Zasłużony konserwator

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
letnik

Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Mamy nowy temat: Konserwator z Choronia sponsorem kampanii wyborczej Łukasza Stachery http://zycieporaja.pl/wiadomosci/konser ... -stachery/
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Zasłużony konserwator

Post by BARBARA »

Letnik, to mocno przeterminowana informacja.A ja jestem ciekawa, kto jest sponsorem strony ZYCIE PORAJA, bardzo wczesnie i trzeba przyzynaC konsekwentnie robi negatywnA kampanie wOjtowi
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

BARBARA wrote:Letnik, to mocno przeterminowana informacja.A ja jestem ciekawa, kto jest sponsorem strony ZYCIE PORAJA, bardzo wczesnie i trzeba przyzynaC konsekwentnie robi negatywnA kampanie wOjtowi
Basiu! Wójt sam sobie robi krzywdę, a współpracownicy mu w tym dzielnie pomagają. To jeszcze nie kampania. To jest tylko rozgrzewka.
fruzia
Ekspert
Posts: 122
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Zasłużony konserwator

Post by fruzia »

A jaka ma być ta opinia o wójcie, pozytywna?Zadłużył gminę jak nigdy dotąd żaden wójt tego nie zrobił.
Stanislaw_KK
Posts: 6
Joined: 28 Mar 2015, 21:01

Re: Zasłużony konserwator

Post by Stanislaw_KK »

Przynajmniej coś zrobił, zobaczymy co będzie jak ktoś inny zostanie. Ma chłop głowę na karku, tak nic by nie bylo zrobione.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zasłużony konserwator

Post by widz »

Kogo masz na myśli Stanisław KK?
Stanislaw_KK
Posts: 6
Joined: 28 Mar 2015, 21:01

Re: Zasłużony konserwator

Post by Stanislaw_KK »

Pana Wójta, oczywiście, wszyscy tylko potrafią krytykować.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zasłużony konserwator

Post by widz »

Tu się pisze o uczciwości Przewodniczącego Rady Gminy -Pawłowskiego A. Czy wpłacił pieniądze na kampanię wójta?. Nie zrozumiałeś tematu? Czy jesteś zakodowany na klakiera?
Stanislaw_KK
Posts: 6
Joined: 28 Mar 2015, 21:01

Re: Zasłużony konserwator

Post by Stanislaw_KK »

Artykuł jest o konserwatorze z Choronia i Panu Wójcie, pozdrawiam co chciałem, napisałem.
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Stanislaw_KK wrote:Przynajmniej coś zrobił, zobaczymy co będzie jak ktoś inny zostanie. Ma chłop głowę na karku, tak nic by nie bylo zrobione.
Nikt nie kwestionuje tego, co zrobił. To się mieszkańcom należało, ale jeszcze jest bardzo dużo do zrobienia. Chodzi o metody i rezultaty finansowe. Dobry gospodarz nie zadłuża się ponad miarę, bo komornik go zlicytuje. Wójta nie może, ale może mieszkańców gminy. Czy chłop ma głowę na karku, jak dopuszcza do tego, że jest ścigany przez RIO i musi wprowadzać program naprawczy finansów gminy? Błąd jest w priorytetach inwestycyjnych. Inwestuje się również w rozwój przemysłu na terenie gminy, aby mieć dodatkowe wpływy z podatków i mieć środki na dalsze inwestycje. Przecież unijne pieniądze też trzeba oddać w najbliższych latach (składka do UE), dlatego muszą być inwestowane z głową na karku.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zasłużony konserwator

Post by widz »

