Kogo wybrać?

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kogo wybrać?

Post by Zdzisława Polak »

Mamy odpowiedż na to pytanie. W Żarkach Letnisku wybrano: Makucha, Klimka i Chmurę. gratulacje
J.Pokutycka
Mieszkaniec
Posts: 41
Joined: 04 May 2014, 17:12

Re: Kogo wybrać?

Post by J.Pokutycka »

Gratuluję i życzę owocnej pracy.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Kogo wybrać?

Post by Byly »

No a kogo wybrano na wójta?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Kogo wybrać?

Post by Byly »

Już widzę Nowy Wójtem została Pani Kaźmierczak. Gratulujemy
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Kogo wybrać?

Post by zg »

Serdeczne gratulacje dla Pani Wójt oraz dla nowych Radnych naszej Gminy.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Kogo wybrać?

Post by zielony »

Mało się znam na wyborach, ale coś mi tutaj nie pasuje, wykolegowali naszą radna Zdzisławę Polak? Na Wójta startowała Pani Danuta Służałek-Jaworska. Nie startowała z list PISu tylko chyba z jakiegoś innego komitetu, wstydziła się PISU? Okazuje się ze ta Pani przegrała wybory na Wójta ale wygrała wybory do Rady Powiatu jako PIS.
Ja wiem, że z numerem "1" startowała z list PIS, Pani POLAK!!!
Jacyś kombinatorzy :cry:
Oto skład nowej myszkowskiej Rady Powiatu: Dariusz Lasecki, Mariusz Musialik, Mariusz Morawiec, Sebastian Ruciński (Platforma Obywatelska), Rafał Kępski, Grażyna Kolasa-Gotkowska (SLD Lewica Razem), Anna Socha-Korendo, Jan Kieras, Józef Lazar (Polskie Stronnictwo Ludowe), Wojciech Picheta, Michał Trojakowski, Jarosław Kumor (KWW Nowa Przyszłość), Dorota Kaim-Hagar, Andrzej Jastrzębski, Jakub Grabowski (KWW Przyszłość), Mariusz Trepka, Piotr Bańka, Piotr Kołodziejczyk, Danuta Służałek-Jaworska (Prawo i Sprawiedliwość).
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kogo wybrać?

Post by Zdzisława Polak »

Zielony wytrzeżwiej i nie pleć bzdur.
letnik

Re: Kogo wybrać?

Post by letnik »

zielony wrote:Mało się znam na wyborach, ale coś mi tutaj nie pasuje, wykolegowali naszą radna Zdzisławę Polak? Na Wójta startowała Pani Danuta Służałek-Jaworska. Nie startowała z list PISu tylko chyba z jakiegoś innego komitetu, wstydziła się PISU? Okazuje się ze ta Pani przegrała wybory na Wójta ale wygrała wybory do Rady Powiatu jako PIS.
Ja wiem, że z numerem "1" startowała z list PIS, Pani POLAK!!!
Jacyś kombinatorzy :cry:
Oto skład nowej myszkowskiej Rady Powiatu: Dariusz Lasecki, Mariusz Musialik, Mariusz Morawiec, Sebastian Ruciński (Platforma Obywatelska), Rafał Kępski, Grażyna Kolasa-Gotkowska (SLD Lewica Razem), Anna Socha-Korendo, Jan Kieras, Józef Lazar (Polskie Stronnictwo Ludowe), Wojciech Picheta, Michał Trojakowski, Jarosław Kumor (KWW Nowa Przyszłość), Dorota Kaim-Hagar, Andrzej Jastrzębski, Jakub Grabowski (KWW Przyszłość), Mariusz Trepka, Piotr Bańka, Piotr Kołodziejczyk, Danuta Służałek-Jaworska (Prawo i Sprawiedliwość).
To jest stary skład Rady Powiatu.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Kogo wybrać?

Post by widz »

Na tym polega manipulacja faktami. Zielony wytrzeżwiej i podawaj ludziom prawdę. Picer z Ciebie.
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Kogo wybrać?

Post by Igor »

No i szwagrom udała się zamiana, każdy dostał to co chciał. A wszystko to w ramach demokracji.
memento
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Kogo wybrać?

