dam pracę

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych dwóch kategorii.
zlecodawczyni

dam pracę

Postautor: zlecodawczyni » wt mar 07, 2006 8:28 pm

zlecę pracę "złotej rączce"

aaa

Postautor: aaa » ndz mar 12, 2006 8:05 am

W Żarkach nie ma złotych rączek są tylko lewe rączki i drewniane nóżki to sa nieroby i żdziercy.Nie warto nikogo z tego miasta zatrudniać ,ja sie o tym przekonałem boleśnie!!!

Gość

Postautor: Gość » ndz mar 12, 2006 9:32 am

[
dzięki,właśnie widzę,ile jest chętnych do pracy,a mówi sie o bezrobociu.pozdrawiam

Jerry

Postautor: Jerry » ndz mar 19, 2006 7:01 am

A ja mogę podpowiedzieć. Jest taka złota rączka w Zarkach. Nazywa się Mariusz Łapajski i mieszka na Cichej. Oprócz spraw związanych z naprawą sprzętu AGD zna się na wszystkim, polecam gorąco :lol:

Gość

Do Jerry

Postautor: Gość » ndz mar 19, 2006 5:03 pm

[
dziękuję Ci bardzo za podpowiedź :D :D :D :D :D :D :D

szczepan
Mieszkaniec

Postautor: szczepan » ndz mar 19, 2006 10:38 pm

wszędzie są ludzie, więc trafiająsię tacy co potrafią wszystko i im się chce, no ale jednocześnie są tacy co raz , że nie umieją to jeszcze im się nie chce, więc trezba szukać a na pewno się znajdzie
Ostatnio zmieniony wt mar 21, 2006 8:57 pm przez szczepan, łącznie zmieniany 1 raz.
.................................... :>

od baby

do szczepana

Postautor: od baby » wt mar 21, 2006 8:21 pm

[

wszystko fajnie,ale GDZIE ich szukać,bo tego nie wiem...Wypowiedzi Twoje są celne,nawet kąśliwe bardzo,ale prawdziwe.Skoro jednak wyszyscy coś tu sobie wytykają,to ja wytknę Tobie błąd ortograficzny-na pewno piszemy oddzielnie-przepraszam i pozdrawiam serdecznie.

szczepan
Mieszkaniec

Re: do szczepana

Postautor: szczepan » wt mar 21, 2006 9:00 pm

od baby pisze:
w błąd ortograficzny-na pewno piszemy oddzielnie-

no zdarza mi się coś zasadzic, ale ja mam na to papier :D

od Baby

Re: do szczepana

Postautor: od Baby » pt mar 24, 2006 1:42 pm

[
:P fajnie,że się nie obraziłeś..kiedy pojawią się dalsze wypowiedzi... :wink: :wink: :wink:

]

szczepan
Mieszkaniec

Postautor: szczepan » pt mar 24, 2006 6:03 pm

ja się nie mam w zwyczaju obrażać, a skoro sam stosuję krytykę, to tymbardziej mam świadomość, że sam mogęzostać skrytykowany, w końcu po to jest wolność słowa....

.... choć u Nas w państwie wiele osó zapomina o niej

GoŚciÓwa

Postautor: GoŚciÓwa » sob kwie 29, 2006 4:33 pm

Pan Nowak jest złota rączka ... mieszka na Staffa .. :) on wszystko zrobi

od zleceniodawczyni

Postautor: od zleceniodawczyni » pt maja 05, 2006 10:19 pm

[
Kochani,dziękuję za Wasze podpowiedzi,proponuję jednak jeszcze podawać nr telefonu /jeśli "ZŁOTE RĄCZKI" nie będą protestować/.

]

michals

Postautor: michals » pt lip 28, 2006 8:43 am

Mój dziadek - Józef S. to był "złota rączka". W okolicy było szukać takiego. No cóż. Dziadzio już na tamtym swiecie.
Pozdrawiam
M.S.

Gość

Postautor: Gość » czw mar 08, 2007 4:56 pm

praca na wakacje ? czy znajdzie sie coś w Żarkach? dla dwóch uczennic LO (:skończone 18 lat:) prosze o odpowiedz jeśli się ktoś orientuje

izabela
Bywalec

praca

Postautor: izabela » pn cze 24, 2013 6:58 pm

najlepsi do pracy sa osoby z MONARU wPORAJU awlasciwie w DEBOWCU sa to osoby bardzo pracowite inie drogie .

kinga98
Ekspert

Postautor: kinga98 » pn cze 24, 2013 7:07 pm

Bo pracują na czarno, nie płacą ZUS-u i podatków, mają darmowe utrzymanie i terapię, a muszą zarabiać żeby przeżyć. Brawo izabelo wykorzystywania ludzi też nauczyłaś się na zachodzie?

Wróć do „Inne...”