A z tych dziur na drogach też jesteś Stanisław KK zadowolony?
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Stanislaw_KK wrote:Pana Wójta, oczywiście, wszyscy tylko potrafią krytykować.
Problem jest szerszy. Wójta wypromowała Platforma Obywatelska. Program PO to budowa dróg, ścieżek rowerowych, boisk sportowych, kanalizacji, oczyszczalni ścieków, obiektów rekreacyjnych itp. Buduje się wszystko oprócz przemysłu. Wysprzedawano przemysł obcemu kapitałowi. To nie był program budowy silnego polskiego przemysłu, to był program budowy kolonii. Należało stworzyć rezerwuar taniej siły roboczej dla UE. Należało utrzymywać zarobki na poziomie 1/4 zarobków w UE. Mieliśmy się stać nowoczesnymi niewolnikami Europy. Przecież budowa polskiego przemysłu to budowa konkurencji dla przemysłu UE. W nagrodę za realizację programu PO premier Tusk stał się Prezydentem Europy. Dokładnie ten sam program realizuje nasz wójt. Musi to robić, bo został wypromowany przez PO. Stał się zakładnikiem programu PO. Przecież to takie oczywiste!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

Już jesteśmy nowoczesnymi niewolnikami Europy. Przykre to , ale bardzo PRAWDZIWE . Mam nadzieję , że POLACY wrócą do swojego KRAJU i będą GODNIE tu zarabiac i żyć . :cry:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Zasłużony konserwator

Post by BARBARA »

Amelko niewolnictwo było przymusowe, jakież to niewolnictwo gdy dobrowolnie wyjeżdża się do pracy za którą dostaje się znacznie więcej niż we własnym kraju. Dlaczego nie wprowadzimy, czego żąda Europa, dla kierowców ciężarówek takich stawek jak mają w Europie, to my robimy z nich niewolników a nie Europa, oczywiście w trosce o nasze firmy przewozowe.
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

BARBARA wrote:Amelko niewolnictwo było przymusowe, jakież to niewolnictwo gdy dobrowolnie wyjeżdża się do pracy za którą dostaje się znacznie więcej niż we własnym kraju. Dlaczego nie wprowadzimy, czego żąda Europa, dla kierowców ciężarówek takich stawek jak mają w Europie, to my robimy z nich niewolników a nie Europa, oczywiście w trosce o nasze firmy przewozowe.
Barbara pisze: to my robimy z nich niewolników. Czy Pani pisze w swoim imieniu czy władz Gminy?
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Zasłużony konserwator

Post by jasiek »

Płace dla kierowców, to dopiero jest ciekawe :roll: Europa żąda od Polski, by kierowcy zarabiali tyle co kierowcy w całej UE. Ja rozumiem pracodawców, że nie chcą płacić, ale dlaczego ten nasz rząd tak stanowczo jest temu przeciw? Dlaczego rząd polski nie chce by kierowca Polak, zarabiał tyle samo co kierowca niemiecki?
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

jasiek wrote:Płace dla kierowców, to dopiero jest ciekawe :roll: Europa żąda od Polski, by kierowcy zarabiali tyle co kierowcy w całej UE. Ja rozumiem pracodawców, że nie chcą płacić, ale dlaczego ten nasz rząd tak stanowczo jest temu przeciw? Dlaczego rząd polski nie chce by kierowca Polak, zarabiał tyle samo co kierowca niemiecki?
Europa chcę doprowadzić do upadłości wielu polskich firm transportowych. Chcą przejąć transport naszych firm. Tak się postępuje z koloniami. Uderza się w to, co kolonia ma najlepiej rozwinięte. Gdyby wprowadzić zachodnie zarobki to 3/2 polskich firm transportowych padnie. Podobnie by się stało w każdej innej firmie produkcyjnej. Wzrost płac musi być oparty na wzroście wielu dziedzin przemysłu.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Zasłużony konserwator

Post by BARBARA »

Letnik ekonomista z ciebie jak z koziej d...bałałajka. Oczywiście, żer chodzi o wyeliminowanie konkurencji, a nie o dobrobyt polskich kierowców. Tylko zastanów się dlaczego polskie firmy transportowe są konkurencyjne dla zachodnich stosując damping niskich płac.I nie bredź o kolonialiżmie, bo od 90 roku sami decydujemy o swojej gospodarce, a jak decydujemy, tak mamy.
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

