Sprzątanie

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Sprzątanie

Post by malwinka »

Czy ktoś planuje wiosenne sprzatanie Żarek Letniska- rada sołecka , sołtys a może TPŻL? Najlepiej byłoby w pierwszej połowie kwietnia, kiedy trawa i chwasty nie zarosną śmieci.
Byly
VIP
Posts: 726
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Sprzątanie

Post by Byly »

Słyszałem że radna Polak coś planuje, ale nie znam szczegółów?
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Sprzątanie

Post by Zdzisława Polak »

Mów za siebie Rzeczniku. Ja nie udzieliłam ci pełnomocnictwa do reprezentowania mnie i wypowiadania się za mnie. Jedno jest pewne, że kto bierze gminne pieniądze za sprzątanie to niech sprząta.
warcaby
Guru
Posts: 204
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Sprzątanie

Post by warcaby »

no przecież bierze Pani Radna gminne pieniądze, Nie wykazuje się Pani jako Radna to niech chociaż Pani posprząta!
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Re: Sprzątanie

Post by malwinka »

Nigdy nie słyszałam, żeby pani Polakowa była inicjatorką jakiejkolwiek pozytywnej akcji
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Sprzątanie

Post by Zdzisława Polak »

Malwinka jak widać nie jest z Żarek Letniska bo mało wie. Warcaby nie będę się przed Anonimem tłumaczyć ale jeśli jeszcze raz będziesz mnie oczerniać to udostępnię na tym Forum kto i ile wziął pieniędzy za zamiatanie gminnych ulic w roku 2017.
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Re: Sprzątanie

Post by malwinka »

Sprzątać nie musi, ale zainicjować by mogła, przecież jest osobą publiczną.
fruzia
Ekspert
Posts: 118
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Sprzątanie

Post by fruzia »

Kto śmieci nich po sobie posprząta ,bo ja nie będę sprzątać po brudasach!wystarczy posprzątać wokół własnej posesji i będzie czysto.A może Pani, Malwinko zorganizuje akcję ?Proszę zwrócić się do sołtysa, po to jest wybrany.Może dostanie z gminy pracowników interwencyjnych.A może bywalcy parku coś zrobią? Przecież park to ich drugi dom!A pani Polak się nie czepiaj , bo to jedyna radna , która coś napisze na stronie Żarek Letniska, bo po innych,po wyborach słuch zaginął , o sołtysie nie wspomnę.
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Re: Sprzątanie

Post by niebieski »

Sołtys i pozostali radni to wielka PORAŻKA !!!
warcaby
Guru
Posts: 204
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Sprzątanie

Post by warcaby »

Zdzisława Polak wrote:Malwinka jak widać nie jest z Żarek Letniska bo mało wie. Warcaby nie będę się przed Anonimem tłumaczyć ale jeśli jeszcze raz będziesz mnie oczerniać to udostępnię na tym Forum kto i ile wziął pieniędzy za zamiatanie gminnych ulic w roku 2017.
A proszę bardzo udostępniać, robota zrobiona wszystkie ulice posprzatane, nieliczni jak Pani Radna tylko gada że nie posprzatane, zgloscie, dajcie dowody że nie i już, to że Pani powie ze te ulice nie były sprzątane to jest słowo za słowo, w Poraju wszystkie były w innych solectwach również, oprócz tylko Pani Radnej w ZL
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Sprzątanie

Post by widz »

Skoro posprzątane to po co znowu sprzątać?
Byly
VIP
Posts: 726
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Sprzątanie

Post by Byly »

Dzisiaj jedyna dobra wiadomość to taka, że ceny odbioru śmieci w Gminie Poraj zostają takie jak w ubiegłym roku.
Post Reply