Pytanie do P Polak

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Pytanie do P Polak

Post by Byly »

Pani Zdzisławo, mam pytanie? Kiedyś ktoś mi mówił, że Pani chce (chodzi o sprzedaż) bardzo drogo za wąską a dłuuuuga działkę, padła cena 100 zł/m2. Teraz przeglądam sobie Pani oświadczenie i widzę, że Pani wyceniła tę działkę na 30 - 36 zł/m2. Czy ten ktoś kto to mówił, okłamał mnie? jeżeli faktycznie Pani ceni sobie 100 zł/m2 to czemu w oświadczeniu wycenia pani na 30 - 36 zł? Przecież to żadne przestępstwo, gdyby Pani wpisała 100 zł/m2, skoro tyle ma kosztować?
tutaj to oświadczenie: http://poraj.bip.net.pl/?c=441
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Pytanie do P Polak

Post by Igor »

Działki, działkami, ale ja nie sądziłem nigdy, że bycie radną to taka to fucha. Przecież nawet w przybliżeniu licząc 15 lat bycia radną to zarobek jest prawie 1,5 miliona złotych. No, no, to ja już wiem skąd ta zacięta walka o wybór. A ja naiwny sądziłem, że te diety radnych są symboliczne jak w delegacji.
memento
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Pytanie do P Polak

Post by Amelka »

Policz jeszcze raz :?:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Pytanie do P Polak

Post by Klara »

Po co te pytania przecież radna napisała ........"Ja nie mam zamiaru tłumaczyć się. Przecież ja w ogóle nie muszę nikogo informować" ....więc czego oczekujecie !!!
Igor ..... To jest fucha .... za darmo nikt by nic nie robił :lol: a teraz nikt nic nie robi , a kasę bierze !!! i o to ta..... wojna .... przed wyborami !!! :lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Pytanie do P Polak

Post by Amelka »

Na przestrzeni lat.....diety radnych były bardzo zróżnicowane ...przez 15 lat mogła zarobić ok 120 tys. ..15 razy 10 000 to 150 tys . IGOR się pomylił.... :wink:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Pytanie do P Polak

Post by widz »

Ale wy tej polakowj nienawidzicie. Pytam się za co? Czy za to , że podaje na forum prawdziwe informacje o gminie? Przecież wszyscy radni pobierają diety . W tych waszych wypowiedziach jest tyle prawdy ile w wyliczeniach Igora. Czemy tylko są pytania do jednej radnej?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Pytanie do P Polak

Post by Amelka »

Widzu...to tylko zazdrość....ja tam mam wszystko gdzieś :D :D za takie pieniądze , nie użerałabym się.....podziwiam p. Polak , że 15 lat jest radną i ma SIŁĘ być w OPOZYCJI :lol: :lol: :lol:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Pytanie do P Polak

Post by Byly »

też podziwiam P. Polak, ja tego bym nie przetrzymał :shock: Ale do polityki idą osoby nie zmuszane przez nikogo i tzw "gruboskórne" Nasza radna także sama jest sobie winna, nie uznaje żadnego kompromisu, tylko jej zdanie i koniec. Życie, polityka, sąsiad.... polega na wspólnym kompromisie i wtedy jest idealnie.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Pytanie do P Polak

Post by widz »

Tak dla P. Polak byłoby idealnie gdyby nie była w opozycji i "poukładała" się z wójtem. Nie byłaby prześladowana wręcz przeciwnie byłaby nagradzana np. przez otrzymanie pracy dla kogoś bliskiego? Ale co wtedy powiedzieliby wyborcy? Przecież rolą radnego jest troska o dobro mieszkańców Żarek Letniska
a nie dbanie o interes własny i swojej rodziny.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Pytanie do P Polak

Post by Amelka »

OPOZYCJA musi być :!: :shock:
Post Reply