TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by Zdzisława Polak »

Już można dzisiaj oglądać w aktualnościach TVP Katowice o godz 19:30, 21:30 program o Gminie Poraj lub w internecie.
http://katowice.tvp.pl/35830345/poraj-z ... ow-zlotych
Pozdrawiam
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by widz »

Czy wszyscy obejrzeli i jakie wrażenia?
fruzia
Ekspert
Posts: 122
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by fruzia »

No "mały błąd " popełnił wójt a będą płacić mieszkańcy!Rewelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by Igor »

No cóż mamy ambitnego, ale nie bardzo gospodarnego wójta. Chce być lubiany, popularny i przejść do historii gminy jako twórca jej przekształcenia w gminę turystyczną, a nie reformator, bo to nie jest popularne. Nie będzie oszczędzał bo manewr z obligacjami da mu środki na dalsze inwestycje w Poraju. Co tam dziurawe drogi, błoto i ciemne ulice, gdy się wybuduje piękną stacje turystyczną nad zalewem i zrobi szumne otwarcie przed wyborami
A w Żarkach Letnisku malkontenci byli zawsze i ile by sie nie wydało pieniędzy na remonty dróg to i tak za rok jest to samo.
memento
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by Zdzisława Polak »

I dzisiaj tj 04,02.2018r o godzinie 18: 30 proszę znów oglądać TVP3 Katowice. Znów będzie kolejny program o gminie Poraj. Ciekawe co nam dziś pokażą?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by Byly »

Nie ma się co nakręcać, to jest telewizja publiczna, przecież widać tam manipulację. Nie mówię o długu, skoro publicznie powiedzieli że taki jest to pewnie jest? Chodzi mi o przekaz w jaki sposób to się robi. Proszę zobaczyć jeszcze raz ten filmik i wychwycić manipulacje 8) Telewizja publiczna powinna być obiektywna, nie powinna się dopuszczać manipulowania widzami, dlatego często oglądam Fakty i potem dziennik Telewizyjny :lol: i wiem że prawda będzie gdzieś w środku 8) . Dziennik telewizyjny celowo tak nazwałem, bo pamiętam PKF i dziennik Telewizyjny, nawet głosy lektorów są podobne :wink:
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by mecenas »

Szanowny panie Były manipulacja nie manipulacja, a KOŃ JAKI JEST, KAŻDY WIDZI, cóż tam jeszcze można zmanipulować, wprawdzie dano wypowiedzi dwóch "admiratorek" pana wójta, ale wójt miał też szansę i wyjątkową niezręcznie się wypowiedział. Pewnie obcięli mu dalszą część wypowiedzi, ale początek był fatalny. Rozumiem za ekscytację pani Polak wizytą TV, to wielka frajda obsobaczyć własną gminę przed masową widownią.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by Byly »

Mnie najbardziej nie podobała się sama końcówka tego filmiku, gdzie rektor czyta o tragicznej sytuacji w Gminie a w tym czasie pokazuje się Wójta, który uśmiecha, czy wręcz śmieje się do wójtowej. Oczywiście 50% ludzi odbierze to, że wójt to wszystko ma w d....
Zapowiadany nowy filmik przez P. Polak nie oglądałem, nie mam w telewizji TVP3 :?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by BARBARA »

T^V bardzo dobitnie podkreśla tę kontrolę NIK-u, a oni już 3 miesiące szukają i chyba nic nie mogą znaleźć skoro przedłużają kontrolę do marca. Jako niezadowolona mieszkanka ( w komentarzu) występuje pani poseł Burzyńska, która miała wreszcie okazję OBJAWIĆ się w telewizji.
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by jasiek »

Dawno Cię nie widziałem Zdzicha, dzięki TV znów Cię zobaczyłem :wink: Czemu tak poważnie się wypowiadałaś, przynajmniej na koniec trzeba było się uśmiechnąć :lol: Ja Ci podpowiem, czemu radni zmienili zdanie przez jedną noc? Czyżbyś już zapomniała, co czasami wyprawia się w nocy? Przecież przez jedną noc, to można zmienić całe swoje życie, a nie tylko zdanie :lol: :lol: :lol: Po upojnej nocy, czasami świat może stanąć do góry nogami :roll:. Jak spotkam Jędrzeja, to mu nagadam :(
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: TVP 3 Katowice była dzisiaj w Poraju

Post by Bruner »

I co dalej, obligacje też trzeba będzie spłacić z odsetkami, nie wiem na jakie oprocentowanie są te obligacje. Cóż zbliżają się wybory samorządowe, i następcy będą mieli nie lada problem do rozwiązania. Będą z nas mieszkańców zdzierać.W Poraju przekręt za przekrętem nic tylko pogratulować pomysłowości w robieniu ludzi w h....a
Post Reply