BARBARA wrote:Letnik ekonomista z ciebie jak z koziej d...bałałajka. Oczywiście, żer chodzi o wyeliminowanie konkurencji, a nie o dobrobyt polskich kierowców. Tylko zastanów się dlaczego polskie firmy transportowe są konkurencyjne dla zachodnich stosując damping niskich płac.I nie bredź o kolonialiżmie, bo od 90 roku sami decydujemy o swojej gospodarce, a jak decydujemy, tak mamy.
Basiu! Nie wątpię, że znasz się na kozich d...., ale jeżeli chodzi o dumping niskich płac to stosują go wszystkie firmy w Polsce. Oczywiście, że wy decydowaliście sami o gospodarce, lewacko-liberalne "specjaliści". To nie my rozwalali i wysprzedali przedsiębiorstwa, to nie my hamowaliśmy rozwój przedsiębiorstw, to nie my utrzymywaliśmy płace na tak niskim poziomie, to nie my przejedliśmy pomoc UE, to nie my stworzyliśmy zasilanie UE naszymi absolwentami szkół wyższych, to nie nas klepie się po plecach w UE. Więc proszę nie kwestionuj (bredzenie to słowo wytrawnego trolla), że to jest wyraźny obraz nowocześnie zkolonizowanego kraju.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zasłużony konserwator

Post by widz »

Jakiegoś konserwatora zatrudniła Szkoła publiczna w Kużnicy?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Zasłużony konserwator

Post by Byly »

Letnik, nie wiem skąd się tutaj znalazłeś, ale chyba nie jesteś z ŻL. Przyleciałeś tylko by zamieszać przed wyborami. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś Barbarze. MY, WY, ONI. Oni sprzedawali, a ty co robiłeś w tym czasie? Letnik chcę ci powiedzieć, ze tutaj w Żarkach Letnisku jesteśmy tylko MY. Nie ma innych. Jeżeli uważasz się że jesteś inny, niż my, to idź sobie skąd przybyłeś. Nie potrzebujemy tutaj takich, którzy dzielą ludzi.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

to prawda w Żarkach Letnisku jesteśmy tylko MY , a kłótliwi , a niezgodni i dlatego jest jak jest :roll:
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Byly wrote:Letnik, nie wiem skąd się tutaj znalazłeś, ale chyba nie jesteś z ŻL. Przyleciałeś tylko by zamieszać przed wyborami. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś Barbarze. MY, WY, ONI. Oni sprzedawali, a ty co robiłeś w tym czasie? Letnik chcę ci powiedzieć, ze tutaj w Żarkach Letnisku jesteśmy tylko MY. Nie ma innych. Jeżeli uważasz się że jesteś inny, niż my, to idź sobie skąd przybyłeś. Nie potrzebujemy tutaj takich, którzy dzielą ludzi.
Były, nie udawaj, że nic nie rozumiesz. W Polsce jest ostry podział na lewacko-liberalną opcję, która straciła władzę centralną i na resztę Polaków, którzy tę władzę stopniowo odzyskują. Jak tobie się wydaje, że w ŻL jest tylko jedna opcja, to gratuluje dobrego samopoczucia. Łopatą tego rowu nie zasypiesz. Twórczy podział jest podstawą demokracji. Aby demokracja istniała, muszą być Wy i Oni. Muszą się ścierać co najmniej dwie koncepcję, dwa programy. Aby tak się działo, trzeba zdefiniować programy jednej i drugiej strony, aby mieszkańcy ŻL mieli wybór. Mieliśmy już zamazywania podziałów poprzez wyrzucanie patriotów z kraju, poprzez cenzurę, więzienia i zabójstwa. To była specjalność komunistów. Dotykało to ludzi niezgadzających się z systemem jednopartyjnym i okupacją bolszewicką. Poczytaj historię, jak zamazywali podziały komuniści w latach 45-50. Widzę, że podobają Ci się takie metody. Z twojego wpisu wynika jednoznacznie, że tęsknisz za rządami jednopartyjnymi. To świadczy, że to ty jesteś inny i nie pasujesz do demokratycznej społeczności ŻL, ale nikt Cię z tego powodu nie będzie wyrzucał z Żarek. Masz pełne prawa, jako wolny obywatel. Tym się różnimy, że ty mi prawa chcesz odbierać, a ja Ci te prawa gwarantuję. I to jest ten podział na Wy i My.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Zasłużony konserwator

