Symbol Żarek Letniska

Dyskusje na temat lokalnych problemów Solectwa
Post Reply
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Symbol Żarek Letniska

Post by Igor »

Centrum naszej miejscowości zawsze szpeciła niezagospodarowana tzw. kolejowa działka, ale to jak wygląda teraz to prawdziwa zgroza. Mnie najbardziej bawi stojący na samym środku WYCHODEK. Do niedawna o ukrytym wśród drzew przybytku mało kto wiedział, a teraz dumnie wyrósł na SYMBOL ŻAREK LETNISKA. Ciekaw jestem reakcji tych wszystkich "ciał" wybranych m.in. do dbałości o estetykę miejscowości.
memento
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

w tamtym roku narzekaliście na brak 8) teraz macie nadmiar i też narzekacie :lol: :lol: bardzo dobrze ,że jest WIDOCZNY z daleka , może wreszcie w KRZACZKACH będzie czyściutkie NIEZAMINOWANE POLE :shock:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Co by nie piać u progu sezonu ZL są rozkopane i wyglądaja fatalnie. Czy nic nie mozna z tym zrobić?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Okazuje się zg, że nic nie można zrobić z poprawą wyglądu naszego centrum, mimo działalności różnych gremiów, które poprawę estetyki miejscowości i ekologię mają wpisane do celów swoich działań. A SŁAWOJKA
NA PUSTYM PLACU I ROZLATUJĄCY SIĘ PŁOT w parku symbolizują przyjezdnym Żarki Letnisko. Za to rada sołecka już myśli o kolejnym wykorzystaniu funduszu sołeckiego, po betonie w amfiteatrze ma być w przyszłym roku remont DACHU parkowej altany.Ni i pięknie będzie.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Faktycznie płot miedzy parkiem a posesją P. Kolasów ozdobą terenu nie jest. z tego co wiem to podobno gmina nie chce dołożyć się do połowy kosztów a przecież sama powinna odbudować to ogrodzenie. Są różne tanie a estetyczne rozwiązania wykonania parkanu.
Post Reply