Do matki Madzi

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Do matki Madzi

Post by BARBARA »

Omówiłam problem z panią Dyrektor podstawówki, mam nadzieję, że pod koniec lipca przekażę pani wiążącą wiadomość. Proszę o cierpliwość.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Barbaro
Zamiast pisać jakieś prywatne informacje dotyczące edukacji , to lepiej by się Pani jako przewodnicząca komisji oświaty zajęła dziurawym lub przeciekającym dachem w Szkole Podstawowej w Żarkach Letnisko.
Sufit na sali gimnastycznej jest zapleśniały. cały czarny od zalania chyba?.
To należy omówić z P.dyrektor podstawówki i zrobić remont dachu.
Co Pani na to?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Widzu,sprawy, które zgłaszają mi mieszkańcy, dla mnie nie są prywatnymi sprawami, a formę kontaktu też dostosowuję do ich prośby. Remontami w szkole nie martw się bo są one w dobrych rękach, dyrektora szkoły i kierownika ZEAS. Komisja oświaty zajmowała się nimi na ostatnim posiedzeniu, wakacje to czas remontów w placówkach oświatowych, a w sierpniu komisja sprawdzi ich realizację. A szkoła mieści się w Żarkach Letnisk-U nie Letnisko, odmień sobie słowo letnisko przez przypadki i używaj go prawidłowo.
baczny_obserwator
Stały bywalec
Posts: 64
Joined: 04 Dec 2009, 15:30

Post by baczny_obserwator »

Dach na sali faktycznie przeciekał, ale to już "historia". Został naprawiony. Czarne plamy na suficie, które straszyły podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego to też już przeszłość. Sam jestem zaskoczony jak szybko idzie remont w szkole. Sufit już odmalowany i bieluśki, a panowie robotnicy biorą się za ściany. Wiem, bo widziałem w tym tygodniu :-) Brawa dla Pani dyrektor :-)
baczny_obserwator
Stały bywalec
Posts: 64
Joined: 04 Dec 2009, 15:30

Post by baczny_obserwator »

A tak zupełnie z innej beczki. Temat tego wątku ("Matka Madzi") bardzo źle mi się kojarzy :-(
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Sonda na temat naszych szkół nie wypadła pozytywnie. Fakt ten budzi wątpliwości.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Sprawa została załatwiona zgodnie z pani oczekiwaniem i moją obietnicą, chociaż nie tak szybko jak chciałam ...pozdrawiam.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Barbaro
A nie mogłabyś pisać nie wiadomo o czym do matki Madzi na pw jak podpowiada Igor
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Matka Madzi wie o czym i taką formę kontaktu wybrała, a ty ciekawska nie musisz.
Post Reply