Post by BARBARA »

A ja zupełnie nie zgadzam się z podziałem, naszego społeczeństwa, którego dokonałeś Letniku. Gdybyż ta polska rzeczywistość była taka prosta lewacy-liberałowie, sprawcy wszelkiego zła i reszta uczciwych Polaków. Zresztą z całej twojej wypowiedzi widać zaczadzenie obecną propagandą, a ty chyba jesteś jeszcze bardzo młody i dałeś się uwieść propagandzie, albo nie znasz historii ostatnich prawie 30 lat.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zasłużony konserwator

Post by widz »

I znów dyskusja wjechała na boczny tor. Wróćmy do tematu
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

BARBARA wrote:A ja zupełnie nie zgadzam się z podziałem, naszego społeczeństwa, którego dokonałeś Letniku. Gdybyż ta polska rzeczywistość była taka prosta lewacy-liberałowie, sprawcy wszelkiego zła i reszta uczciwych Polaków. Zresztą z całej twojej wypowiedzi widać zaczadzenie obecną propagandą, a ty chyba jesteś jeszcze bardzo młody i dałeś się uwieść propagandzie, albo nie znasz historii ostatnich prawie 30 lat.
Pani Barbaro! Ma Pani pełne prawo nie zgadzać się z istnieniem ostrego podziału politycznego w naszym kraju. Można zamknąć oczy i wmówić sobie, że tylko ja mam rację. Wiem również, że są takie instrukcje dla tej opcji, co narobiła w Polsce bałaganu, aby na dole tworzyć Front Jedności Narodu znany nam ze słusznie minionej epoki. Jest to sposób totalitarnej (komunistycznej) władzy na rozmazywanie podziałów. Nie ma alternatywy, my jesteśmy najlepsi, tylko my możemy sprawować władzę w gminie. Jest to atak na istotę demokracji. Taka władza, która nie ma opozycji, szybko przekształca się we władzę opartą na arogancji, kolesiostwie, korupcji i zastraszaniu. Oskarżanie mnie o zaczadzenie propagandą, o grzech młodości w postaci uwiedzenia, o nieznajomość historii, jest właśnie wyrazem Pani arogancji, a nie próbą merytorycznej dyskusji. Przeanalizujmy osiągnięcia poszczególnych rządów od 1990 r. Mazowiecki: 1990 r. PKB: -11,6%; Bielecki: 1991 r. PKB: -7; Olszewski: 1992 r. (7 miesięcy), PKB: + 2,6%, Suchocka: 1992 r. PKB: +3,8%, Pawlak: 1993 r. PKB: +3,8%, 1994 r. PKB: 5,2%, Oleksy: 1995 r, PKB: +7,1%; Cimoszewicz: 1996 r., PKB: +6,1%, 1997 r. PKB: +6,9%; Buzek (minister finansów Balcerowicz): 1998 r. PKB: +5,6%, 1999 r. PKB: +4,8%, http://andpo.republika.pl/gosp.html Buzek: 2000 r. PKB: +4,3%, 2001 r. PKB: +1,2%; Miller: 2002 r. PKB: +1,4%, 2003 r. PKB: +3,7%; Belka: 2004 r. PKB: +5,1%, 2005 r. PKB: +3,3%; Marcinkiewicz: 2006 r. PKB: +6,2%; Kaczyński:2007 r. PKB: +6,7%: Tusk: 2008 r. PKB: +5,0%, 2009 r. PKB: +1,8%, 2010 r. +3,8%, http://cf.datawrapper.de/ynAF0/3/ 2011 r. PKB: +5,0%, 2012 r. PKB: +1,6%, 2013 r. PKB: +1,4%, Kopacz: 2014 r. PKB: +3,3%, 2015 r. PKB: +3,8%, Szydło: 2016 r. PKB: 2,9%, https://www.bankier.pl/wiadomosc/GUS-zr ... 51131.html 2017 r, III kwartał PKB: 4,9%, http://biznes.interia.pl/makroekonomia/ ... 47492,2156 Pani Barbaro, propagandzie to Pani uległa. Zawsze, kiedy traciła władzę opcja lewacko-liberalna PKB rósł wyraźnie w górę. Rząd Olszewskiego i PKB od razu w górę, Marcinkiewicz i PKB znowu w górę. Dopóki lewica nie uległa liberałom, to im PKB też rósł. To są fakty historyczne. Niestety Pani nie da się uwieść prawdzie.
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

