LTE - korzysta ktoś ?

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

LTE - korzysta ktoś ?

Post by slimak »

Czy ktoś korzysta z internetu LTE w domu ? Z jakich firm, jakie wyniki ?
Mam już dość wolnego internetu TP na przestarzałych łączach których nikt nie ma ochoty modernizować - max 6Mb/s.
O światłowodzie u nas chyba można już zapomnieć więc może LTE to jest rozwiązanie ?
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Zapomnij LTE działa tylko w okolicach stacji kolejowej, i ulicy Nadrzecznej, może trochę w stronę Poraja. Ja mieszkam na Podleśnej i nie ma nawet 3G T-Mobile oraz Orange to syf to potęgi mają wspólne maszty i gówno działa. Na Nadwarciu od dwóch lat stoi nowy masz ale NIE DZIAŁA. Dzwonię to tych imbecyli z T-Mobie że zasięg spadł i nie da się rozmawiać ale mają to w dupie. Mam też neostradę i mam około 10-13 Mb/s. O mobilnym internecie w Żarkach możesz zapomnieć
Ghispan
Gość
Posts: 11
Joined: 08 Jan 2014, 20:12

Post by Ghispan »

Witam,
ja mieszkam przy ul. Zielonej i mam Orange (niestety) ale, modem mam na parapecie (na zewnątrz) i mam LTE 4-kreski. Przepustowość 5-10 Mb/s. TV głównie piłke nożna (weebTV), filmy, muzyka bez problemu. Umowę mam jeszcze rok ale jestem ciekaw jak działa Plus SMARTDOM. Może ktoś ma?
bryniu24
Posts: 3
Joined: 19 Apr 2016, 11:55

Re: LTE - korzysta ktoś ?

Post by bryniu24 »

slimak wrote:Czy ktoś korzysta z internetu LTE w domu ? Z jakich firm, jakie wyniki ?
Mam już dość wolnego internetu TP na przestarzałych łączach których nikt nie ma ochoty modernizować - max 6Mb/s.
O światłowodzie u nas chyba można już zapomnieć więc może LTE to jest rozwiązanie ?
Witam,

Mialem spory dylemat po przeprowadzce do Zarek Letnisko jaki internet zainstalowac. Zaryzykowalem mobilny router LTE Plusa (kupilem w polaczeniu z Polsatem wiec mam go za polowe ceny) i jestem bardzo zadowolony. Co prawda router trzymam blisko okna ale pokazuje zasieg 2 kreski (z 4) i predkosc tez jest ok (ogladam bez problemu filmy online nie mowiac o zwyklym przegladaniu stron). Router jest niewielki wiec mozna go latwo umiescic tam, gdzie zlapie sie najlepszy zasieg. Mieszkam na Lesnej. Co prawda nie wiem jaki bylby zasieg w innych czesciach Zarek, ale tak jak wspomnialem u mnie sprawdza sie dobrze (jak na moje potrzeby)
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Ile płacisz za ten internet?
bryniu24
Posts: 3
Joined: 19 Apr 2016, 11:55

Post by bryniu24 »

70 PLN, ale poniewaz mam go w pakiecie z TV to kosztuje mnie 35 PLN
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Dzięki za odpowiedź bryniu24
Leśna to jakieś 600 metrów od nadajnika więc musi być dobry zasięg :)
Post Reply