WYBORCZE ARGUMENTY

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

spajdermen wrote:majeczka ..... ale cie nerwy poniosly ...he he ....ja napisalem to co ludzie mowia o tych osobach , nie podgladam i nie wskazuje na nich palcem i ja pisze spokojnie he he
No właśnie, piszesz co ludzie gadają czyli rozsiewasz plotki i domniemania jak przekupy na targu.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

slimak...u gdybys czytał wszystkie posty to wiedziałbys kto rozsiewa plotki !!!
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

spajdermen...moje plotki od twoich szalenie różnią się .....i nadal mam zamiar WALCZYĆ Z W TEN SPOSÓB :lol: :lol: :lol: :lol:
nie można obojętnie patrzeć , jak tłamsi i niszczy się osoby , które mają odwagę głośno powiedzieć swoje ZDANIE :twisted:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ..... ja nie walcze , tylko powtarzam zaslyszane wiadomosci z ZIELONEGO LASU he he
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

spajdermen wrote:Liste kandydatów... do rady gminy umieściła ostatnia Gazeta Myszkowska, chociaż wybory to niby poważna sprawa ale ubawily mnie niektóre kandydatury, pewien pan całe życie milicjant i TW , nieźle "zasłużony" kandyduje ciągle na szczęście dla nas bez skutku, pewna paniusia już w Żarkach nie mieszkająca, ale ciagle zameldowana, która Żarki zna tylko z samochodu, pewnie myśli, że byc radną to tak łatwo jak śpiewać, inna paniusia, największy plotkarz i sensatka w całej miejscowości, do niedawna przewodnicząca partyjna, która swoją poprzednią karierę radnej zakończyła alkoholowym problemem i jeszcze jedna, żarecka biznes łumen, której posesja jest zakałą Zarek i sanitarnym zagrożeniem, zamiast porządku u siebie zrobi taki sam porządek w gminie. Uważam, że prawo wyborcze powinno wprowadzać jakieś ograniczenia i kandydaci powinni spełniać jakieś kryteria, a tak kandyduje kto chce....
Spajdermenie-to co tu wypisujesz o kadydatach na radnych podpada pod pomówienia. I mimo,że nie operujesz nazwiskami, każdy kto choć chwilę pomieszka w Żarkach , wie kogo masz na myśli. A już pomówienie kogoś, o to,że był TW -(chyba pojęcia Ci się pomyliły, ponieważ TW nie mogły być osoby ze służb mundurowych. TW to osoby cywilne, które zostały zwerbowane do pracy przez służby mundurowe), to cios poniżej pasa. Czyżbyś był tubą propagandową jednej pani radnej, która jest już entą kadencję radną i nie wiele robi dla mieszkańców ŻL- tych po drugiej stronie torów
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Wyborcze argumenty- to tytuł tego wątku, a ja mam wrażenie, że powinien się on nazywać- przedwyborcze pranie brudów i rzucanie oszczerstw.A może zrobić konkurs z nagrodami- kto posunie się najdalej w rzucaniu oszczerstw i kalumni. Ola czy spajdermen? narazie idziecie łeb w łeb... Czyżby ktoś robił sobie kampanię waszymi rękoma? Dziwne to, dziwne.
Olu, ja też chodzę do baru przy basenie na piwo, bo piwo tam dobre i gwarantuję Ci,że nawet po 3 piwach nie wracam do domu chwiejnym krokiem. Czyżbyś zazdrościłą ludziom,że mogą iść na piwo? a może mąż cię trzyma w domu przywiązaną do kaloryfera i nie pozwala Ci nigdzie wyjść? a może twoją jedyną rozrywką jest śledzenie ludzi zza firanki? A fe
Andrzej Będkowski
Posts: 1
Joined: 25 Oct 2014, 09:09

Post by Andrzej Będkowski »