widz wrote:I znów dyskusja wjechała na boczny tor. Wróćmy do tematu
Ludzie wójta konsekwentnie zmieniają temat dyskusji, kwestionując oczywiste fakty. Nie chcą się podzielić opinią o zasługach konserwatora.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zasłużony konserwator

Post by widz »

Jedno jest pewne, że zasłużył na stanowisko przewodniczącego Rady, Chyba dobrze służył.
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Zasłużony konserwator

Post by Igor »

Intelektem to ten pan nie grzeszy, ale dobrze się prezentuje i nie ma własnych ambicji politycznych, więc wójtowi nie zagrozi.
memento
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Zasłużony konserwator

Post by Byly »

Letnik, co mnie obchodzi, rząd Olszewskiego :cry: Mnie interesuje np ulica Wesoła, bo gdy jadę tą ulicą, nie jest mi wesoło. Tyś nie uległ propagandzie, najgorsze jest to, że ty uwierzyłeś w TO. Przybyłeś tutaj by nas nauczać, odpuść sobie :twisted:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Zasłużony konserwator

Post by Zdzisława Polak »

Były
Wiesz dobrze, że to od Rady Gminy a zwłaszcza od Przewodniczącego Rady Gminy (czyli pana Pawłowskiego) zależy czy będzie wykonana nawierzchnia asfaltowa na ulicy Wesołej czy nie. ( Kilkakrotnie składałam w tej sprawie wnioski do Rady Gminy). Ale Rada zdecydowała większością , że lepiej wydać środki na kulturę (1.100.000 zł na rok), czy na sport , budowę centrum przesiadkowego na terenie PKP czy na zapłacenie czynszu dla PKP za wynajem pomieszczeń (biblioteka), za wynajem ryneczku na terenie prywatnym , czy na zakup za 2.000.000 zł terenów od RFG nad zalewem od strony Jastrzębia itp,. A dlaczego Rada nie przeznaczyła środków na wykonanie nawierzchni ulicy Wesołej? Wszyscy to dobrze wiemy a najlepiej mieszkańcy Dzierżna , ze została sprzedana działka gminna ( teren byłego sklepu) a za pieniądze uzyskane ze sprzedaży miała być wykonana nawierzchnia jednej drogi w Dzierżnie. I obietnice spełzły na niczym. Dlaczego Rada godzi się na wszystkie propozycje Wójta przy tworzeniu budżetu i podziale środków na inwestycje i remonty. Dlaczego tak wiele z budżetu przeznaczamy na wydatki bieżące a tak mało przeznaczamy na inwestycję? Dlaczego Rada pozwoliła Wójtowi na takie wielkie zadłużenie Gminy Poraj.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Zasłużony konserwator

Post by BARBARA »