Post by widz »

Szwagier Mariusz ma taki słaby mandat tylko ponad 400 głosów -połowę tego co uzyskała P. Polak i połowę tego co uzyskała P. Socha.
Tomasz Brymora osiągnął dużo więcej niż Karkocha i przepadł.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Kogo wybrać?

Post by zielony »

Gratulacje dla Pani Polak Zdzisławy oraz gratulacje dla Mariusza Karkochy. Niech godnie reprezentują Żarki Letnisko.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kogo wybrać?

Post by Zdzisława Polak »

Bardzo dziękuję za gratulacje, za udział w wyborach oraz oddane głosy. Jeszcze nigdy w historii nie było tak, żeby do powiatu w Myszkowie weszło 2 radnych z Żarek Letniska. Gratuluję nam wszystkim dobrego wyboru dla Żarek L. Ze swej stronie obiecuję rzetelną pracę na rzecz naszej Gminy Poraj w tym Żarek Letniska. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem. Nie zawiodę Was.
Z. Polak
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Re: Kogo wybrać?

Post by niebieski »

A Pan karkocha ma was w dupie ważne że go wybraliscie BARANY! Gratulacje dla pani Polak
niebieski
Stały bywalec
Posts: 60
Joined: 04 Jan 2016, 00:57

Re: Kogo wybrać?

Post by niebieski »

Śwagry RZÀDZĄ
fruzia
Ekspert
Posts: 123
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Kogo wybrać?

Post by fruzia »

Przypominam wszystkim wybranym o spełnianiu obietnic wyborczych i że to oni są dla społeczeństwa a nie odwrotnie.Najwyższa pora posprzątać banery wiszące na płotach , słupach itp.Ma być ład i porządek jak głosi jeden z radnych !A tak w ogóle gratuluje wyboru.
krotosz
Ekspert
Posts: 124
Joined: 08 Sep 2008, 19:56

Re: Kogo wybrać?

Post by krotosz »

Nie jest tajemnicą , że nowi radni powiatowi nie przepadają za sobą, ciekawe jak to będzie owocowało dla "dobra Żarek Letniska"? Czy Dzidzi znowu przypadnie rola "wołającego na puszczy" bo w powiecie znowu stara sitwa..
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kogo wybrać?

Post by Zdzisława Polak »

W dniu wczorajszym poprosiłam o opublikowanie wyników wyborów ma BIP-ie Urzędu Gminy i dzisiaj zostały opublikowane. Oto link do strony: http://poraj.bip.net.pl/?a=5590
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Kogo wybrać?

Post by Byly »

Żeby była jasność: te wyniki były opublikowane już wczoraj na stronie :wink:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kogo wybrać?

Post by Zdzisława Polak »

I znowu Były kłamie. Na stronie BIP Urzędu Gminy Poraj wyniki wyborów opublikowane zostały dzisiaj tj. 25.10.2018 r o godz 9:31:-36. (można to sprawdzić).
Były proszę nie manipuluj faktami.
warcaby
Guru
Posts: 207
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Kogo wybrać?

Post by warcaby »

Były ma rację na ugporaj były wczoraj, Pani Radna jak zwykle mija się z prawdą.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Kogo wybrać?

Post by majeczka »

chyba obie strony maja rację , czyli "RACJA jest jak DUPA ", każdy ma swoją
wyniki wyborów samorządowych na BIP Urzędu Gminy Poraj wyniki wyborów opublikowane zostały dzisiaj tj. 25.10.2018 r o godz 9:31:-36
http://poraj.bip.net.pl/
a na stronie głównej UG były opublikowane już 22 .10.2018 r
http://www.ugporaj.pl/index.php
http://www.ugporaj.pl/art,884,wyniki-wy ... mina-poraj
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Kogo wybrać?

Post by Byly »

Majeczka rozwiązała konflikt i po kłótni 8)
Jutro albo pojutrze znów sobie coś znajdziemy i będziemy się nap**** :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Kogo wybrać?

Post by majeczka »

bardzo się cieszę ,że pomogłam :mrgreen:
a wydawało mi się ,że Były to taki mądry , ułożony gość :?:
rozumiem kobitki , po przekwicie , ale tyyyyyyyyyyyyyyyyy :cry:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Re: Kogo wybrać?

Post by ZDZICHU »

żeby było weselej, tez strzeliłem sobie fotę !
Post Reply