Wycinka drzew na własnych działkach

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Wycinka drzew na własnych działkach

Post by slimak »

zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by zielony »

Tutaj zgodziłbym się z tym mądrym, co tak zarządził. Posadziłem sobie drzewo, po 20 latach ścinam i robię sobie stół i krzesło letnie. Moje drzewo i już. Tylko do Żarek to nie pasuje, co powiem moje drzewa i wycinam 100 sosen? Poczekamy, czy ten mądry przemyślał takie wyjątki? Znając mądrych, to raczej nie przemyślał?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Amelka »

pewnie p. Dionizy jest uszczęśliwiony....a kto buduje osiedle w Poraju ....http://www.canadapark.pl/ :?:
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Igor »

Jak jesteś taki ciekawy to sprawdż KRS w sądzie rejestrowym
memento
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Amelka »

Dzięki.. osiedle piękne, może takie chciał budować p. Dionizy w Żarkach Letnisku :wink:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by BARBARA »

A ja uważam, że to bardzo dobry sposób ograniczenia idiotycznej biurokracji. Nie tak dawno chciałam wyciąć USCHNIĘTĄ sosnę. Pan leśniczy najpierw zażądał mapki ze starostwa na , której miałam zaznaczyć drzewo ( mapka kosztowała 50 zł) a gdy ją otrzymał stwierdził, że nie widzi podstaw do wycięcia bo DZIĘCIOŁY TEŻ MUSZĄ COŚ JEŚĆ" Jego następczyni była już mądrzejsza. Narzekamy na rozrost biurokracji, a wycięcie krzaka na działce prywatnej wymagało wizyty tegoż biurokraty. A jak ktoś chciał pod budowę wyciąć i 100 sosen to zgodę i tak otrzymywał, bo niby na jakiej podtawie urzędnik miał stwierdzać, że taka wycinka jest bezzasadna.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Byly »

Igor wrote:Jak jesteś taki ciekawy to sprawdż KRS w sądzie rejestrowym
Sprawdziłem BMD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA KRS 0000280314 ..... został wykreślony z rejestru przedsiębiorców 2016-05-25 :lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Amelka »

znalazłam w internecie taki dokument http://krs-pobierz.pl/bmd-spolka-z-ogra ... 983024/krs
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Byly »

Zmienili Spółkę Jawną na komandytową. Mają nieaktualne dane na swojej stronie :x Dionizy tam nie występuje, chociaż nazwa jakby sugerowała :wink:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Amelka »

no właśnie , wszyscy kojarzą budowę z p. Dionizym :?: ostatnio nic nie pisze na naszym forum ...wszystko ucichło ....no ale trzeba przyznać ,że po ukończeniu budowy Poraj stanie się jeszcze bardziej ATRAKCYJNY , ściągnie nowych mieszkańców :wink:
Marcin
Ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by Marcin »

Amelka wrote:Dzięki.. osiedle piękne, może takie chciał budować p. Dionizy w Żarkach Letnisku :wink:

Złomrex
krotosz
Ekspert
Posts: 124
Joined: 08 Sep 2008, 19:56

Re: Wycinka drzew na własnych działkach

Post by krotosz »

Pan Oleksiak to już nic w Żarkach Letnisku nie zbuduje, bo są tacy, którym to bardzo przeszkadza.
Post Reply