Dzidziu gdy czytam twoje posty to często się zastanawiam czy ty,może naprawdę myślisz to co piszesz. No bo jak można mówić ludziom, że od przewodniczącego Rady zależą jakiekolwiek inwestycje. Przecież przewodniczącv Rady ma tak samo 1 głos jak każdy radny, i przynajmniej w naszej gminie jest to funkcja wybitnie formalna. Jaki Pawłowski jest każdy widzi, ale czynić go odpowiedzialnym za brak remontów dróg w Żarkach Letnisku, to jest czysta paranoja. Raczej pomyśl o tym dlaczego nie udaje ci się przekonać radnych do wielu swoich słusznych racji np. że luksusem jest kupowanie przez gminę działek, gdy masa ulic tonie w ciemnościach i błocie. Zarzucasz ciągle zbyt wysokie nakłady na kulturę, ale nie wspomnisz nigdy o ośmiokrotnie większych na oświatę, na którą gmina dostaje też państwową subwencję. Jest w tej radzie kilka osób, nie powiązanych z wójtem, może spróbujecie stworzyć grupę opozycjyjną.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Zasłużony konserwator

Post by Zdzisława Polak »

Dziękuję za Twoje " dobre" rady. I tak z nich nie skorzystam. A może zapytam dlaczego Ty będąc Radną nie tworzyłaś opozycji tylko weszłaś w układ ?
Dlatego proszę powstrzymaj się od takich dorad i ocen. Twoje 5 minut już było.
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Byly wrote:Letnik, co mnie obchodzi, rząd Olszewskiego :cry: Mnie interesuje np ulica Wesoła, bo gdy jadę tą ulicą, nie jest mi wesoło. Tyś nie uległ propagandzie, najgorsze jest to, że ty uwierzyłeś w TO. Przybyłeś tutaj by nas nauczać, odpuść sobie :twisted:
No przewidziałem, że nie obchodzi Cię Olszewski, ale go wymieniłeś mimo wymienienia wszystkich premierów. Ta reakcja jest charakterystyczna. Miałem nadzieje, że wyciągniesz jakieś wnioski z mojego wpisu. Mogę ci przedstawić jeszcze wykresy z bezrobocia i inflacji, ale Ciebie interesuje ul Wesoła. I bardzo dobrze, bo tak ma być. Podstawą planowania jest doświadczenie i tendencje. Chciałem wywołać w Tobie jakąś refleksje. Być może boisz się szczerej rozmowy? Budowa infrastruktury Gminy to bardzo kosztowne i konieczne działanie. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że ta wybudowana infrastruktura wymaga coraz większych środków finansowych na jej utrzymanie. Dlatego trzeba systematycznie podnosić dochody Gminy, aby nie wpaść w czarną dziurę inwestycyjną. Na kredytach już nie da się dalej jechać. Dobrze, że są jeszcze pieniądze z UE, ale coraz trudniej wyskubać je na wkład własny Gminy. Przecież wiesz, że ul. Wesoła to nie priorytet inwestycyjny Gminy. Są "ważniejsze" inwestycję. Nikogo nie chcę nauczać, tylko próbuje wzniecić merytoryczną dyskusję dotyczącą przyczyn niedoinwestowania ŻL. Wiem, że ta dyskusja nie podoba się władzom Gminy i ty w imieniu tej władzy wyrażasz to niezadowolenie. Rozumie to doskonale, bo władze Gminy nie lubią dialogu z mieszkańcami. Pozdrawiam!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Amelka wrote:może troszeczkę poczytamy
http://on.interia.pl/styl-zycia/po-godz ... Id,2471161 8)
Widzę Amelko, że podoba Ci się artykuł poniżający Polaków. Widocznie lubisz być poniżana i opluwana. Faktem jest że Polacy mają problemy z samoorganizacją, ale są to zaszłości historyczne. Dochodzi do tego celowe rozbijanie poczucia narodowego Polaków przez osoby nie mające nic wspólnego z naszym narodem. Nie zapominaj o akcji "Wisła" kiedy setki tysięcy ludzi ze wschodu przesiedlono na tereny polskie (gł. Wrocław, Szczecin, Olsztyn). Ciekawi mnie czy tą "Modlitwę polską" odmawiasz myśląc o mnie, czy o wójcie.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

