SPOTKANIE Z WÓJTEM NA ZEBRANIU WIEJSKIM

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

SPOTKANIE Z WÓJTEM NA ZEBRANIU WIEJSKIM

Post by BARBARA »

Spotkanie z wójtem Łukaszem Stacherą będzie miało miejsce na ZEBRANIU WIEJSKIM 29 listopada /poniedziałek/ o godz. 18 w sali widowiskowej remizy OSP. Serdecznie zapraszamy mieszkańców.
Sołtys i Rada Sołecka
PAMIĘTAJ NIE BIORĄC UDZIAŁU W ZEBRANIACH WIEJSKICH DAJESZ INNYM PRAWO DECYZJI RÓWNIEŻ W TWOIM IMIENIU.
basia6661
Stały bywalec
Posts: 67
Joined: 11 Jul 2006, 21:14

Post by basia6661 »

to jest czwartek nie poniedziałek
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1698
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Barbaro
Faktycznie 29.11.2012r to jest czwartek.Kiedy jest naprawdę to zebranie?
Proszę jeszcze raz potwierdzić prawidłowy termin.
Pozdrawiam Z.Polak
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: SPOTKANIE Z WÓJTEM NA ZEBRANIU WIEJSKIM

Post by BARBARA »

BARBARA wrote:Spotkanie z wójtem Łukaszem Stacherą będzie miało miejsce na ZEBRANIU WIEJSKIM 26 listopada /poniedziałek/ o godz. 18 w sali widowiskowej remizy OSP. Serdecznie zapraszamy mieszkańców.
Sołtys i Rada Sołecka
PAMIĘTAJ NIE BIORĄC UDZIAŁU W ZEBRANIACH WIEJSKICH DAJESZ INNYM PRAWO DECYZJI RÓWNIEŻ W TWOIM IMIENIU.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

ZEBRANIE WIEJSKIE 26 LISTOPADA - PONIEDZIAŁEK- PRZEPRASZAM ZA PIERWSZĄ BŁĘDNĄ INFORMACJĘ
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1698
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Skonsultowałam termin tego zebrania wiejskiego "u żródła"
i potwierdzam , że odbędzie się ono w poniedziałek 26.11.2012 roku o godz. 18 w remizie OSP w Żarkach Letnisko.
Zpraszam wszystkich mieszkańców .
Z.Polak
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Spotkanie z panem Stacherą obecnym wójtem było bardzo interesujące. Pierwszy raz byłem na zebraniu wiejskim bo nie jestem wielkim zwolennikiem tzw. demokracji bezpośredniej a i Żarki są zbyt słabo oświetlone, przynajmniej niektóre ulice i wędrówka po nich wieczorami nie należy do moich ulubionych zajęć. Ale warto było, bo wójt okazał się młodym, rzeczowym człowiekiem, a ja z pierwszego źródła dowiedziałem się dużo o tym co planuje się zrobić w naszej miejscowości oraz czego oczekują mieszkańcy bo przyszło ich naprawdę sporo.Jak to bywa na takich spotkaniach dlatego ich nie lubię, zawsze znajdzie się ktoś "kto wie wszystko lepiej i jest przeciw" jak ta stara ciotka z anegdoty. Tak było było i tym razem, ale to był tylko krótki dysonans, mieszkańcy zgłaszali ważne dla siebie sprawy a i podziękowania dla wójta się znalazły i narzekań było mało.
Nie jestem stałym mieszkańcem Żarek, więc tu nie głosuję, myślę jednak, że ci którzy wybrali obecnego wójta dokonali dobrego wyboru.
Post Reply