Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Zdzisława Polak
VIP

Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Postautor: Zdzisława Polak » wt maja 22, 2018 7:09 pm

Na dzisiejszej Komisji d/s Budżetu i Gospodarki Komunalnej Gminy Poraj Pani Wójt zapytała mnie czy nagrywałam przebieg Komisji. Kiedy odpowiedziałam, że tak - wtedy zostałam zaatakowana słownie przez prawie przez wszystkich uczestników Komisji, że nie mam prawa do nagrywania itd. A najwięcej krzyczał jeden z Panów Radnych, "że sobie nie życzył nagrywania" a to akurat ten Pan Radny, który w ogóle nie zabierał głosu i jego głos nie został nagrany. Śmieszne ale prawdziwe.
Otóż prawo do nagrywania gwarantuje mi Art. 61 Konstytucji RP.

Igor
Guru

Re: Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Postautor: Igor » ndz maja 27, 2018 2:27 pm

Oczywiście nie zapomniała pani poinformować swoich kolegów radnych, że będzie pani nagrywać obrady, prawda? Dlatego tak panią "szanują, lubią i chętnie współpracują"
memento

Byly
VIP

Re: Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Postautor: Byly » ndz maja 27, 2018 2:39 pm

Nielegalne nagrywanie osób, to przestępstwo :roll:

Zdzisława Polak
VIP

Postautor: Zdzisława Polak » ndz maja 27, 2018 10:38 pm

Były nie strasz, nie strasz bo się zes..sz. Sesje i komisje są jawne i można je nagrywać.

mecenas
Guru

Postautor: mecenas » śr maja 30, 2018 7:24 pm

Nigdy nie byłem admiratorem Zdzisławy Polak, Ale ten wpis uważam za szczyt cynizmu, głupoty i po prostu zwykłej przyzwoitości. Czy naprawdę normalny człowiek może tłumaczyć sobie takie działania jak DONOSY, FAŁSZOWANIE PODPISÓW, MANIPULACJE , PODSTĘPNOŚĆ - działaniem dla publicznego dobra?

Wróć do „Nasze sprawy”