ogłoszenie o kolektorach słonecznych

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Mi_Ki
Mieszkaniec
Posts: 39
Joined: 28 Dec 2016, 13:54

ogłoszenie o kolektorach słonecznych

Post by Mi_Ki »

Dlaczego na tym forum nikt nie pisze, iż w Gminie Poraj jest prowadzony projekt o zakupie i montażu kolektorów słonecznych dla mieszkańców naszej gminy??
Nawet w poniedziałek było spotkanie dla chętnych osób w tej sprawie.

Za to jak zwykle rozdrabniamy się na drobne, zamiast pisać o tym co tak naprawdę możne interesować mieszkańca.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: ogłoszenie o kolektorach słonecznych

Post by Zdzisława Polak »

Tak właśnie MI-ki dlaczego nikt nie napisał o tym na forum ? Ogłoszenie Urzędu Gminy Poraj w tej sprawie wisi na tablicy ogłoszeń w centrum.
Dlaczego nie przeczytałeś? Podobnie jest z waszym ogłoszeniem o zebraniu w OSP wisi na tablicy ogłoszeń tylko mało kto o nim wie. Tym bardziej , że zmieniła się data zebrania w OSP z 18.03 na 25.03. 2017r. I powiedz teraz dlaczego nie podałeś ogłoszenia na forum ? Pomimo tego, że wielokrotnie o to prosiłam . Sam się przekonałeś , jak docierają do mieszkańców ogłoszenia z tablicy ogłoszeniowej.
Pozdrawiam
Mi_Ki
Mieszkaniec
Posts: 39
Joined: 28 Dec 2016, 13:54

Re: ogłoszenie o kolektorach słonecznych

Post by Mi_Ki »

Pani Polak nie należę do OSP, dlatego też nie do mnie należy ogłaszanie zebrań na forum.
Za to Pani jako radna (bezradna), i taka obrończyni ogłaszania wszystkiego na forum powinna sama zamieścić informację o tym ogłoszeniu.
Idąc dalej tym tematem, nie przypominam sobie aby ogłoszenie o solarach było odczytywane z ambony w kościele?!

Dlaczego nie widziałam tego ogłoszenia na tablicy w centrum - hmmm - może dlatego, że w przeciwieństwie do Pani nie siedzę tyłkiem w domu i nie szukam komu by tu dogryźć, tylko pracuję. A jedyny termin kiedy mogę poczytać tego typu ogłoszenia to weekend, kiedy jestem na zakupach.

Poza tym to nie pierwszy raz kiedy nie przekazuje Pani istotnych dla mieszkańców informacji na tym forum. I po co nam taka radna, która tylko szuka dziury w całym, a nie zajmuje się istotnymi sprawami dla społeczeństwa. Znam wielu radnych ze względu na swoją pracę i na ich tle wychodzi Pani bardzo blado.
Mi_Ki
Mieszkaniec
Posts: 39
Joined: 28 Dec 2016, 13:54

Re: ogłoszenie o kolektorach słonecznych

Post by Mi_Ki »

A uprzedzę jeszcze Pani następne stwierdzenie - "Wójt mi nic nie obiecał"
Post Reply