spajdermen wrote:Liste kandydatów... do rady gminy umieściła ostatnia Gazeta Myszkowska, chociaż wybory to niby poważna sprawa ale ubawily mnie niektóre kandydatury, pewien pan całe życie milicjant i TW , nieźle "zasłużony" kandyduje ciągle na szczęście dla nas bez skutku, pewna paniusia już w Żarkach nie mieszkająca, ale ciagle zameldowana, która Żarki zna tylko z samochodu, pewnie myśli, że byc radną to tak łatwo jak śpiewać, inna paniusia, największy plotkarz i sensatka w całej miejscowości, do niedawna przewodnicząca partyjna, która swoją poprzednią karierę radnej zakończyła alkoholowym problemem i jeszcze jedna, żarecka biznes łumen, której posesja jest zakałą Zarek i sanitarnym zagrożeniem, zamiast porządku u siebie zrobi taki sam porządek w gminie. Uważam, że prawo wyborcze powinno wprowadzać jakieś ograniczenia i kandydaci powinni spełniać jakieś kryteria, a tak kandyduje kto chce....
Do spajdermena. Jeżeli już coś piszesz, zwłąszcza krytycznego, warto żebyś chociaż trochę miał na dany temat wiedzy. Dla Twojego dobra postaram Ci się trochę ją przybliżyć. Po pierwsze przepracowałem 30 lat w Służbie Ruchu Drogowego jako oficer (major) i nigdy niemusiałem się tego wstydzić, a ci którzy mnie znają z tego okresu lub mieli ze mną wtedy jakiś kontakt mają o mnie dobre zdanie. Nie wierzę,że osobiście byłeś przeze mnie niezasłużenie skrzywdzony. Pewnie byś o tym napisał. Po drugie TW ( czytaj Tajny Współpracownik), to osoba cywilna współpracująca z oficerem prowadzącym S.B. lub innych organów bezpieczeństwa państwa i przekazująca najczęściej odpłatnie różne informacje o środowisku i osobach będących w zainteresowaniu tych służb. Służba Ruchu Drogowego nie posiadała swoich TW ,o czym by mogli informować?, o dziurach w jezdni?, o pijanych kierowcach?- tak to na pewno by się przydało. Oficjalny pracownik mundurowy, oficer Służby ruchu Drogowego, nie mógł jednocześnie być TW, ani nie współpracował z TW. To prawo miały btylko tajne służby. Po trzecie każdy kandydat na radnego,wójta, prezydenta, a nawet do wielu zawodów np nauczyciel musi składać pisemne oświadczenie, czy był TW, które jest sprawdzane przez IPN. Pamiętaj,że publiczne posądzenie kogoś,że był TW, grozi Ci sprawą sądową- a w zcasie kampanii wyborczej, jeżeli sprawa dotyczy kandydata, sprawa prowadzona jest w trybie przyspieszonym. Ja Ci nie będę wytaczał sprawy, bo to co piszesz to absurd i świadczy o Twojej ignorancji. Ale jeżeli już musisz pisać, to sprubój pisać powieści, może lepiej Ci się uda
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ja juz gdzies pisałem ..... to sa "Wiadomosci z Zielonego Lasu " panie Bedkowski nie znam pana i nie wymienilem pana po nazwisku , a pisze to co inni w Zarkach mowia .... nie wiem kim pan jest i kim byl i nie interesuje mnie to osobiscie ....
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

droga Elutko ... nie wiem ,kim jesteś i nie chcę wiedzieć ...widocznie zachowujesz się normalnie , skoro nic złego na twój temat nikt nie mówi.. ja też lubię posiedzieć w barze :wink: a forum jest po to by pisać :wink: czy ja wymieniłam czyjeś nazwisko, gdyby ta osoba NIE PISAŁA NA TYM FORUM POD RÓŻNYMI NIKAMI , to juz dawno sprawa była by na policji i w sądzie :wink: więc na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć krótko - JAK BÓG KUBIE , TAK KUBA BOGU
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

masz rację ...szkoda ,że zdjęć nie zrobiłaś . Teraz wszyscy będą się prezentować , przyklejać plakaty ,byłoby SUPER :wink:

a tak na marginesie ..mnie po jednym piwie szumi , a co dopiero po trzech...ty to masz zdrowie :wink:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

KTO MIECZEM WOJUJE , OD MIECZA GINIE :roll:
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

kochani ..po co sie kłócić i obrzucać błotem ...jeżeli są to pomówienia to zgłoście na policję i problem z głowy :lol: jeszcze tylko 3 tygodnie i znów zapanuje święty spokój :?:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

to ci heca ..z takimi pierdołami na policję i do sądu :lol:
mam nadzieję , że wygrają nowe osoby i ten koszmar się wreszcie skończy :!:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:?: :?: :?: :?:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

sajdermenku ....ale nam się oberwało od elutki..za te ploty z zielonego lasu :lol: :lol:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

argumenty wyborcze

Post by Elutka »

