Wycieczka Na Litwę

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Wycieczka Na Litwę

Post by Zdzisława Polak »

Ponoć jutro tj. 22.09.2016r ranuiutko wyrusza wycieczka z Gminy Poraj na Litwe do zaprzyjażnionej gminy.
Ciekawa jestem kto nas reprezentuje? I jakie korzyści osiągną dla naszej Gminy Poraj z tej współpracy? Życzę owocnej współpracy.
Pozdrawiam ZP
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by BARBARA »

Ta "niewiedza" pani radnej jest wręcz zdumiewającą, a to nie wie jakie działki gmina sprzedaje, a to z jaką miejscowością na Litwie gmina nawiązała współpracę. Czyżby w gminie nie chciano z panią radną rozmawiać, czy też to nowy styl informowania o niegodziwościach gminy?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

pewnie zabrali ze sobą BARBARĘ???????????????????????? (może zgubią BIDULKĘ po drodze ) PYSKUJE to zazdrosne BABSKO i pyskuje ... w tym WIEKU to już tylko SIKU , KUPKĘ I SPAĆ 8)
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Byly »

Siku, paciorek i spać. Kupkę to się robi rano droga Amelko :?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

Dzięki 8)
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

o ile pamiętam , to chyba paciorków nie odmawia :roll:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Klara »

Amelka ....z tego co piszesz ....widzę że znasz tę kobietę ...lepiej niż SAMĄ SIEBIE !!! :shock: :roll:
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by kobek »

Pani Polak ma żal bo wszyscy z gminy pojechali a Pani Zdzisława nie. :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

No faktycznie....tylko PACIORKI , p. Basieńce pozostały :evil:
Marcin
Ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Marcin »

Jestem zdruzgotany poziomem dyskusji na tym forum.

"Wieś tańczy i śpiewa" :oops:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

a co chciałbyś ....miasto :D
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Zdzisława Polak »

DO KOBKA.
I znowu Kobek wyciagnął nieprawidłowy wniosek. Czy z mojego postu wynika, że mam żal? W którym zdaniu to wyczytałeś? Zastanów się nad swoim postępowaniem.
Marcin
Ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Marcin »

No tak, jak to się mówi...kto się wróblem urodził, kanarkiem nie umrze.

Radzę jednak przemyśleć dwa razy zanim się coś napisze. Abstrahując od absurdalnych wypowiedzi p. Polak jednak elementarna kultura wymaga dochowania pewnego poziomu dyskusji. Rozmowy o kupach są rodem z najgorszej maści rynsztoka, a jeśli ich autorem jest jeszcze kobieta to doprawdy nie wiem już co powiedzieć.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

NIC, CO LUDZKIE...NIE JEST MI OBCE.... :lol: :lol: :lol:
Marcin
Ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Marcin »

Współczuję mężowi.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by widz »

Najgorsze jest to, że ten wyjazd jest na koszt podatników.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

Marcinie.....ależ JA , nie mam MĘŻA 8)
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by kobek »

Pani Zdzisławo, był wyjazd na Słowację do zaprzyjaźnionej gminy to Pani tematu nie podnosiła. Dlaczego? A wiem bo Pani była. Teraz Pani nie zabrali więc trzeba ludziom uświadomić jak to Wójt Europe zwiedza za nasze podatki. :lol:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Zdzisława Polak »

Kobek
Czy mało Ci intryg przeciwko mnie w OSP? Dlaczego Ty mnie tak opluwasz? Na czyje polecenie działasz? Co obiecali Ci w zamian ?
Wykazujesz brak podstawowych informacji , opierasz się na plotkach . Są to zwykłe pomówienia za które możesz ponieść odpowiedzialność.
Opamiętaj się człowieczku.
Dodam jeszcze, że w tym roku były 3 takie wyjazdy : na Słowację, do Czech i na Litwę. Na żadnym z nich nie byłam.
Faktem jest , że na jednej z wiosennych Sesji Rady Gminy Poraj zapytałam Pana Wójta wg jakiego klucza wybierane są osoby na te wyjazdy? Odpowiedż Wójta brzmiała , że sam wg własnego uznania zaprasza osoby na takie wyjazdy. Czy takie zapraszanie jak np.na własne urodziny jest właściwe? Osądżcie sami.
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by jasiek »

Rozśmieszył mnie Marcin :lol: Marcin przecież to normalne, że pewne sprawy jednych oburzają a innych rozbawiają. Pewne jest, że od kupy nie uciekniesz :lol: :lol: :lol:
Zobacz o kupie graja już w Krakowie https://youtu.be/ACVUPrlDeTI
a jak jest "kupa" to musi być też "dupa" http://forum.interia.pl/oda-do-dupy-ah- ... dId,802158
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

