Świadkowie Jehowy

Dyskusje na temat tutejszej parafii
Post Reply
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Świadkowie Jehowy

Post by zielony »

Nigdy się nie interesowałem ta organizacja, dokładnie to chyba Związek Wyznaniowy? Po obejrzeniu w TV Polsat opowieści o tych ludziach doznałem szoku :shock: Zawsze wydawali mi się tacy mili Państwo, którzy chodzą sobie po domach i chcą porozmawiać, zawsze im też miło dziękowałem, tłumacząc, ze nie mam czasu. W Żarkach Letnisku mamy przynajmniej kilkanaście rodzin tej religii. Niektórzy to nasi sąsiedzi, nie mówiąc że się dobrze znamy. Ciekawe, czy jak oni zobaczą ten program, coś nam tutaj odpowiedzą? Większość z nich pewnie nie zobaczy, bo mają zakaz oglądania, czy czytania takich wiadomości? Poniżej link, gdzie można zobaczyć tan ważny dokument:
http://www.polsatnews.pl/wideo-program/ ... ek_6727568
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Świadkowie Jehowy

Post by Bruner »

Na tem ŚW mogę ci wiele powiedzieć, oczywiście złego. Miałem styczność z tymi ludźmi, moja była żona należała do tej sekty i jej rodzice również. Nie mam dobrego zdania na temat ludzi, którzy robią pranie mózgu innym. Sam jestem ateista i nigdy nie zapisze się do żadnej religii. Na tym polega moja wolność , żadnych związków zawojowanych, żadnych partii i żadnych religii. Sam wiem jak żyć.
Post Reply