Trędowata w Letniskowcu

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Trędowata w Letniskowcu

Post by BARBARA »

Wyszedł letni numer Letniskowca, zupełnie udany, wreszcie poświęcony sprawom naszej miejscowości. Teksty poprawnie napisane, chociaż niektórym pomylił się PROCEDER z PRECEDENSEM i okładka mdła "do bólu"ale czyta się dobrze, więc może przełamano już złą passę numerów o niczym. Jest tylko jeden wyjątek, nie podam tytułu tego tekstu, bez trudu odgadniecie go sami. Tak pretensjonalnego, żeby nie powiedzieć kabotyńskiego tekst dawno nie czytałam.Jego twórca, zamiast pisać powinien więcej czytać i to nie tylko Mniszkównę.
Umiejętność klecenia rymów to grafomaństwo nie poezja. Dobrze, że te spotkania odbywają się w gronie samych "twórców" bo nieprzygotowanemu uczestnikowi skutecznie obrzydziłyby poezję.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

„Pisać każdy może,
Trochę lepiej, lub trochę gorzej,
Ale nie oto chodzi,
Jak co komu wychodzi”…….
8)
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Dobra reklama Letniskowca, zaraz idę na zakupy to kupię i se poczytam :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

BARBARA .....jest coś w Ż- L na plus ? bo wg. Ciebie .... jest więcej minusów a plusy ??? Zastanów się ..... może znajdziesz !!!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

Klaro...wszystko jest na plus... nawet KRYTYKA p.Basi i WALKA p. Polalowej ...bardzo mała społeczność , a ile pozytywnych wydarzeń w ciągu całego roku. .....uwielbiam Ż.L. są wyjątkowe ..... INNE , nż pozostałe wioski w tej gminie. :lol: pozdrawiam i miłego dnia wszysykim życzę 8)
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

W Żarkach Letnisku same pozytywy - plus. Dzisiaj idę na basen, wydepilowałem tors, by młodziej wyglądać :lol: Jutro także basen a w poniedziałek zasłużony urlop RIMINI 8)
Jemioł
Mieszkaniec
Posts: 31
Joined: 13 Nov 2009, 17:03

Post by Jemioł »

Dawno nie recenzowałem Letniskowca, bo pisać nie było o czym, a pastwić się nad redakcją nie chciałem. Zgadzam się z Barbara w ocenie rzeczonego tekstu, ale jestem wyrozumiały w ocenie takich spotkań, bo każda aktywność osób starszych jest godna poparcia. Czy haftuje się serwetki, rozwiązuje krzyżówki czy "tworzy poezje" to świetnie, że ludzie wychodzą z domów i chcą przebywać ze sobą. A pisząc o tym, jak mówił poeta, trzeba dać WŁAŚCIWĄ POSTAĆ RZECZY.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Jak kupuję .....LETNISKOWCA .... to chcę wiedzieć co dzieje się u nas !!! a po trosze ...co w gminie ?.... Opowiadania i fabułę czytam z książek !!! Widocznie tak jest jak pisałam ..... NIC W Ż-L .... się nie dzieje ... każdy żyje dla siebie ... a reszta się ....nie liczy !!! WIOCHA zostanie WIOCHĄ ~!!!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

"Klaro....jak Ci źle , to bierz się do roboty i nie rób WIOCHY na forum......zacznij działać i przestań narzekać.....bierz przykład z BARBARY 8)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Amelka ..... ciebie by szlag trafił , gdybyś nie wtrąciła swoich trzech groszy !!!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Trędowata w Letniskowcu

Post by Zdzisława Polak »

Jak widać forum jest czynne.
Post Reply