madziu- jeżeli ktoś pisze, że radna chwiejnym krokiem idzie z baru, że inna kandydatka na radną wyleciała z partii, bo jest alkoholiczka ( ma problem alkoholowy), a pan kandydat to TW- to co to jest , jak nie pomówienia , które można w trybie wyborczynm zaskarżyć. Żarki to nie Warszawa i tu się wszyscy znają i wiedzą o kim mowa. Nawet ja wiem, chcociaż mieszkam tu dopiero od rokiu. Więć- TO JEST CNOTA NAD CNOTAMI TRZYAĆ JĘZYK ZA ZĘBAMI., albo może to Cie przekona przeciwko plotkom "Uważaj, bo idąc drogą kłamstwa, możesz potknąć się o prawdę."
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

elutko...ja jestem ola :wink:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no to pani Polak wszystkich , musi skarżyć :roll: , bo CI to już się wogóle nie szczypią tylko jadą po nazwisku :wink:
:wink:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

elutko ...mieszkasz od roku i już po plotach rozpoznajesz ludzi :roll:
a mnie tez rozpoznajesz :?: :?: :?:
wniosek z tego ,że też roznosisz ploty :wink:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

wyborcze argumenty

Post by Elutka »

olu masz rację trochę się w
am dostało, ale ja nie znoszę plotek i plot, bo sama kiedyś padłam ich ofiarą.
poza tym nie tak wyobrażałam sobie spoeczność małej miejscowości, którą znam od 30 lat , a mieszkam od roku. Tak sobie myślę, że zamiast się kłócić i obrzuać błotem, swoją energię skierujcie na ŻL i zapiszcie się do TPŻL,tam przyda się każda para rąk , a i praca społęczna też jest tam w cenie. Pozdrawiam serdecznie Elutka
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

tak kochana elutko.. ...po tym poście widać ,że jeszcze jesteś nowa i nie znasz żareckiego społeczeństwa :roll:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

wyborcze argumenty

Post by Elutka »

Więc muszę ten brak znajomości spoeczności żareckiej nadrobić jak najszybciej. Miłego wieczoru i niedzieli pozdrawiam Elutka
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

wyborcze argumenty

Post by Elutka »

Więc muszę ten brak znajomości spoeczności żareckiej nadrobić jak najszybciej. Miłego wieczoru i niedzieli pozdrawiam Elutka
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

elutko ..jeżeli prawie codziennie siedzę i piję piwo w barze , ludzie to widzą i jest to prawdą , to wytłumacz mi ..jak PRAWDA , może być POMÓWIENIEM :?:
http://muratordom.pl/prawo/porady-prawn ... 11713.html
:roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola ..... dostalo nam sie ! ale dobrze ze jeszcze nikt nie wpadl na to ze "ola "i "spajdermen "to ta sama osoba ....he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no teraz to juz dosłodziłeś :shock: ...lubię Cię , bo jesteś KUMATY :lol: :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

nie przychlibiaj sie bo i tak na piwo z Toba nie pojde... he he
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

co sie tak boisz , przecież żona o niczym sie nie dowie 8)
umówmy się w ZOSIEŃCE i niech wszyscy podglądają i robią taką RYBKĘ :shock:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

wiem ,że jestem BRZYDULA i nie w twoim typie (bo ja kocham frytki , a ty wolisz mamusię) ale nie martw się wstydu Ci nie przyniosę .. ZAŁOŻĘ MASKĘ BATMANA ...może mnie nikt nie rozpozna :roll:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

oooooooooooo proponuję coś takiego ..fajne co :?:
http://media.dcentertainment.com/sites/ ... 983462.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ok ..... kiedys pojdziemy w przebraniu ....moze na HEELOWEEN
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

no widzisz jakie mam pomysły :lol:
dobranoc
spadam po bardzo ciężkim DNIU :lol: :lol:
jutro śpimy godzinkę dłużej :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ola ....moja zona jest bardzo wyrozumiała , bo ja jestem dobrym mezem i nie zdradzam zony ...he he
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Dobranoc .... slodkich dlugich snow ..... MILEJ NIEDZIELI
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