Jaśku :!: jesteś WIELKI 8) Twoje posty są SUPER :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Marcin
Ekspert
Posts: 184
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Marcin »

Amelka wrote:Marcinie.....ależ JA , nie mam MĘŻA 8)
Specjalnie zaskoczony nie jestem.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

wolę koty 8)
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Byly »

Są wakacje, to tak sobie jeżdżą, tutaj byli na Słowacji 9 -11 września 8)
Image
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by zg »

(odnośnie filmu z linku jaśka )
Żałosne jest do czego się ludzie posuwają aby zaistnieć w internecie....
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Zdzisława Polak »

Kobek . Jest tu fotka z wyjazdu na Słowację. Czy mnie tu widzisz? Proszę wycofaj swoje pomówienia i przeproś.
Z Radnych Gminy Poraj rozpoznałam tylko 2 osoby Przewodniczący Komisji Rewizyjnej ( Wuj Pana Wójta) i Radna z Kużnicy (startowała z mojego Komitetu Wyborczego a póżniej zdradziła).
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by BARBARA »

Ależ Dzidziu nie bądź taka skromna, na Słowacji może nie byłaś, ale chętnie bra łaś udział w rozlicznych, innych eskapadach radnych, a radna z Kuźnicy zobaczywszy ciebie w akcji na komisjach i sesjach szybko zrozumiała swój błąd, a ty znowu, jak w każdej kadencji zostałaś outsiderem w radzie. Nigdy nie zrozumiesz, że żeby coś osiągnąć trzeba umieć współpracować z ludźmi, a nie wiecznie jątrzyć.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by kobek »

Na niczyje zlecenie nie działam, nic mi nie obiecali a intryg w OSP nie ma. Tylko Pani się wydaje że ciągle są jakieś intrygi.Proszę nic mi nie insynuować.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by widz »

Czy Ty Kobku nie jesteś dziś w pracy?
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by kobek »

A co to za pytanie? Przestaje tu pisać jakiekolwiek komentarze aby nie być posądzany o cokolwiek.
Pozdrawiam wszystkich i nie do usłyszenia.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Byly »

Na tym zdjęciu, to która to ta radna z Kuźnicy, co nie chciała współpracować z naszą radną? A Wuj Pana Wójta to ten obok?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

Pani w seledynowych rybaczkach i pan nad nią :roll:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by BARBARA »

Insynuowanie różnych bredni i przypisywanie nicków różnym osobom to stara metoda widza vel ZP na eliminowanie uczestników tego forum. Zobaczcie ile osób przestało w ogóle pisać, by ZP-widz nie dociekałą kto się za tym kryje.Na ogół wniosek był jeden, za większością nicków kryła się Barbara. Kobek nie rezygnuj, nie daj się wymanewrować, opinię o tobie wyrabiam sobie na podstawie twoich postów a nie ocenie ZPwidza.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Klara »

Cholera ..... co za grajdoł w tych naszych Ż-L ..... NA oko wygląda .... fajna miejscowość .... bo do zwykłej wszi jej daleko !!! Ludzie ....opamiętajcie się i przestańcie robić ...siarę..... tu mieszkamy ! tu żyjemy ! róbmy tak by było dobrze .... nie tylko pojedyńczym osobom.... róbmy WSZYSTKO co kto może ....dla Naszej Małej Społeczności !!! Jak dotychczas tylko swary i kłótnie .... i jak to mówią ...KAŻDY H.... NA SWÓJ STRÓJ !!!
sorry za wulgaryzm ...ale już dość waszych swarów !!! Spójrzcie TRZEZWO na naszą miejscowość !!!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Amelka »

Klaro...dobrze się czujesz :?: tym razem to Ciebie poniosło :D :D :D :D już WIDZĘ współpracę w Ż.L. :shock: ONI tylko narzekać umieją ...każdego krytykować, wytknąć wszystkie BŁĘDY i publicznie pyskować na zebraniach wiejskich :lol: :x :lol: :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Wycieczka Na Litwę

Post by Klara »

Amelka .... nie ponioslo mnie .... ale jak mamy pisać ...sobie a muzom.... to jest bez sensu !
Nie wiem czy tylko boją się pisać wprost ..... czy wogóle....forum jest dla nich niczym !!!
My dwie ....to trochę mało do dyskusji !!!
Miejscowość ... niewielka a osób do dyskusji .....0 :cry:
Post Reply