PANIE SOŁTYSIE

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

PANIE SOŁTYSIE

Post by BARBARA »

Wiem, że pan czyta to forum, chociaż chwalebnie wystąpił pan na nim raz tylko, a tyle pan obiecywał przedstawiając swoją kandydaturę. Może więc po zimowym odpoczynku w wykonywaniu funkcji sołtysa, zrobi pan taki gustowny plakacik ( pan to potrafi)przypominający mieszkańcom o obowiązku sprzątania otoczenia swoich posesji, w tym chodników.Niech pan nie zapomni o właścicielach posesji niezamieszkałych bo tam jest najbardziej brudno. Może tak gustowne karteczki do skrzynek, z tym pięknym LOGO sołtysa.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: PANIE SOŁTYSIE

Post by Amelka »

Och....bidulek ZBANKRUTUJE..tyle plakacików, a kto kupi papier, tusz lub toner, a kto będzie roznosił i za ile ? Ot tak zupełnie ZA DARMOCHĘ :lol: :lol: :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: PANIE SOŁTYSIE

Post by BARBARA »

Nie martw sie Amelko, zarobki sołtysa wcale nie są symboliczne, nie łudzę sie też, że sołtys z tej podpowiedzi skorzysta.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: PANIE SOŁTYSIE

Post by zg »

Myślę, że sprzątanie należy rozpocząć od usunięcia świątecznej choinki z parku....w marcu stanowi ona wątpliwą dekorację...
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: PANIE SOŁTYSIE

Post by Byly »

Choinka jeszcze stoi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Będę w weekend to zobaczę, zrobię fotkę :wink:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: PANIE SOŁTYSIE

Post by Amelka »

Ja nie widzę problemu....będzie na przyszły rok......po co wycinać drzewka 8)
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: PANIE SOŁTYSIE

Post by zg »

nie trzeba nic wycinać...wystarczy pozbierać zniszczone papierowe bombki...
Post Reply