Proszę nie karmić trolla

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 726
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Proszę nie karmić trolla

Post by Byly »

Pojawił się na naszym Forum troll https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie Taki troll, będzie tutaj dotąd, dopóki, będziemy odpowiadali na jego troling. Ja zdecydowanie wole się sprzeczać z naszą radną, niż z takim trollem. Troll ten nie jest z Żarek Letniska, zaśmiecał także inne forra, gdy przestano go karmić to odszedł. Miejmy nadzieję, że od nas też odejdzie :wink:
TUBYLEC
Stały bywalec
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2009, 13:16

Re: Proszę nie karmić trolla

Post by TUBYLEC »

Czy aby nie przesadzasz? Gdzie tu masz cytowane trollowanie
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
Gdzie tu masz cytowane trollowanie?
Letnik wyjaśnia zapisy w konstytucji.
Właśnie Twój wpis to trollowanie!!!
Igor
VIP
Posts: 374
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Proszę nie karmić trolla

Post by Igor »

Tubylec alter ego letnika, ja juz go karmił nie będę.
memento
letnik

Re: Proszę nie karmić trolla

Post by letnik »

Były! Wiem już, że masz problem z rozumieniem znaczenia słów, więc wybacz, ale nie skomentuję twojego wpisu. Ponieważ muzyka łagodzi obyczaje, dedykuje specjalnie dla Ciebie swojskie nutki: https://www.youtube.com/watch?v=V9nTMs6QeUs
letnik

Re: Proszę nie karmić trolla

Post by letnik »

Były! Czy to prawda, że zakazałeś pracownikom Gminy odwiedzać tę stronę?
letnik

Re: Proszę nie karmić trolla

Post by letnik »

Jakoś przeżyłem ten tydzień bez pokarmu Byłego. Nawet nie zgłosiłem się po zapomogę do Urzędu Gminy.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Proszę nie karmić trolla

Post by BARBARA »

I nie irytuję cię to, że tak piszesz sobie, a muzom, przecież z tym co piszesz nawet polemizować nie można. Można tylko wzruszyć ramionami.
letnik

Re: Proszę nie karmić trolla

Post by letnik »

BARBARA wrote:I nie irytuję cię to, że tak piszesz sobie, a muzom, przecież z tym co piszesz nawet polemizować nie można. Można tylko wzruszyć ramionami.
Dobre i to. Ciesze się, że coś Cie wzrusza.
Post Reply