Bar Sosenka

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Flash
Posts: 3
Joined: 30 Jun 2017, 20:13

Bar Sosenka

Post by Flash »

Witam,
Co roku w wakacje bywam w Żarkach Letnisko i pamiętam że bar Sosenka zawsze był czynny przez okres wakacji - otwierany był od maja do końca wakacji. W końcu czerwca przejeżdżając przez ŻL podjechałem pod Sosenkę a tam zamknięte... Zero stolików przed... Ktoś wie jak sytuacja wygląda teraz?
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Bar Sosenka

Post by widz »

Proszę się zapytać tego, kto zamkął im dostęp do ulicy Księżycowej. Kto wskazał ,że droga gminna kończy się tam gdzie wbite są słupki.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Bar Sosenka

Post by zielony »

Widzu, po co piszesz, że mamy kogoś pytać, jak wiesz to napisz, ulicę zamknął Pani/Pani taki a taki, pod decyzją podpisał się taki a taki. Mamy się teraz domyślać, ze ulicę zamknął sołtys albo radna Polak, bo szerzyło się pijaństwo w jej okolicy?
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Bar Sosenka

Post by widz »

A myśl sobie co chcesz. Jak jesteś ciekawy to zapytaj właścicieli Sosenki albo kier. gospod. kom. Urzędu Gminy w Poraju.
Flash
Posts: 3
Joined: 30 Jun 2017, 20:13

Re: Bar Sosenka

Post by Flash »

Słupki postawione (w sensie już stały) były jeszcze w zeszłym roku podczas wakacji od strony wejścia - czy dobrze rozumiem że teraz odcięto dostęp do wejścia całkowicie?
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Bar Sosenka

Post by zg »

Słupki już stoją niejeden rok ( postawione przez właściciela lodziarni), a P. Gradek mieli w tym roku inne plany na lato, wolno im bo to ich prywatny lokal. Inna sprawa, że trochę szkoda Sosenki, wpisała się w Żarecki "krajobraz".....
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Bar Sosenka

Post by zielony »

widz wrote:A myśl sobie co chcesz. Jak jesteś ciekawy to zapytaj właścicieli Sosenki albo kier. gospod. kom. Urzędu Gminy w Poraju.
Skoro sugerujesz dwa posty niżej, że wiesz czyja to sprawa, to napisz. Teraz kręcisz odsyłając mnie do właściciela sosenki, czy jakiegoś kierownika z Gminy? Nie mam zamiaru szukać kogoś by mi to wszystko wyjaśnił, bo to mnie guzik obchodzi, ale skoro taki post znalazł się na tym forum, to przeczytałbym kto załatwił sosenkę?
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Bar Sosenka

Post by Igor »

Zielony, dlaczego od razu ZAŁATWIŁ? Ktos interes otwiera, ktos zamyka panta rei jak mówił ben Akiba.
memento
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Bar Sosenka

Post by zielony »

ZAŁATWIŁ tak jakoś samo się napisało :roll: tak chyba wynikało z powyższych postów? Słyszałem, że Pan z Sosenki hoduje lamy czy strusie i być może lepiej mu idzie niż ta SOSENKA? Wiem że lamy bardzo się różnią od strusi, ale nie zapamiętałem co hoduje, zakodowałem tylko w głowie, że jakieś nie nasze gatunki :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Bar Sosenka

Post by Klara »

A mnie żal SOSENKI , bo było dobre jedzenie i obsługa też bez zarzutu ..... ceny przystępne ! Jestem zawiedziona :( bo lubiłam i to dość często gościć tam na obiedzie :(
fruzia
Ekspert
Posts: 122
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Bar Sosenka

Post by fruzia »

Rzeczywiście jedzonko było dobre - domowe i niedrogo.
Post Reply