, jest konkursem nietrafionym, powiedziałbym, że jakiś durny dziennikarz wymyślił. Jak można oceniać Wójtów jak ja znam tylko dwóch, naszego Stacherę i Motyla z Niegowej. Pozostałych nie znam nie widziałem, nie słyszałem. Różnica między naszym wójtem Stacherą a wójtem z Niegowy jest mniej więcej taka ja pokazują wyniki :lol:
Nasz ma 6101 głosów, a Motyl 26 głosów. To nie żart :shock:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

beznadziejny konkurs niezgodny z rzeczywistością :roll:
no cóż , przecież gazeta musi zarabiać :wink:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Majeczko
Pod fotografią jest również napisane, że " P. Wójt Stachera reprezentuje Platformę Obywatelską",
Jeżeli to prawda to dlaczego w wyborach występuje jako SKUTECZNI?.
Czy już się coś zmieniło?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

nie wiem ,nie jestem osobą partyjna i nie posiadam takich informacji...widocznie uznali ,że tak będzie lepiej....powiem tylko tyle ,że ludzie smieją się .. PIS I PSL STARTUJE NORMALNIE a pozostali w ukryciu, tak jakby sę bali niewiadomo czego :?:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Majeczko
Nie wszyscy "pozostali są w ukryciu" . Nie każdy kandydat należy do partii
więc tworzą własny komitety. Dziwne jest jednak to ,że niektórzy raz się identyfikują z partią a za chwilę zapominają o partyjnych barwach.
Dlaczego tak robią? tego nie kumam.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widz....u kumasz,kumasz o ile ordynacja wyborcza na to pozwala to im wolno... jedni startuja w dwoch miejscach inni pod innym szyldem ...he he
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

mam znajomych , którzy chcą głosować ,pytają o PO i są bardzo zdziwieni , że tak się poukrywali, partia to partia i po co się ukrywać .....
przecież do powiatu i tak startują w barwach partyjnych np. pan Krzysiu :D
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Majeczka swoim znajomym powiedz, że jeżeli chcą głosować na PO bo to dobry wybór, niech głosują na komitet SKUTECZNI DLA GMINY. w nim prawie 50% stanowią członkowie PO. Gdybyśmy w takim składzie składzie startowali pod szyldem PO, już widzę zarzuty, że Platforma przywłaszcza sobie dorobek nie swoich członków. Na listach do powiatu, są sami członkowie PO wśród nich KRZYSZTOF KLIMEK.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

dzięki :D
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Szkoda ,że nie można kupić tytułu inżyniera lub magistra bo niektórym kandytatom na wójta byłoby na ręke.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widz...u , alez mozna kupic ....he he , nie słyszałes o tym ilu juz bylo takich co kupili ? chyba nie czytasz gazet i nie odladasz TV....
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

CO MA PIERNIK DO WIATRAKA......CZY W DZISIEJSZYCH CZASACH POLITYK MUSI MIEĆ WYKSZTAŁCENIE???????????? OWSZEM JEST PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO MILE WIDZIANE :wink:
INTELIGENT ZAWSZE BĘDZIE KOMBINOWAŁ , UCZY SIĘ TYLKO WTEDY , KIEDY MUSI....TAKŻE WSZYSTKO JEST DO NADROBIENIA :lol: :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

NIE CHCIAŁEM NOSIĆ TECZKI ,
TO MUSZĘ KOPAC DOŁECZKI.
A W SEZONIE WOLĘ ZBIERAĆ OGÓRECZKI
MAM TYLKO MATURĘ I KURSA NIEKTÓRE :cry:
WCALE SIĘ NIE CHWALĘ
ALE DO ROZRABIANIA MAM
NAJWIĘKSZY TALENT :roll:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzichu jak wynika z tego forum, masz talent nie tylko do rozrabiania i rzeczywiście, jak widać po biografiach niezliczonych to talent i pracowitość no i może trochę szczęścia decydowała z reguły o osiągnięciach, a zdobyte wykształcenie często nie miało z sukcesami nic wspólnego, ale zawsze dobrze jest je mieć.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

P. BARBARO ... BO JA PISZĘ O SOBIE . JESTEM JEDNYM Z TYCH INTELIGENTNYCH KOMBINATORÓW
DZIEWIĘĆ LAT STUDIOWAŁEM , BO NIESTETY MUSIAŁEM :wink:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Niestety Zdzichu nie nadążam, bo talentów masz bez liku, a ja nie bardzo Nie wiem kto to są "inteligentni kombinatorzy" nie wiem też dlaczego "musi" się studiować 9 lat,liczne fakultety, czy ciężko przyswajałeś wiedzę?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

p.BARBARO .. NIE MAM PROBLEMU Z PRZYSWAJANIEM WIEDZY, TYLKO MAM STRASZNEGO LENIA , NIE ZNOSZE UCZYĆ SIĘ CZEGOŚ , CO WOGÓLE W ZYCIU DO SZCZĘŚCIA NIE JEST MI POTRZEBNE... :roll: MAM 4 FAKULTETY I NADAL SIĘ KSZTAŁCĘ :lol: I ROBIĘ TO ,CO LUBIĘ :lol:
POZDRAWIAM I MIŁEGO SPANIA ZYCZĘ :lol:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

:lol: :lol: ale zaszalałeś :lol: :lol:
ale do rzeczy....podoba mi się wykształcenie tego 3 kandydata i też nadal się kształci :wink:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Szkoda tylko, żę nie poszerza swojej wiedzy na temat problemów gminy. Modny "partycypacyjny" budżet i populistyczne "ograniczenie kosztów administracji przy podniesieniu standardu obsługi" to jedyne konkrety jego programu. Nie ma widocznie pojęcia , o kosztach prowadzenia oświaty skoro zamierza dodać jeszcze szkołę zawodową, przy kompletnym braku w gminie miejsc uprawnionych do prowadzenia zawodowej praktyki.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no pracowała pani w oświacie ...jak wygra pani wybory , no to z pani umiejętnościami da radę :lol: :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola .... Ty masz wiadomosci ( ciekawe skad ) gdzie kto pracowal , gdzie chodzi i co obecnie robi i jeszcze co moze zrobic .... mam wrazenie ze masz googla zareckiego ....he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

nie spajdermenku ...mam rentgena w oczach :lol: :lol:
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Ola skąd: Warszawa
Z Warszawy i wszystko wie co się w Żarkach dzieje?
Z Warszawy a nie wie że można kochać inaczej?
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

jasiek ...bo jestem patriotką :lol: :lol:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

jasiou von spajdermen ...mieszcie tematy???? :lol: :lol: :lol:
ciekawe po co :?:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola .... juz pisalem ze " tak jak Ty mieszasz to nikt inny " o co znowu masz wąty ?
Post Reply