Kontrowersyjna inwestycja

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Kontrowersyjna inwestycja

Post by BARBARA »

Węzeł gordyjski pt.PŁOT KOLASÓW rozwiązany. Wykonano ogrodzenie ze środków publicznych północnej strony parku ( jak chcą jedni) lub południowej strony posesji Kolasów(tak mówią inni). Zrobiło się ładniej, ale jak teraz ukryje się to co na tej posesji się dzieje? No i stali bywalcy utracili komfort intymności.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

Niech sobie posadzą żywopłot :mrgreen: p.Basiu.....nie słyszałam o menelu, któremu zależy na intymności :shock:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by zg »

Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził.....
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

proponuję przestawić ławeczki, żeby menele i ludzie korzystający z WC na placu targowym .......mieli odrobinę INTYMNOŚCI :evil:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by BARBARA »

Pani Amelio, uważam że używanie określenia MENEL lub MENELE na znanych nam mieszkańców Żarek Letniska jest dla nich obrażliwe.Rano mówię im dzień dobry, nigdy nie poczułem od żadnego z nich denaturatu, gdy rozmawiam z nimi np. o gatunkach spożywanych aktualnie napojów lub o pogodzie. Polecam dokładne zapoznanie sie z definicją "określenia menel lub menele" ...z poważaniem zgred
Osobiście wnioskuję o zmianę określenia np. na "smakosze".
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

a co to za różnica .....nie interesuje mnie , co pije SMAKOSZ :roll z szacunku dla p. Basieńki , będę pisała SMAKOSZ PIWECZKA :D :D :D :D :D no trzeba przyznać , że tylko pani o SMAKOSZY dba.......dobrze ,że te BIDULKI mają p. BARBARĘ
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

a oto definicja menela: http://www.miejski.pl/slowo-Menel 8)
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by slimak »

A to dobre Pani Barbara bawi się w obrońcę miejscowych meneli. Proszę przyjść jak będzie interwencja Policji, ostatnimi czasy dosyć często to się zdarza. Określenie "smakosz" już słyszałem na Żarkach, rozbawiło mnie to do łez. Można być smakoszem kwaśnych jabłek na przykład.
Nazywajmy rzeczy po imieniu, nie róbmy z nich bohaterów Żareckich. Może jeszcze mamy im pomnik postawić ? ... Żenada.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

świetny pomysł.....wystawcie pomnik menela,......nowa atrakcja może letników ściągnie na wakacje....już pobudziłam wyobraźnię.....pomnik menela np.z brązu , a wokół ławeczki i żywy SMAKOSZ PIWECZKA :mrgreen:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by zg »

Niestety Amelko obrażasz ludzi, bo Panowie Kolasa nie piją alkoholu.....
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

zg.... czy ja w swoich postach podałam nazwiska :?: nie znam tych ludzi......więc przestań wciskać CIEMNOTĘ, że ich obraziłam :twisted:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by zg »

Nic nikomu nie wciskam, wystarczy przeczytać Twojego pierwszego posta w tym wątku...
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

p.BARBARA...pisze o stałych BYWALCACH....nie podała nazwisk i ja też nie podałam....czytaj ze zrozumieniem :shock:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by zg »

nie znasz ludzi jak sama piszesz..a;e nazywasz ich menelami.....
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Kontrowersyjna inwestycja

Post by Amelka »

W Polsce ...alkoholizm , to bardzo powszechne zjawisko , wręcz choroba, którą należy leczyć, a nie udawać ,że nic się nie dzieje, że wszyscy są tylko SMAKOSZAMI ......nawet w takich małych Ż.L. jest wielu, którzy stoczyli się na DNO , ale najlepiej się obrażać i udawać, że wszystko jest OK...pozdrawiam wsxystkich SMAKOSZY i miłego wieczorku życzę :(
Post Reply