Ludziom się chce

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Ludziom się chce

Post by mecenas »

To bardzo dobrze, że są ludzie, którym chce się działać, a Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska zasługuje na szczególne pochwały, bardzo udana zabawa w noc świętojańską, mocny koncert w piątek i bardzo sympatyczny w niedzielę w altance parkowej. Szkoda, że było tak gorąco i problem z miejscem do siedzenia więc nie wytrwałem do końca. Mili moi, dziękuję.
Barbara Wożniak
Mieszkaniec
Posts: 32
Joined: 19 Dec 2011, 10:08

Post by Barbara Wożniak »

W imieniu wszystkich członków TPŻL oraz osób nas wspierających w działaniach dziękuję za pochwały. Miło usłyszeć dobre słowo to zachęca do pracy. A kultura w małych miejscowościach jest potrzebna. Nie samym chlebem człowiek żyje.
aneta
Posts: 6
Joined: 22 Feb 2009, 18:12

Post by aneta »

:D czesto wchodze na strone Zarek i bardzo ciesze sie ze tak pieknie mozna spedzac czas wolny od pracy ,Zarki maja swoj urok na dodatek zostaly ozywine, jest to piekne i jak bardzo potrzebne dlaczego ?poniewaz w dzisiejszych czasach najwiecej czasu zabiera nam praca ,potem prowadzenie domu no i siedzenie przy telewizorze lub przy komputerze dlatego bede wspierala takie akcje jestem tak bardzo daleko od zareczek ale sercem jestem z wami .Zycze wam powodzenia jestem dumna z was i nie ma takiej osoby w Peterboro ktora nie uslyszala odemnie o takiej malej pieknej miejscowoci jakimi sa zarki i o tym ze tak dobrze dzialacie pozdrowienia z deszczowej i smutnej angli :D
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Mili moi z Towarzystwa jestem waszym fanem chociaż z racji wieku sam się nie włączam , ale mam takie pytanie czy nie objęlibyście swoim "patronatem" prac porządkowych po remoncie parku. Jak znam życie żareckie i tego osobnika, który sprząta to park zostanie na zimę z całą niezgrabioną ściółką, ą wtedy trawa wiosną będzie jeszcze gorsza niż w tym roku. Może zorganizujecie jakieś wspólne działanie... pozdrawiam.
TUBYLEC
Stały bywalec
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2009, 13:16

Post by TUBYLEC »

mecenas wrote:Mili moi z Towarzystwa jestem waszym fanem chociaż z racji wieku sam się nie włączam , ale mam takie pytanie czy nie objęlibyście swoim "patronatem" prac porządkowych po remoncie parku. Jak znam życie żareckie i tego osobnika, który sprząta to park zostanie na zimę z całą niezgrabioną ściółką, ą wtedy trawa wiosną będzie jeszcze gorsza niż w tym roku. Może zorganizujecie jakieś wspólne działanie... pozdrawiam.
A czy remont skończony, nie martw się na zapas?
Barbara Wożniak
Mieszkaniec
Posts: 32
Joined: 19 Dec 2011, 10:08

ludziom się chce

Post by Barbara Wożniak »

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Żarek Letniska ( tak jak to wynika ze statutu, że spotkania Zarządu TPŻL odbywają się w pierwszy czwartek miesiąca), na którym podjęto decyzję, że jeżeli będzie taka potrzeba aby uporządkować park po remoncie, to nasze stowarzyszenie jest gotowe aby w tej akcji uczestniczyć.
bartek
Mieszkaniec
Posts: 40
Joined: 11 Nov 2010, 16:19

Post by bartek »

Ale on chce, ten mecenas żebyście wy to zorganizowali !!!
Barbara Wożniak
Mieszkaniec
Posts: 32
Joined: 19 Dec 2011, 10:08

Post by Barbara Wożniak »

Nie ma sprawy jak będzie taka potrzeba, to zorganizujemy taką akcję.
Post Reply