drogi letniku siejesz zamęt na tym forum... przykro mi , ale dużo prawdy w tym jest.
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Amelka wrote:drogi letniku siejesz zamęt na tym forum... przykro mi , ale dużo prawdy w tym jest.
Zamęciara oskarża mnie o zamęt. "Były" mnie oskarża o zamieszanie i próbuje przegonić. Nie wiem, czy w konspiracji tworzycie parę, ale są oklepane metody ludzi niemających wiele do powiedzenia. Amelko. Kto wrzucił link o rzekomej prawdzie o Polakach? Kto wrzucił link o liberałach i lewakach? Wrzucasz linki i nie potrafisz ich skomentować. Zgadzasz się z ludźmi uprawiającymi antypolską propagandę. A my tu mamy zupełnie inny temat: "Zasłużony konserwator". Chociaż przyznaje, że daje się też "wpuszczać" w tematy poboczne, ale to tylko reakcja na inne wpisy.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

letniku .. masz rację , lubię namieszać , a co do byłego nie znam , a szkoda, bo też mieszka w Dzierżnie . Tak blisko , a jednak się nie znamy. :lol: :lol: :lol: :lol:
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Amelka wrote:letniku .. masz rację , lubię namieszać , a co do byłego nie znam , a szkoda, bo też mieszka w Dzierżnie . Tak blisko , a jednak się nie znamy. :lol: :lol: :lol: :lol:
Chętnie zorganizowałbym wam spotkanie, ale muszę się ukrywać. Szkoda!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

letniku w Ż. L nie musisz się ukrywać ... widzę .,żę uknułeś sprytny plan i rozpocząłeś kampanię naszemu włodarzowi. Jak tak dalej pójdzie , to uwierzę , żę ty KOMUCHA jesteś pokręcony i dziwny , chory HISTORYK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Amelka wrote:letniku w Ż. L nie musisz się ukrywać ... widzę .,żę uknułeś sprytny plan i rozpocząłeś kampanię naszemu włodarzowi. Jak tak dalej pójdzie , to uwierzę , żę ty KOMUCHA jesteś pokręcony i dziwny , chory HISTORYK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aleś mi dowaliła! Najbardziej zabolało "ty KOMUCHA". Chory historyk to częsta przypadłość. Jest takie przysłowie: Nie chwal dnia przed zachodem słońca.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

przepraszam ....mam prośbę , nie rób nam prania mózgu , bo jeszcze uwierzę , że w Ż. L. są jakieś podziały i że nasz wójciunio jest wielki wspaniały :lol: :lol: :lol: nawet cię polubiłam , tylko proszę zamilcz i nic ne pisz na temat historii , bo jest fałszywa, pokręcona i trzeba ją napisać od NOWA :twisted:
letnik

Re: Zasłużony konserwator

Post by letnik »

Amelka wrote:przepraszam ....mam prośbę , nie rób nam prania mózgu , bo jeszcze uwierzę , że w Ż. L. są jakieś podziały i że nasz wójciunio jest wielki wspaniały :lol: :lol: :lol: nawet cię polubiłam , tylko proszę zamilcz i nic ne pisz na temat historii , bo jest fałszywa, pokręcona i trzeba ją napisać od NOWA :twisted:
Historie się nie pisze, tylko spisuje. Piszesz, że historia jest fałszywa i pokręcona. Czy trzeba ją napisać od nowa od Mieszka I. czy od Bolka Wielkiego?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

od mieszka 1
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Zasłużony konserwator

Post by widz »

A może w tym miejscu należałoby spisać historię (karierę) zasłużonego konserwatora?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Zasłużony konserwator

Post by Amelka »

widzu , ale jesteś upierdliwy , przecież czytałeś , że wójt jest SMUTNY ...konserwator robi wszystko , on i tak jest smutny :(
Post Reply