P.Bendkowski napisał :
Do spajdermena. Jeżeli już coś piszesz, zwłąszcza krytycznego, warto żebyś chociaż trochę miał na dany temat wiedzy. Dla Twojego dobra postaram Ci się trochę ją przybliżyć. Po pierwsze przepracowałem 30 lat w Służbie Ruchu Drogowego jako oficer (major) i nigdy niemusiałem się tego wstydzić, a ci którzy mnie znają z tego okresu lub mieli ze mną wtedy jakiś kontakt mają o mnie dobre zdanie. Nie wierzę,że osobiście byłeś przeze mnie niezasłużenie skrzywdzony. Pewnie byś o tym napisał. Po drugie TW ( czytaj Tajny Współpracownik), to osoba cywilna współpracująca z oficerem prowadzącym S.B. lub innych organów bezpieczeństwa państwa i przekazująca najczęściej odpłatnie różne informacje o środowisku i osobach będących w zainteresowaniu tych służb. Służba Ruchu Drogowego nie posiadała swoich TW ,o czym by mogli informować?, o dziurach w jezdni?, o pijanych kierowcach?- tak to na pewno by się przydało. Oficjalny pracownik mundurowy, oficer Służby ruchu Drogowego, nie mógł jednocześnie być TW, ani nie współpracował z TW.....Setnie mnie pan ubawił, ale w zasadzie przyznaję panu racje, bo milicjanci to byli JW (jawni współpracownicy) a nie TW, a to tak jakby szakalowi wypominać jego naturę, albo wielbłądowi, że jest garbaty. Chłopcy Radarowcy też mieli swoje zasługi w Polsce Ludowej. Spajdermena uderzenie w stół okazało się skuteczne.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

juz sama nie wi9esz jak sie pomścic za to ,że wyleciałaś z naczelnej :lol: :lol: zal ci d...ściska ,że jest to człowiek lubiany i szanowany przez wielu mieszkańców Ż.L
Sympat
Gość
Posts: 13
Joined: 09 Jul 2014, 21:33

Post by Sympat »

To,co tu wypisują jedne i te same osoby pod różnymi nickami,to po prostu okropność.Bluzganie pomyjami i łabędzi śpiew ,zwłaszcza jednej radnej,która ukrywa się pod różnymi pseudonimami. Gdyby to opublikować szerszej społeczności, a najlepiej przeczytać na zebraniu wiejskim , sami, moi drodzy, może wreszcie ujrzelibyście nikczemność, plugastwo, obłudę i po prostu zwykłe chamstwo swoich wypowiedzi.Panie Będkowski-nawet nie warto się przejmować czymkolwiek! Choć rozumiem,że sprostować było trzeba. Gdy tylko przeczytałem pomówienia pani radnej ,od razu się we mnie zagotowało. Niestety mało kto zna przeszłość rzeczonej pani radnej, gdyż w Żarkach pomieszkiwała i nie jest rdzenną mieszkanką naszej miejscowości, a na pewno byłoby się do czego przyczepić. Jeśli chodzi o Pana Andrzeja ,to cała okolica i nie tylko może zaświadczyć,że uczciwie pracował i był ,a także jest spokojnym i szlachetnym człowiekiem, nikogo nie udaje, a po prostu angażuje się w działalność społeczną, chce coś zrobić i robi to z wymiernymi efektami. Pochodzi z Żarek Letniska , jest ich rdzennym mieszkańcem i widać, że bardzo mu zależy na rozwoju tej miejscowości.Jest znany z tego ,że w czasach komuny to właśnie pomógł wielu ludziom i gwarantuję, że nikt złego słowa o nim nie powie w związku z jego byłą pracą zawodową. Tak jak pisze, był szefem częstochowskiej "drogówki" ,niczego nie ukrywa, bo i po co? Oskarżanie takiej osoby o jakieś donosicielstwo, może się skończyć dla pani naprawdę dramatycznie. Proszę bezzasadnie nie szkalować czyjegoś dobrego imienia, bo nie ma się już Pani czego czepić! WSTYD!
Last edited by Sympat on 29 Oct 2014, 11:43, edited 1 time in total.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Olu, rzeczywiście zdarzyło mi sie podobno WYLECieć w dzieciństwie przez okno z parteru, i musiałem zapewne upaść na głowę skoro wdaje sie w dyskusje z tak trywialną niewiastą. Należę jednak do pokolenia, w którym żal ściskał zupełnie inne części ludzkiego ciała, a kto ma moje doświadczenie z ludźmi tamtych służb, na pewno za milicjantami nie przepada. Życzę ci żebys nigdy takich doświadczeń nie miała. Nie wiem też czy zdajesz sobie sprawę, że wulgarnie trawestujesz słowa katolickiej pieśni, a to sie naprawdę nie godzi.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Sympat ...... nie oceniaj , byś nie był oceniony !
Sympat
Gość
Posts: 13
Joined: 09 Jul 2014, 21:33

Post by Sympat »

Powtórzę : To,co tu wypisują jedne i te same osoby pod różnymi nickami,to po prostu okropność.Bluzganie pomyjami i łabędzi śpiew ,zwłaszcza jednej radnej,która ukrywa się pod różnymi pseudonimami. Gdyby to opublikować szerszej społeczności, a najlepiej przeczytać na zebraniu wiejskim - PRZEDWYBORCZYM- sami, moi drodzy, może wreszcie ujrzelibyście nikczemność, plugastwo, obłudę i po prostu zwykłe chamstwo swoich wypowiedzi.Panie Będkowski-nawet nie warto się przejmować czymkolwiek! Choć rozumiem,że sprostować było trzeba. Gdy tylko przeczytałem pomówienia pani radnej ,od razu się we mnie zagotowało. Niestety mało kto zna przeszłość rzeczonej pani radnej, gdyż w Żarkach pomieszkiwała i nie jest rdzenną mieszkanką naszej miejscowości, a na pewno byłoby się do czego przyczepić. Jeśli chodzi o Pana Andrzeja ,to cała okolica i nie tylko może zaświadczyć,że uczciwie pracował i był ,a także jest spokojnym i szlachetnym człowiekiem, nikogo nie udaje, a po prostu angażuje się w działalność społeczną, chce coś zrobić i robi to z wymiernymi efektami. Pochodzi z Żarek Letniska , jest ich rdzennym mieszkańcem i widać, że bardzo mu zależy na rozwoju tej miejscowości.Jest znany z tego ,że w czasach komuny to właśnie pomógł wielu ludziom i gwarantuję, że nikt złego słowa o nim nie powie w związku z jego byłą pracą zawodową. Tak jak pisze, był szefem częstochowskiej "drogówki" ,niczego nie ukrywa, bo i po co? Oskarżanie takiej osoby o jakieś donosicielstwo, może się skończyć dla pani naprawdę dramatycznie. Proszę bezzasadnie nie szkalować czyjegoś dobrego imienia, bo nie ma się już Pani czego czepić! WSTYD!
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

KOCHANI przestańcie się kłócić , bo zostały tylko 2 tygodnie :lol:
wiem ,że targają wami emocje na prawo i lewo , ale zamiast OBGADYWAĆ , to trzeba było wystartować w wyborach :roll:
a poza tym nikt was na wybory nie zaciągnie siłą :lol:
nie podoba wam sie kandydat , to nie głosujcie :!:
pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę :D
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Chyba dlatego, że jestem stary to wolno kojarzę, i pewne zwroty w wypowiedziach moich adwersarzy kładłem na karb pomyłki, dopiero przyjaciel uzmysłowił mi, że moje posty przypisywane są innej osobie.Przepraszam, szkodzić nikomu nie zamierzam, więc wycofuje się przynajmniej do końca kampanii wyborczej. Nie odmówię sobie jednak repliki Sympatowi, w którego wypowiedzi jest SAMA PRAWDA, poczynając od tego, że osoba, o której pisze jest urodzonym Żarczaninem-de milicjant nil nisi bonum.
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

:shock: :?:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Sympat . .....a ty ile masz ników :lol: :lol: nie udawaj takiego swiętoszka :roll: ale zgadzam sie z tobą w sprawie omówienia tego problemu na zebraniu wiejskim :wink:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

te ploty przynoszą bardzo dużo ZŁEGO naszemu małemu społeczeństwu.
TO forum NIE POWINNO WOGÓLE ZAISTNIEĆ :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Zebranie jest bardzo potrzebne ..... prosze podac date tego zebrania , bo wybory tuz , tuz ....
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ..... plotki potrafia zniszczyc czlowieka !,.... ale mowi sie ze "w kazdej plotce jest odrobina prawdy".... albo przyslowie " uderz w stol.... nozyce sie odezwa "... he he
Sympat
Gość
Posts: 13
Joined: 09 Jul 2014, 21:33

Post by Sympat »

mecenas wrote:Chyba dlatego, że jestem stary to wolno kojarzę, i pewne zwroty w wypowiedziach moich adwersarzy kładłem na karb pomyłki, dopiero przyjaciel uzmysłowił mi, że moje posty przypisywane są innej osobie.Przepraszam, szkodzić nikomu nie zamierzam, więc wycofuje się przynajmniej do końca kampanii wyborczej. Nie odmówię sobie jednak repliki Sympatowi, w którego wypowiedzi jest SAMA PRAWDA, poczynając od tego, że osoba, o której pisze jest urodzonym Żarczaninem-de milicjant nil nisi bonum.
...to może za dużo nicków po prostu używasz?Trudno się nie pogubić.Ja mam obecnie TYLKO 1 nick i nikt pod tym względem nie może mi nic zarzucić.Dlaczego piszę "obecnie"?Bo chyba z rok temu zarejestrowałem się pod innym nickiem ,ale zapomniałem hasła.Często podczytuję forum i niechętnie piszę posty,aby nie wdać się w bezsensowne polemiki z osobami,które właśnie używają różnych pseudonimów.To do niczego nie prowadzi.Tym razem jednak nie wytrzymałem i nie mogłem przejść nad tym obojętnie do porządku dziennego , gdy przeczytałem tak obraźliwe słowa dotyczące konkretnych osób, a ponieważ znam akurat P.Będkowskiego,to z czystym sumieniem mogłem napisać jak powyżej: od urodzenia mieszkał w naszej miejscowości,tu się wychował, tu mieszka jego rodzina i tu powrócił na stałe po okresie pracy zawodowej w Częstochowie.Jeśli ktoś ma mu coś do zarzucenia z jego przeszłości-to konkrety proszę!!!Nie można uogólniać,że np: wszyscy lekarze to szarlatani i konowały, wszyscy prawnicy zarabiają krocie i zdzierają tylko kasę z biednych ludzi, a wszyscy duchowni to pedofile etc. Może Ty mecenasie pochwal się swoją przeszłością z czasów komuny,skoro piszesz,że jesteś stary. Z pewnością wiele faktów z tamtych czasów mogłoby nas zaciekawić.Jeśli masz komuś coś konkretnego do zarzucenia z przeszłości-proszę o tym napisać, a nie używać komunałów ,bo to prostackie, dziecinne i niepoważne.W ogóle dyskusja na ten temat nie ma sensu, bo radni mają reprezentować interesy NASZEJ małej miejscowości i naprawdę popatrzmy na to, co kto już zrobił, ile angażuje się w życie naszej społeczności, jak współpracuje z ludźmi, czy szanuje ich zdanie itp.
Last edited by Sympat on 30 Oct 2014, 11:36, edited 1 time in total.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

no prosze .... nasze przyslowia sa naprawde celne : uderz w stol i nozyce sie odezwaly ....he he
a tak nawiasem ....p . Bedkowski tez sie zarejstrowal ... Sympat ...chyba nie jestes adwokatem tego pana ?
Sympat
Gość
Posts: 13
Joined: 09 Jul 2014, 21:33

Post by Sympat »

spajdermen wrote:no prosze .... nasze przyslowia sa naprawde celne : uderz w stol i nozyce sie odezwaly ....he he
a tak nawiasem ....p . Bedkowski tez sie zarejstrowal ... Sympat ...chyba nie jestes adwokatem tego pana ?
Nie jestem nawet prawnikiem,choć łaciny się uczyłem. I znowu niepoważne docinki,a przecież wyraźnie napisałem : znam akurat P.Andrzeja i dlatego nie mogę przejść obojętnie wobec takich pomówień.Obraźliwe słowa nt. innych kandydatów też zasługują na odpowiedni komentarz ,ale te osoby nie są mi tak znane. Proszę poważniej podejść do problemów na tym forum,to w końcu forum mieszkańców Żarek Letniska i naprawdę wstyd uprawiać tu tzw. "hejtowanie" .
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Sympat.... nie potrzebnie cytujesz , bo piszemy jeden po drugim ,a zreszta kazdy potrafi czytac i wyciagac wnioski ....
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

a propos ...."hejtowania ".... nie wiem co to jest i z czym to sie je ... wiec moze zacznij uzywac polskich slow , nie kazdy jest taki mlody jak Ty i "oblatany" w jezyku komputerowym ( w moich młodych czasach) w szkole nas tego nie uczono ...he he
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Sympat nie wiem jak dobrze znasz tego pana, ale po tym co piszesz mysle, ze znasz go dosyc powierzchownie i a on umie robic dobre wrazenie. Zadaj mu więc jedno pytanie, jaki jest jego aktualny STAN CYWILNY i dlaczego jest taki jaki jest? Moze poznasz go trochę lepiej... he he
Post Reply