Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by zielony »

Dużo spraw mi się nie podoba, trochę wyrzucę z siebie może będzie lżej :wink:
Miała być robiona nakładka asfaltowa na ulicy Słonecznej, no i nima? Czy będzie w tym roku? Panie Wójt, jak się obiecuje, to się wykonuje. A może należałoby jeszcze zostawić tę drogę w tym roku i zrobić w przyszłym więcej, Słoneczna nie jest jeszcze taka tragiczna?
Jak już wcześniej kobek zauważył, słabe imprezy organizowane w tym roku na Żarkach Letnisku, nie wiem kto winny?
Co z kanalizacją?
A co na górze, jak "dobra zmiana" Dzisiaj nawalił system CEPiK, nic się nie załatwi, CEPik nieczynny do odwołania. W tamtym tygodniu wykradziono nasze dane - pesele, podejrzewam, że dzisiejsza awaria, to też coś w tym rodzaju, obym się mylił. Wymieniono całą kadrę według reguły mierny ale wierny i to mogą być tego konsekwencje?
Zlikwidują nam Gimnazjum, po co? Nikt nie wie? Mam taką teorię spiskową, że zlikwidują Gimnazjum i nową szkołę nazwą im Lecha Kaczyńskiego, zatrudnią nauczycieli popierających słuszną władzę.
No już mi trochę lżej :lol:
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by kobek »

Z tego co wiem jednym z gospodarzy z ramienia zajmowanego stanowiska był sołtys. Więc jak tak organizowali Imieniny Hrabiny jak organizują zebrania wiejskie to nie dziwi mnie to :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Klara »

To byla najgorsza impreza ze wszystkich ...IMIENIN HRABINY....dużo obiecanek , mało zrealizowanych . I tak np. gdzie byli ci zapowiedziani cyganie ? ja ich nie widziałam :D , Zabawa to ledwie wieczorna potańcówka , bo w Zosieńce już nie było słychać muzyki, jedna rzecz jaka się udała to ....fajerwerki , szkoda tylko że elity żareckiej już nie było ! :lol: a tak wogóle ....to wielka rozpierducha!!
TPŻR .... i reszta ( niby) organizatorów wyekspediowali tych którzy potrafili organizować super imprezy ..... no i mamy ledwo marny festyn .
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Amelka »

Przesadzacie z tą krytyką....nie było tak źle, większość i tak była zadowolona z wiejskiej IMPREZY....Wójt obrażaniem nic nie wskóra, wręcz zniechęci resztę ......jeśli coś jest nie tak, nie okazuje się tego , bo niewtajemniczeni, zwykli ludzie przyszli bawić się i nie interesują ich FOCHY i kłótnie z organizatorami imprezy :!:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by slimak »

Było do d..y niestety.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Amelka »

może elita i władza byli niezadowoleni, ale reszta bawiła się świetnie......organizatorzy, to w większości ludzie w wieku ok 70 i wiele można im wybaczyć. Dla wielu ważne jest to , że organizują .
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by slimak »

Nie należę ani do elity a już na pewno nie do władzy. Jestem zwykłym szarym ślimaczkiem. Nie podobało mi się jak i wielu innym osobom. W poprzednich latach było o niebo lepiej. Pani Ela robiła na scenie co mogła by uratować sytuacje i dla niej wielki plus, dobrze że mamy kogoś takiego jak ona.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Amelka »

No widzisz ślimaczku...jak się chce, to znajdzie się również jakiś plusik...czyli nie wszystko było do D.... 8)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Klara »

Amelka .... chyba byłaś na innej imprezie ... albo miałaś klapki na oczach !!! :lol: :lol: :lol:
A może ze starości byłaś tam, z 15 min .... dlatego wszystko widzisz inaczej :D
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Amelka »

Klaro . .....ależ z Ciebie LESER ... nic nie robisz , tylko wymagasz i krytykujesz :D :D :D weź się LENIU DO ROBOTY a potem KRYTYKUJ 8)
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Amelka »

LENIU :D :D :D szanuj ludzi , którzy pracują SPOŁECZNIE :D :D :D :D :D
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Klara »

No no ...poniosło Cię Amelka ! :lol:
Robię to co umiem i na czym się znam , nie udaję że potrafię wszystko !!!
Leniem nie jestem !!! a Ty myśl sobie co chcesz :lol: :lol: :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by widz »

Najlepszy popis to miał pan Tadeusz w szaliczku.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Byly »

Szalik u Tadeusza to już historia 8) Zawsze nosi szalik, kiedyś pamiętam jak nosił nonszalandzko zarzucony biały szal. To taki image Tadeusza i niech tak zostanie :wink:
Jak widać w tym sezonie też modne https://www.zalando.pl/szaliki-mezczyzni
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by widz »

Tu wcale nie idzie o szaliczek. Cóż winien szaliczek. Szaliczek był trzeżwy.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Byly »

To ja tego momentu nie doczekałem, szkoda :? Wczoraj też ktoś mi mówił, że dopiero później była imprezaaa. Na przyszły rok zostaję do białego rana :wink:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Amelka »

Widzu, ależ p. Tadzk na każdych IMIENINACH balowł do końca... i bardzo dobrze 8) przecież po to są IMPREZY...świetnie się bawił i nie narzeka , że wszystko było do D :D :D :D
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Bruner »

Imprezy takie jak folkloriada czy imieniny do wyrzucanie pieniędzy w błoto, za to można by drogi zrobić. Taka niewielka ulica jak Skrajna nie może się doczekać remontu. Zrobili kilka metrów a za tym są dziury że osobówką przejechać sie nie da. Pewnie trzeba bedzie sobie samemu remont zrobić bo w gminie kasa poszła na imprezy w tym na tą prywatną w Poraju. Tak tak panie wójcie wiem o tej imprezie
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Dawno tutaj nie było krytyki, to do dzieła

Post by Amelka »

za 2 lata , na wybory , chyba nie pójdę , bo u nas nie robią NIC :D :D ale podatki płacić MUSZĘ :twisted: i gdzie tu jest SPRAWIEDLIWOŚĆ :twisted:
Post Reply