UWAGA KONKURSY

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

UWAGA KONKURSY

Post by BARBARA »

Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska ogłosiło 2 konkursy, jeden wiedzy o naszej miejscowości drugi pamiątek dot. Żarek Letniska czyli dokumentów, zdjęć, wycinków prasowych lub ich kopii. Regulaminy konkursów i konkursowe pytania można znaleźć w 1 i 2 numerze Letniskowca, a także w oszklonej gablocie przy ul. Grunwaldzkiej. na materiały konkursowe oczekujemy w siedzibie Towarzystwa przy ul. Akacjowej 4 codziennie do 31 lipca w godz. 16-18.
Zapomniałam w poprzednim wejściu o nagrodach, w obydwu konkursach I nagroda to 500zł, II- 300zł i III- 200zł
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Pani Barbaro czy to pani wymyśliła te konkursowe pytania?. Myślałem, że dobrze znam historię Żarek Letniska i ich wspólczsnośc nie jest mi obca tymczasem z niektórymi pytaniami nie mogę sobie zupełnie poradzić. A wydawało mi sie, że Letniskowca czytam uważnie. ale skąd ja na litośc boską mam wiedzieć ile jest u nas ulic i czy te leśne przecinki to też są ulice?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Mecenasie zachęcam do udziału w konkursie, nawet jeżeli nie odpowiesz na wszystkie pytania.Nagrody są 3 a wygrają ci,. którzy otrzymają najwięcej punktów. Odpowiedź na pytanie o ulice znajdziesz na tym forum, bo w pewnym poście podałam prawie wszystkie. Lesne przecinki nie są ulicami, droga staje się ulicą z chwilą otrzymania nazwy. Powodzenia.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Nie mogąc znaleść adresu mailowego, na który należy przesyłać odpowiedzi konkursowe udałem się osobiście do siedziby TPŻL gdzie jak napisano w sieci można codziennie od 16 do 18 składać odpowiedzi. Niestety dziś przed 18 nikogo tam nie było....
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zg prześlij odpowiedzi na adres tpzl.zarkiletnisko@gmail.com- adres był podane w regulaminach, ale tylko pocztowy, przepraszam za zamknięte drzwi, ktoś nawalił i wyszedł wcześniej z dyżuru.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Dziękuję za informację. na szczęście ja nie mam daleko, ale gdyby ktoś przyjechał z poza Żarek to by był zawiedziony. Zauważyłem, że niektóre osoby piastują wiele funkcji a to im zabiera czas więc może to dlatego ktoś się śpieszył do domu...
BTW pomimo remontu powinna być tabliczka, choćby nawet wydruk na kartce A4, jest chyba taki obowiązek....i pewnie TPŻL powinna mieć swoją stronę www gdzie były by zamieszczone podstawowe dane bo obecnie na str. KRS widnieje taki zapis:
Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko
Woźniak Barbara Maria Członek Zarządu
Chołdyk Henryka Maria Członek Rady Nadzorczej
Zemanek Lech Tomasz Członek Rady Nadzorczej
Zawadzki Tadeusz Leszek Członek Zarządu
Bodnar Miler Krystyna Katarzyna Prezes
Dulias Jadwiga Wanda Wiceprezes
Dryjski Feliks Marian Członek Zarządu
Trząskowska Szcześniak Barbara Członek Rady Nadzorczej

Poczta: Żarki-Letnisko
Kod pocztowy: 42-311
Ulica: Kąpielowa 1
Miejscowość: Żarki-Letnisko


Data aktualizacji: 2014-07-23


a chyba się trochę zmieniło?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zg na żareckim portalu, w zakładce TPŻL widnieją aktualne dane dotyczące Towarzystwa, wystarczyło tam kliknąć, a na opracowanie własnej strony internetowej po prostu nas nie stać.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

tak wiem, że jest taka zakładka...jednak warto by było aby TPZL miało własną stronę internetową. Skoro TPZL robi tak dużo dobrego dla Żarek to ja zrobię coś dla TPZL i nagryzmolę jakąś stronkę ale dopiero po wakacjach...można by ją "powiesić " na jakimś darmowym serwerze i podlinkować odnośnik ze strony głównej Żarek.
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

zg.. już robimy , jeśli chcesz możesz nam pomóc
są dwie wersje robocze , a moze być więcej

http://www.tpzl.republika.pl/

lub

http://tpzl50.wix.com/tpzl50

te strony są darmowe
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Na darmowych stronach "Google" nie zagląda (nie czyta), czyli ta strona praktycznie nie będzie pozycjonowana, nie będzie widoczna w wyszukiwarkach. Na naszej stronie www.zarkiletnisko.pl GOOGLE "wpada" codziennie czyta, koduje, pozycjonuje.
Mamy miejsce na naszym serwerze, proponujemy np. www.tpzl.zarkiletnisko.pl lub www.zarkiletnisko.pl/tpzl
Możemy także udostępnić login i hasło do zakładki TPZL i ktoś będzie sobie robił stronę TPZL po swojemu? Możemy dołożyć adres internetowy np. tpzl@zarkiletnisko.pl
Jeżeli pomysł się spodoba prosimy o kontakt info@zarkiletnisko.pl
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

taką stronę robimy w naszej szkole ..ona wypozycjonuje się ,ale należy troszeczke poczekać...czyli klikać , klikac i jescze raz klikać..na naszą szkolną musielismy czekać prawie pól roku

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=szk ... a+w+poraju

nasze szkolne strony sa darmowe robione właśnie w ten sposób
na początku należy wpisywać adres w górnym pasku

http://spporaj.wix.com/spporaj
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

stronki całkiem fajne, tylko uzupełnić treść. I powiesić je na serwerze żareckim jeśli jest tam miejsce tak jak pisze admin to wyszukiwarki będą szybko wyświetlać...
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

stronki całkiem fajne, tylko uzupełnić treść. I powiesić je na serwerze żareckim jeśli jest tam miejsce tak jak pisze admin to wyszukiwarki będą szybko wyświetlać...
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Post by J.Pokutycka »

Dziękuję ..łatwiej robi się stronkę w WIX :lol: jezeli się podoba to się cieszę . Będziemy rozmawiać na spotkaniu zarządu TPŻL
:lol:
Post Reply