Chodnik przy szkole

Dyskusje na temat edukacji; szkoły podstawowej i Gimnazjum.
Zdzisława Polak
VIP
Posty: 931
Rejestracja: czw sie 12, 2010 1:32 pm

Chodnik przy szkole

Postautor: Zdzisława Polak » pn kwie 23, 2018 4:34 pm

Wreszcie koło szkoły rozpoczęły się prace remontowe chodnika . Z utęsknieniem czekamy na efekty w postaci ładnego chodniczka wzdłuż ogrodzenia szkoły przy ul, Cichej.

Zdzisława Polak
VIP
Posty: 931
Rejestracja: czw sie 12, 2010 1:32 pm

Re: Chodnik przy szkole

Postautor: Zdzisława Polak » wt kwie 24, 2018 7:02 pm

Dzisiaj na Komisji Budżetu dowiedziałam się, że chodnik ten przy szkole będzie tylko o skrzyżowania z ul Szkolną do bramy od Gimnazjum. Taki króciutki . Prosiłam, żeby zrobić do końca płotu szkolnego ale uzyskałam odpowiedż NIE. W sprawie chodnika wzdłuż ul. Szkolnej w kierunku Kościoła była odpowiedż, że czekamy aż Tauron przesunie słupy z chodnika. A kiedy to będzie? jeszcze nie wiadomo. Może do wyborów zdążą?

Zdzisława Polak
VIP
Posty: 931
Rejestracja: czw sie 12, 2010 1:32 pm

Re: Chodnik przy szkole

Postautor: Zdzisława Polak » czw maja 17, 2018 11:39 am

Kawałek chodnika przy szkole (ul Cicha) wykonano. Dziękuję za to ale prosić będę nadal o wykonanie dalszej części tego chodnika do końca ogrodzenia szkoły. Samo zakończenie tego chodnika przy bramie wejściowej do (byłego) Gimnazjum mim zdaniem jest niewłaściwe ( jakieś krzywe-przegięte).
Ten nasyp przy ogrodzeniu wzdłuż orlika należy zlikwidować , ogrodzenie wzmocnić płytami i wykonać do końca ogrodzenia chodnik lub chociaż parking.
Teraz z tego pobocza nie można korzystać w żaden sposób bo jest ziemny nasyp. Koniecznie trzeba coś z tym zrobić, żeby było normalnie.

BARBARA
VIP
Posty: 890
Rejestracja: pt lut 08, 2008 9:30 pm

Re: Chodnik przy szkole

Postautor: BARBARA » czw maja 17, 2018 5:17 pm

Jak to jest możliwe, że taka drobna i oczywista ze względów bezpieczeństwa sprawa jak kawałek chodnika przy szkole i boisku, nie jest załatwiona od lat. Jak można budując elegancki obiekt po jednej stronie ulicy, drugą stronę zostawić tak zaniedbaną. Twierdzę, że gdyby wójtem gminy była kobieta, to odbierając uroczyście budynek przedszkola wydałaby natychmiast decyzję o uporządkowaniu drugiej strony ulicy. Ale wrażliwość większości
mężczyzn na porządek,ład i estetykę jest mniej więcej na poziomie dżdżownicy więc jest jak jest. Popierajmy kandydaturę kobiety (mam nadzieję że taka będzie) na stanowisko wójta.


Wróć do „Edukacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość