Wniosek o dofinansowanie odrzucony

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wniosek o dofinansowanie odrzucony

Post by Byly »

Jeżeli chodzi o wniosek o dofinansowanie dotyczącego odnawialnych źródeł energii, bo nie wiem o jaki wniosek chodzi, to ja mam takie zdanie. Wniosek zajął 10 miejsce na 100 złożonych. Dofinansowanie przyznano 4 pierwszym wnioskom, nasz jest 6 na liście rezerwowej. Dlaczego tak mało? Dlatego, że rząd rozdał pieniądze przed wyborami dla ludzi ze swojego elektoratu i nie ma pieniędzy na odnawialne źródła energii :evil: Zamiast solarów, to dalej będziemy palili węglem.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Wniosek o dofinansowanie odrzucony

Post by Zdzisława Polak »

Były proszę nie mieszaj Rządu Polski do odrzuconego wniosku z Gminy Poraj , ponieważ mijasz się z prawdą . Poszukaj innych przyczyn odrzucenia tego wniosku.
Rząd Polski wydatkuje ogromne pieniądze na realizację programu "Czyste Powietrze" dla indywidualnych wniosków składanych przez mieszkańców bezpośrednio do WFOŚ z pominięciem samorządów. I z tego każdy może skorzystać i jak wiem bardzo wiele osób z tego korzysta.
Kłamstwem jest Twoje stwierdzenie że "rząd rozdał pieniądze przed wyborami dla ludzi ze swojego elektoratu i nie ma pieniędzy na odnawialne źródła energii",
bo:
-Rząd pieniądze ma na odnawialne źródła energii np. realizując Program "Czyste Powietrze ", który jest dostępny dla każdego, kto tylko złoży wniosek o dofinansowanie bez względu na barwy polityczne i przynależność partyjną,
-Rząd wydaje też ogromne środki finansowe na drogi w gminach gdzie zarządzają wójtowie z innych opcji niż PIS, czego przykładem jest Gmina Poraj- tu właśnie będzie robiona wielka inwestycja drogowa ( droga wojewódzka 791 przebiegająca przez Żarki Letnisko, Masłońskie i Poraj) oraz droga powiatowa wraz z mostem na Warcie w Poraju a także droga powiatowa (chodnik) od Masłońskiego do Przybynowa przez Ostrów. Ponadto Powiat Myszków zajął się także sprawą źle wykonanej drogi powiatowej z Poraja do Choronia ( za czasów innego starosty).
Jak widzisz Były Twoje kłamliwe wywody legły w gruzach.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wniosek o dofinansowanie odrzucony

Post by Byly »

Ja chcę dopłaty na solary, gdzie mam pisać do tego rządu, żeby mi pomógł? Nie mam pojęcia gdzie napisać do ministerstwa? Napisałem, że rząd rozdaje swoim, mnie nie dołożył ani złotówki. Nie dostałem żadnego "PLUS" Chyba wie, że nie zagłosuję na niego :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Wniosek o dofinansowanie odrzucony

Post by widz »

Tobie Były to P Komorowski nakazał "brać wszystkie PLUS a nie kwitować (nie głosować na PIS). I wiemy , że chociażby ten Rząd zrobił dla ciebie wszystko to ty i tak nie zagłosujesz za dobrą zmianą bo jesteś lewak.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wniosek o dofinansowanie odrzucony

Post by Byly »

Komorowski tez mi nic nie dał :lol: :lol: :lol:
Korzyść to dostałem od Milera, gdy obniżył podatki do liniowego 19%. I taka ciekawostka, NIGDY w życiu nie zagłosowałem na SLD. Czy jestem lewakiem, może i jestem i dobrze mi z tym :lol: :lol: :lol: Doprecyzuje: bliżej mi do lewaka niż do owieczki.
To widzu dla ciebie przysłowie: Modli się pod figurą a diabła ma za skórą
:D
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Wniosek o dofinansowanie odrzucony

Post by widz »

a może by tak wrócić do tematu tego postu? Były wyprowadził wszystkich w pole.
Post Reply