Mierny ale wierny

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Mierny ale wierny

Post by zielony »

Stare, wydawać by się mogło, że zapomniane, niestety powraca. Co na to Radna, Sprawiedliwa, Prawa Zdzisława Polak? Chyba Zdzisława była niezadowolona, że wicewójt został wybrany bez konkursu? Co teraz powiesz Zdzisławo na te zmiany? http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-nadc ... owa/wvw3vp
Obłuda, cynizm, pazerność, hipokryzja, zakłamanie..... A ciemny lud i tak to kupi.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Mierny ale wierny

Post by Zdzisława Polak »

Moja odpowiedż jest w tej sprawie niezmienna bez względu na rządzących: zatrudnianie osób na stanowiska urzędnicze powinno odbywać się w drodze uczciwych, obiektywnych konkursów (obecne konkursy dają wiele do myślenia). Wtedy byłaby możliwość wyboru najlepszego kandydata. Powinno się również wprowadzić odpowiedzialność urzędnika za podejmowane decyzję. Obecnie za błędne decyzje urzędnika odszkodowanie wypłaca Państwo czyli koszty ponosi podatnik.
Pozdrawiam
ZP
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Mierny ale wierny

Post by Amelka »

Wszystkie konkursy są ustawiane.....z góry wiadomo , kto wygra .....musi być większość głosów.....z reguły po każdych wyborach , w pierwszej kolejności wymienia się ludzi na STOŁKACH( ) co za różnica jak to będzie robione....procedury będą uproszczone..łatwiej i szybciej będą wymieniać ludzi na wysokich stanowiskach 8)
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Mierny ale wierny

Post by zielony »

czyli wszyscy pozostaliśmy przy swoich zdaniach 8) Ja po drugiej kawie, też już jestem spokojny, z uśmiechem, może z politowaniem na to teraz spoglądam. Podoba mi się zdanie Zdzisławy "Powinno się również wprowadzić odpowiedzialność urzędnika za podejmowane decyzję" Amelce to pasuje, to pewne że Amelka to pisior :D :D :D
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Mierny ale wierny

Post by Amelka »

Pudło....byłam w komisji konkursowej....znam sprawę od ŚRODKA.....nie mogę wymienić nazwiska, bo jest to osoba znana ,lecz małoszanowana :mrgreen:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Mierny ale wierny

Post by Klara »

Amelka .... taki z Ciebie cichy duch ? a tu okazuje się ....że jesteś ..... w komisji ?!..... kręcisz , chachmęcisz i masz w tym jakiś cel ! Taka z ciebie .... cicha woda co brzegi rwie !!!.... po co udajesz kogoś .... KIM NIE JESTEŚ !!!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Mierny ale wierny

Post by Amelka »

Klaro...nie bój żaby.....niczego i nikogo nie muszę udawać.....miałam okazję być w takiej komisji , to byłam ......oczywiście, że głosowałam ZA, ....i wcale tego nie żałuję 8) ale jestem przeciwna robieniu takich BEZNADZIEJNYCH KONKURSÓW , bo i tak wygrywa UKŁAD... to już lepiej powołać osobę zaufaną, konkretną do WSPÓŁPRACY , bez konkursu......uważam , że wójt postąpił SŁUSZNIE ....powołując swojego zastępcę bez KONKURSU :!: 8)
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Mierny ale wierny

Post by Amelka »

KONKURSY....to żenujące , ustawione PRZEDSTAWIENIA .....i tu jest potrzebna DOBRA ZMIANA :mrgreen: nie jestem pisiorkiem, tylko jestem za dobrą zmianą :D :D :D :D :D
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Mierny ale wierny

Post by Igor »

Tak jak nasz wójt na pomocnika referenta czy archiwisty za 1200 to robi konkurs, a wice wójta za 8000 to zwolnej ręki.
memento
Post Reply