Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by Zdzisława Polak »

Poraj, dnia 13.06.2017 r.
Wójt Gminy Poraj
Zawiadomienie o unieważnieniu konkursu
Wójt Gminy Poraj informuje , że prowadzony konkurs pn. „ Wybór Agenta Emisji obligacji komunalnych” został unieważniony – ponieważ nie został spełniony punkt VI zaproszenia dot. złożenia ofert. Zamawiający nie uzyskał pozytywnej opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w/w przedmiocie.
Wójt Gminy Poraj
/-/ Łukasz Stachera

Otrzymują:
1. Copernicus Securities S.A.
ul. Grójecka 5,02-019 Warszawa
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by Byly »

Droga Zdzisławo, ja to wiem co napisałaś, jednak pewnie wielu nie słyszało o takiej odmowie. Tylko czytając Twoje posty niezorientowany czytelnik ma wrażenie, że Gmina Poraj jest już "BANKRUTEM' Czemu robisz taką nagonkę na Wójta? Nie wiem, domyślam się, że jest to już Twoja rozpoczętą kampania wyborca? Myślisz, że ty będąc wójtem rozwiążesz kłopoty? Moim zdaniem nic nie poprawisz, zakładam, że będzie jeszcze gorzej. Myślę dlatego że Ty nie potrafisz iść na kompromis, czyli z nikim się nie dogadasz, czyli nikt Cię nie poprze w Twoich staraniach. Walczysz o drogi, walczysz o kanalizację, domagasz się od Gminy wielu inwestycji, a chcesz by Gmina była niezadłużona, tak się nie da, przynajmniej w najbliższych kilkudziesięcioleci.
Może jakaś osobista zemsta na wójcie?
Pewnie doskonale wiesz, jakie zmiany zaszły w RIO, już niedługo będziemy mieli okazję się przekonać o działaniu RIO, gdzie pewnie trwa wymiana kadrowa. Wierzysz w to, że przyjdzie ktoś z dobrej zmiany i czarodziejską różdżką wszystko zmieni? Czy może wprowadza komisarza z Katowic, czy Wrocławia i on uczyni cud?
Gmina nigdy nie zbankrutuje, tak jak ZUS, policja, jak Grecja, Argentyna i inni. Zbankrutować to może firma, bo jej zazwyczaj nikt nie pomaga :twisted: Tutaj link ile razy już bankrutowała Argentyna, ale jakoś istnieje na mapie, nikt jej nie wykreślił ani nie wykupił?
http://businessinsider.com.pl/finanse/m ... ie/264hs64
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by Amelka »

Nie można wten sposób rozliczyć przeszłości :evil:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by Zdzisława Polak »

BYŁY
Ten mój post powyżej to jest zacytowana w całości treść ogłoszenia/zawiadomienia wójta gminy Poraj o unieważnieniu konkursu przez wójta ogłoszony na BIP Poraj. Nie ma w nim ani słowa mojego.
Pozdrawiam
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by Amelka »

No spadam z tego FORUM ...wreszcie dostałam PRACĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ....no cóż jedni całe życie LEŻĄ ,a DRUDZY zapierdzielają ..prawda p. Basiu . Wszystko byłoby OK , tylko nie za darmochę ...dlatego DARMOZJADY LANSOWAĆ się za SWOJE pieniądze , a nie za państwowe :oops: :oops:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by BARBARA »

Amelko chyba łatwiej byłaby mi zrozumieć wypowiedź Delfickiej Pytii niż twój post.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by BARBARA »

Zdzisława Polak wrote:BYŁY
Ten mój post powyżej to jest zacytowana w całości treść ogłoszenia/zawiadomienia wójta gminy Poraj o unieważnieniu konkursu przez wójta ogłoszony na BIP Poraj. Nie ma w nim ani słowa mojego.
Pozdrawiam
Oj Dzidziu, Dzidziu udajesz głupa, czy jesteś?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kolejne problemy Wójta Gminy Poraj z dopięciem budżetu?

Post by Amelka »

Witam. I znów mamy piękny , spokojny dzień :D :D :D :D
Post Reply